jagage soovitusi gaz69-le
#1

nagu te ise teate ei rüüpa villis vähe bena niiet mida teha? kui sellest karbussi vahetamisest kasu on siis mida soovitate sinna peale panna?
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: snap
nagu te ise teate ei rüüpa villis vähe bena niiet mida teha? kui sellest karbussi vahetamisest kasu on siis mida soovitate sinna peale panna?
*********************************
Sobita mosse karpa aga siis jääb jõuetuks ja ikkagi GAZ 69 alla 13l sajale ei saa.
Võibolla on kellelgi parem nippSmile
Vasta
#3

Ma olen näinud nii mitmelgi 69/Pobil vana
Lada 06 Weber karburaatorit peal. Usun, et
kui panna peale 05/07 karpa (kus abikambri
siiber käib mehaanika asemel pneumoga) saab
ehk veelgi väiksema kütusekuluga hakkama.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Eks neid karpasid annab sobitada igasuguseid aga väike kütusekulu gaz eeldab enamasti ka väikest võimsust. Normaalseid tulemusi olen näinud gaz või uazil kahelõõriste volga karpadega või siis uut tüüpi ühelõõrise uazi karpa kasutamisega. aga põhi konks on see et gaz või uaz võtab kütust ainult siis vähe kui neid üle 70km/h liikuma ei panda. Tean ühte uazi mis võtab 65 - 70 km/h juures 8l sajale maanteel ja seda ka originaal karpaga aga mis on eriti tähtis mootor peab olema absoluutselt korras ja peab pidevalt jälgima et reguleeringud oleks paigas. gaz 21ga on võimalik vabalt ka 7l sajale hakkama saada maantel kui mootor on täitsa timmis ja kiirust üle 75km/h ei aeta. Sest niipea kui hakkab kiiremini sõitma bensu kulu kasvab võrdselt kiirusega, 30l sajale pole mingi kunst gaz või uaziga kui asjale piitsa anda ja mootor ka selline pool põdur on.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne