Mille mootorid ja jupid?
#1

Pildil olevad vidinad on mul üle, kui kellegil huvi, saab kaubale.
Vasta
#2

Need asjad on pildistatud Haapsalu lähedal ja ootavad vanarauda minemist, kui kellegil peaks midagi vaja minema, siis helistage otse omanikule: 56605865
Vasta
#3

Pildid Haapsalu lähedalt
Vasta
#4

Pilte Haapsalu lähedalt
Vasta
#5

Kollane paak on vist IŽ Planeta Sport' ile kuuluv.
Vasta
#6

Samamoodi kuulub IZ planeta spordile esimese postituse 3ndal pildil olev mootor, silinder ning pea. Välimuse järgi ostustades on nad suht kasutuskõlbmatud, kuid ehk mootoris sees on midagi ka säilinud. 1-2. pildi peal olev genekas sobib dneprile/uralile (12V).

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#7

Punast värvi asjad on pärit RS-09-lt.
3. postituse 2. pilt on gaz-69 mootor. Samale autole kuuluvad osad 4. postituse 1. ja 3. pildil
Vasta
#8

2 postituse 3pilt on gaz agraarmootor.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#9

Teise postituse esimesel pildil paistab olevat (küljeli) ratastraktori U-2 mootor. Mootor sellepoolest huvitav, et käivitati bensiiniga ja siis lülitati petroolile ümber. Ploki külgedel olevad liblikmutritega luugid selleks,et vahepeal oleks põllul võimalik katsuda kepsulaagri lõtku.

Terv. Avo
50 50 598
Vasta
#10

Aitäh vastuste eest. Olen pisut üllatunud IŽ Planeta Sport' ile kuuluva mootori huvist, nädalaga 5 huvilist. Hea meelega vahetaksin need osad RS 09 juppide vastu, eriti huvi pakub tuled, temperatuuri näidik ja muud pisividinad.
Oskab keegi öelda midagi traktori kohta, millest see kokku on ehitatud?
Seal elamises on veel alles RS 09 2 potine komplektne mootor, seisukorda ei tea.

Marko
Vasta
#11

kamee1 Kirjutas:Oskab keegi öelda midagi traktori kohta, millest see kokku on ehitatud?


Raske küsimus. Sa valisid pildistamiseks teravate kontastidega päikeselise päeva, mil detailid raskesti eristatavad. Samuti oled Sa teinud ainult üldplaani-pilte, mitte aga detalidest.

Niipalju, kui piltidelt näha, on sel esisillal all GAZ-AA/MM rattad, arvatavasti on samalt masinalt kogu esisildki. Tagasild ja raudrattad on arvat. miskilt 1930ndate aastate traktorilt.

Radiaator, käigukast ja mootor paistavad halvasti, need võivad olla millelt iganes. Nt reaalsed (tõenäolised) on AA/MM/51/Pobi vms tolle ajastu liikur või isegi seesama traktor, mille tagasild/tagarattad kasutuse leidsid.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#12

Kui ma ei eksi, võib see isetehtud traktor põhineda vene traktoril Universal-2. Tundub, et sellelt liikurilt on kindlasti tagasild ja ümber tehtud rattad, samuti näen U-2 esisilla osi ühel pildil. Äkki ühe traktori detailid?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#13

jurka Kirjutas:2 postituse 3pilt on gaz agraarmootor.
Mille järgi nii kindel vastus, et agraarmootor
Vasta
#14

Plokil 3M,puudub kiri imeni molotova. See on segane teema:mul on plokk aastast 43 ja ka kirjadetta.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#15

valdo Kirjutas:Raske küsimus. Sa valisid pildistamiseks teravate kontastidega päikeselise päeva, mil detailid raskesti eristatavad. Samuti oled Sa teinud ainult üldplaani-pilte, mitte aga detalidest.

Päikesevalgus polnud mul kahjuks enda teha, detailseid pilte teha kahjuks ei taibanud, enda pilgud ikka RS 09 poole.
Vasta
#16

kamee1 Kirjutas:Pildil olevad vidinad on mul üle, kui kellegil huvi, saab kaubale.
Kuna keegi mulle midagi mootoriosade eest midagi mõistlikku pakkuda ei suutnud, ja huvi on suur, otsustasin selle IŽ Planeta Sport mootori ja paagi müüki panna.


https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...id=1452026

Sellega loen teema lõpetanuks.

Marko
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne