Õli bensiinile
#21

mina hetkel kasutan Valvoline 2t mootorsae õli! sõidab hästi Smile ja kui otsa saab siis on mul riiulis võidusõitudeks 2t racing oilToungue::Big Grin
Vasta
#22

Ja veel julgen arvata et 1:50 on tõesti lahja. Mul on isal Husgvarna saag üle kümne aasta vastu pidanud ja arvata võib et põhjuseks on alati olnud u 1:40 sest samuti spetsalistid paljud ütlevad et 1:30 või 1:40 on parem.. Lasta ollla rohkem ! määrib rohkem ja pikendab masina eluiga !
Vasta
#23

Võrrile (Riga-13,mootoriga D8M) teen segu õliga Valvoline Motorcycle 2T, soovitatav suhe pakendil on 1:50 aga ma panen igaksjuhuks ikka törtsu rohkem.
Lääne mootorrattale (kah 2T) kallan õlipaaki Valvoline Competition 2T poolsünteetilist seguõli aga järgmisena läheb vist Teboil 2T Bike täissünteetiline sisse, sest see sobib oma hinna poolest ja Valvoline Competition 2T on tegelikult ise segamiseks mõeldud, Teboil sobib aga õlipumbale ka.
Vasta
#24

Gardaan Kirjutas:Mul on isal Husgvarna saag üle kümne aasta vastu pidanud ja arvata võib et põhjuseks on alati olnud u 1:40

Äsja sai ca. 25 aastane Husqvarna uue Stihli vasta vahetetWink
Samas mõistagi, lusikatäis võid pole kunagi putru rikkunud. Wink

loll on loll olla.
Vasta
#25

Mina kasutan vanahead ziguliõli ja töötab ästi
Vasta
#26

Vene ajal sõitsid paljud MS-20 e. lennukiõliga. Veel sai kasutatud kastoorõli, mis ei tahtnud bensiiniga hästi seguneda. Siis vedeldati kastorkat sortsu metanooliga kõigepealt. Punnvõrripoisid sõitsid ka kastorkaga, oli ju siis uhke "võidusõidu" lõhn taga!
Vasta
#27

Hakkan nyyd kasutama Valvoline 2T täissynteetilist 6li, eks näis kuidas on.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#28

Ma ei mäleta enam(pole ammu mingi tsikli v6i mopiga s6itnud)
aga kui vanasti raha oli , siis sai osta ikka seda husquvarna sae6li.
Pudel on selline ,2 potsikuga pigistad suuremat , siis valgub väiksem täis ja see oli täpne kogus vist 5l kohta.(ei mäleta enam)
igatahes on odavamat sae6li ka myya , kui sai seda osta , siis sai alati ringi valatud sellesse husquvarna 6li pudelisse , kuna sellega oli ikka väga hea m66ta...

V6rriajal(siis raha ju pold) oli hea , kui sai benssugi osta , siis sai ekspermineteeritud k6igegaBig GrinBig Grin
Kyll toidu6li ja isegi tavotti sai bensu sees lahustatudBig Grin
(jätaks mainimatta , et v6rr oli enamus aega p****s ka ja s6ita sai vähe)

Pole midagi targemat teha
Vasta
#29

mopeedi fanaatik Kirjutas:Mina kasutan vanahead ziguliõli ja töötab ästi

Telliskiviga saab ka naela seina lüüa ja plasteliiniga autot pahteldada,
Vasta
#30

Veteran Kirjutas:Vene ajal sõitsid paljud MS-20 e. lennukiõliga. Veel sai kasutatud kastoorõli, mis ei tahtnud bensiiniga hästi seguneda. Siis vedeldati kastorkat sortsu metanooliga kõigepealt. Punnvõrripoisid sõitsid ka kastorkaga, oli ju siis uhke "võidusõidu" lõhn taga!
Planeta Spordile oligi see MS-20 ette nähtud, kui õieti meeles.
Üldiselt olen ise ka 2T -le õli etteantust rohkem pannud, pisut rohkem tossu, mis ka on peapõhjus, et miks tänapäeval üha lahjema segu suunas minnakse, aga muidu ok.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne