Tallinna Autobussikoondise juubel
#41

http://www.etv24.ee/index.php?0576321
Vasta
#42

Minu poolt pilte tänasest üritusest: www.zone.ee/martinmannik
Ei ole kindlasti ammendav, aga eks teised täiendavad Smile
Vasta
#43

Siin ka minu poolt mõned pildid. http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=92195
Vasta
#44

Siin minu poolt tänasest üritusest pildid http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=92132
Vasta
#45

Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#46

siim089 Kirjutas:Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?
Jube
Vasta
#47

Tomekk Kirjutas:
siim089 Kirjutas:Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?
Jube
Tomekk....sellisel kahesilbilisel vastusel ei ole mõtet, kui sa asja lähemalt lahti ei räägi!
Vasta
#48

Volli Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
siim089 Kirjutas:Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?
Jube
Tomekk....sellisel kahesilbilisel vastusel ei ole mõtet, kui sa asja lähemalt lahti ei räägi!
Aga..võtke siis see "meistriteos" kätte ja lugege ise! See oli lihtsalt väike sisukokkuvõte.
Vasta
#49

Tomekk Kirjutas:
Volli Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
siim089 Kirjutas:Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?
Jube
Tomekk....sellisel kahesilbilisel vastusel ei ole mõtet, kui sa asja lähemalt lahti ei räägi!
Aga..võtke siis see "meistriteos" kätte ja lugege ise! See oli lihtsalt väike sisukokkuvõte.

Aga palun, kui sind nii väga häirib see, sul on alati võimalus uus teha.
Faktivigu on seal küll aga ilus sellegipooles!
Vasta
#50

Ma arvan et tegu on pigem sümboolse asja, kui ajalooõpikuga. Minu meelest on see üsna hästi välja kukkunud. Kahjuks enda raamaturiiulist see veel puudub.
Vasta
#51

oxygen Kirjutas:Ma arvan et tegu on pigem sümboolse asja, kui ajalooõpikuga. Minu meelest on see üsna hästi välja kukkunud. Kahjuks enda raamaturiiulist see veel puudub.
Just umbes sama tahtsin minagi öelda! Ka mina pole veel seda raamatut ise käes hoidnud, aga olen lugenud käsikirja.
Virisejaid ning kritiseerijaid leidub alati, aga neid, kes ka midagi ära viitsiks teha (kasvõi raamatut kokku panna), kipub väheks jääma!!!
Vasta
#52

Tomekk Kirjutas:
Volli Kirjutas:
Tomekk Kirjutas:
siim089 Kirjutas:Kuidas siis juubeliks ilmunud raamat on ?
Jube
Tomekk....sellisel kahesilbilisel vastusel ei ole mõtet, kui sa asja lähemalt lahti ei räägi!
Aga..võtke siis see "meistriteos" kätte ja lugege ise! See oli lihtsalt väike sisukokkuvõte.
Asja maha teha kõige lihtsam,eriti nagamanil kes ise midagi teinud pole.Raamatu kokkupanek weidi raskem asi.Lihtsam ju nn"tegusid teha" .Jah, seal raamatus palju ebatäpsusi aga vähemalt  tore on see raamat olemas(mul paraku veel mitte).Ja küll tuleb ka asjast põhjalikum raamat.
Vasta
#53

Kindlasti saaks juba AMF-is paiknevatest ÜT huviliste najal teha korraliku raamatu meenutustest, ajaloost ja statistikast.

Vabandan juba vaikselt OT pärast.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#54

Juubelil jagati muuseas laiali ka natuke nänni. Mul õnnestus vist igast asjast vähemalt üks eksemplar kaasa võtta (peale raamatu).
[Pilt: juubelinnnbl0.th.jpg]
Särgi ja juubeliembleemiga mälupulga sain viktoriinil teadmistega hiilgamise eest ja mütsi täna sisemistele tutvustele. Ülejäänud asju jagati niisama laiali. Hõbedase ümmarguse karbi sees on mingisugused kahtlased valged tabletid. Lõhnavad ja maitsevad nagu piparmünt. Võtsin just ühe sisse, eks hiljem selgub kuidas mõjub.
Vasta
#55

Mina nii uhke nännikollektsiooniga uhkeldada ei saa, küll aga sain mina nokatsi täiesti ausal teel Big Grin

Aga mitte sellest ei tahtnud ma siin rääkida. Nimelt sai galerii sellest üritusest valmis.
Teises juubeliteemas kritiseeriti seda 1036-e, kuid ma pean tunnistama, et Ikaruse nägemisest Tallinna tänavatel olin ma sedavõrd ekstaasis, et mul ei olnud aega tähele panna mingeid pisivigu. Minu poolt kummardus TAKi meestele.
Vasta
#56

Panin üles valiku enda tehtud pilte TAKi juubeliüritusest. Nüüd peaks neil, kes seda ei näinud, mitmekülgne ülevaade olemas olema. Kuna teised on juba piisavalt näidanud pilte osalenud bussidest nii väljast kui seest, siis minu poolt lihtsalt üldpildid + Ikarusest pisut rohkem, ikkagi Ikarus 260! Paar paraadipilti Viru ringil kah piltide seas. Minu ülevaade üritusest:
http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=95110
Vasta
#57

Krt küll oleks ka tahtnud teha neist bussidest pilti kuskil tänaval. Kahjuks sel ajal kui nad raekoja poole sõitsid seisin ma Harju tänaval, sõrm videokaamera päästikul ja lahkumise ajal olin ma Ikarus 260 pardal. Eks see ole selline eestlaste värk. Kui midagi saabki, siis tahaks ikka veel Smile
Vasta
#58

Täna on TAK-il ka väike juubel - nimelt täna 40 aastat tagasi avati pidulikult (toona) Tallinna Autobussipargi uus hoonetekompleks aadressil Kadaka tee 62-a.

Üks pildike ka siia juurde:
[Pilt: p6105376ol1.th.jpg]

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne