Mille velg kummiga, mille istmed ja mille silindrid ja reduktor?
#1

On tegemis GAZ AA? Kas veljel on pisemad augud orginaalis? Kumm on heas korras.
Vasta
#2

Mis istmed need on? Algul arvasin, et tegu kardi istmetega, kuid neil on olnud ilmselt turvavööd küljes. On tegemist mingi isearetuse või mingi standard?
Vasta
#3

Mille silindrid ja reduktor olla võib? Rohelised silindrid on töötamiseks tõukele ja sinine töötab mõlemat pidi. RS 09 jaoks minu teada nii pikki silindreid ei kasutatud, kuigi tegu ida saksa toodanguga. Arvatavasti on see reduktor ka samast komplektist, reduktor on suhtega 1 : 2,25.
Vasta
#4

Kas istme puhul ei või tegu olla kunagise "Karksi" toodanguga? Mul oli sarnane iste, kuid sellel oli ka taga kiri Karksi, mitte peale värvitud, vaid kohe vormist tulnud sellise kirjaga.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#5

Velg: Vana Gaz-AA/MM ja nende modifikatsioonid. Väikesed augud on kellegi rats.

Iste: Tõneäoliselt Karksi "sportistmed". Nendega sõideti rallit ja krossi.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

korvimees Kirjutas:Kas istme puhul ei või tegu olla kunagise "Karksi" toodanguga? Mul oli sarnane iste, kuid sellel oli ka taga kiri Karksi, mitte peale värvitud, vaid kohe vormist tulnud sellise kirjaga.

Kirju mina küll ei märganud.
Vasta
#7

Reduktor võib olla ida saksa kartulikombaini küljest, värv viitab sellele.
Vasta
#8

Millegi pärast arvan, et need rohelised silindrid on RS 09 juurest ikkagi. Sinine ka võib-olla RS 09 kõhualla käivalt vaoajajalt või siis saksa heinpressilt?
Vasta
#9

yukyuk Kirjutas:Millegi pärast arvan, et need rohelised silindrid on RS 09 juurest ikkagi. Sinine ka võib-olla RS 09 kõhualla käivalt vaoajajalt või siis saksa heinpressilt?

Rohelised silindrid töötavad ainult tõukele, minu teada RS 09 haakeseadmetest polnud selliste silindritega. Ehk on need kartulikombainilt. Sinine silinder on tavalistest silindritest 20 sm. pikem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne