Teema on suletud

Masinate tuvastamine
#1
Question 

Tere!!

Äkki keegi aitaks, ette tänades:    


äkki iseehitatud/omaaretus..?


PS: kõik masinad, mida ei tunne ära, palun siia.

Aitäh.
Timo "Timm" Mäeots.
#2

OT. Selleks on siiski eraldi foorumiosa siin...
#3

Timm Kirjutas:Tere!!

Äkki keegi aitaks, ette tänades:


äkki iseehitatud/omaaretus..?


PS: kõik masinad, mida ei tunne ära, palun siia.

Aitäh.
Timo "Timm" Mäeots.

Antud pildil on Scania soomusauto. Asub Lagedi muuseumis kui ma ei eksi.
#4

Style Kirjutas:OT. Selleks on siiski eraldi foorumiosa siin...

aa..ma lihtsalt ei leidnud siis..
kuigi seda teemat võib ju selleks siiski kasutada, ku see juba olemas on, vist..Big Grin

Timo "Timm" Mäeots.
#5

zazik Kirjutas:
Timm Kirjutas:Tere!!

Äkki keegi aitaks, ette tänades:


äkki iseehitatud/omaaretus..?


PS: kõik masinad, mida ei tunne ära, palun siia.

Aitäh.
Timo "Timm" Mäeots.

Antud pildil on Scania soomusauto. Asub Lagedi muuseumis kui ma ei eksi.

hmm.. huvitav..aitäh, et viitsisite uurida, kuid originaalis kuulub auto www.surm.ee meeskonnale kui paintball-i sõjaks kasutatav soomuk.

"Seal saad kogeda, mis tunne on kiludel kilukarbis."

www.surm.ee

Timo "Timm" Mäeots.
#6

Timm Kirjutas:PS: kõik masinad, mida ei tunne ära, palun siia.

Enne foorumi ümberkorraldamist paluks Sul tutvuda foorumi ehitusega. Jätaks selle ikkagi pädevate moderaatorite hooleks. Kui sa arvad, et vaba teema all peaks olema veel üks identifitseerimise teema, siis kirjuta sellest vastavasse teemasse http://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20 , ning kui sa selle ära ilusasti ära põhjendad, siis kindlasti moderaatorid lisavad selle hea meelega!

Timm Kirjutas:Tere!!
Äkki keegi aitaks, ette tänades:
äkki iseehitatud/omaaretus..?

hmm.. huvitav..aitäh, et viitsisite uurida, kuid originaalis kuulub auto www.surm.ee meeskonnale kui paintball-i sõjaks kasutatav soomuk.

"Seal saad kogeda, mis tunne on kiludel kilukarbis."

www.surm.ee

Timo "Timm" Mäeots.

Hmmm...ise küsin - ise vastan stiilis. Kui sa tahad teistele näidata, kui tark sa oled, et copyd mingilt lehelt pildi ja siis veidi hiljem teatad, et sina tead, mis see on, siis selleks on koht delfi foorumis.
Automoto foorumit hinnatakse väga kõrgelt sellepoolest, et siin ei ole koos mingeid läbustajaid, kes oma tekstidega ainult enesele meeldivad. Olen sattunud lugema automoto foorumi kohta kiidusõnu nii bmw kui audi foorumist.

Peale selle usun ma, et kasutaja zazik vastus on täpsem, kui sinu "paintballi sõja soomuk".
Kokkuvõtteks tahaks sulle öelda, et palun ära tule oma "hiilgavate" teadmistega foorumit reostama!!!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne