kondimootoriga bagi
#1

Tead tahaks ehitada omale põlluralliks jalgratastest bagi moodi asjaBig Grin Mingi sellise et 15km/h välja võtaks ja et üle katuse kah käia saaksBig Grin Et kas keegi on sellist lollust kunagi ehitanud? Cool asi võiks olla vähemalt 3 rattaline, aga kas kuidagi ilma keevituseta ei saa asja ära ajada? Raskusi tekitab just "tagasild" Big Grin
Vasta
#2

Võid ju teha tandemi, kus rattad kõrvuti.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

osta velotakso ja ehita puur ümberWink
Vasta
#4

Mina olen sellist asja oma silmaga näinud. Kuigi jah seal oli siiski keevitatud ja üle katuse käimise võimalus puudus. Nimelt kunagi sai saaremaal kellelgi külas käidud ja seal oli üks külamees endale teinud sellise mingisugusel tavalisel vene meestekal baseeruva kolmerattalise pudelite vedamiseks. Taha oli pandud kaks pudelikasti ja ees oli korv. Tagumise silla probleem oli umbes nii lahendatud, et ühest hammasrattast oli mingisugune raudlatt läbi pandud, hammasratas sinna kinni keevitatud ja rattad kuidagi selle lati otsa kompunnitud. Igavesti äge riist oli Big Grin
Vasta
#5

Kunagine klassivend rääkis mikrobussilaadsest aretisest. Kahest meestekast, vineerist ja kilest olevat tehtud olnud.
Vasta
#6

kui tahad ikkagi ta sellise teha et ta esimeste sõitudega ära ei laguneks siis soovitaks keevitamist õppida sest suht raske on teha turva puuri ilma keevituseta ja kui tahad üle kuudi keerata siis ei soovitaks mingit naeltest kokku klopsitud puuraami
eks annab teha ka puust raami mis kannab sinu ja velo raskust kuid ma arvan et lihtsam oleks keevitada
Vasta
#7

Nojaa, jama on selles et mul pole keevitust. Aga tänud siiski kõigile, loodan mingi masina kokku ehitada siiskiBig Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne