bensiini kulu druzbal, uralil
#1

Tere lugupeetud kaasfoorumlased!
Küsimus siis selline, nendel kellel oli druzba/urali mootor delta/võrri/stella või mini raami peal, kui suur teil kütusekulu oli?
Ette tänades!
Vasta
#2

Suurem kui originaal mootoril.
Vasta
#3

Mis vahet seal on, kas see aretis võtab 1 või 5 liitrit 100 kilomeetri kohta... nagunii ei ole see ju mõeldud pikkade maade läbimiseks ja pole ka tänavalegaalne. Niisama vahest metsavahel või koduhoovis sõites on küttekulust täitsa ükspuha.
Vasta
#4

Tegelikult ma tahan korraliku masina teha, mul delta raam juba ilusasti värvitud, mootorilt vana värv maha võetud ja kuumakindla värviga värvitud, sumps külge keevitatud, izhi rool pandud, tuled samuti, hakan kiivriga sõitma et politseil nähes oleks vähem põhjust mind kinni võtmiseks. Ja huvitun et palju ta siis umbes võtab, äkki on mõtet võrri karbuss panna.
Vasta
#5

Võrri karburaatorit on mõtetu peale panna, esiteks on ta ju mõeldud peaaegu poole väiksema töömahuga mootori jaoks, teiseks mootorile on vaja sel juhul külge keevitada vastav kinnitus võrri karpa jaoks.
Bensiini kulu tuleb igal juhul suur, peale on võimalik panna karburaator k-30, mis istub peaaegu täpselt (bensiini kulu võib suureneda aga annab tunda ka kiirenduses).Kus kohast mõtled tulede jaoks elektri võtta ja mis sumbuti peal on?
Vasta
#6

tuled on mul ratta omad alguses, mul laetavad patareid lähevad sinna, hiljem võib sinna generaatorisse panna see jupp, mis on näiteks piral, tule jaoks, aga see hiljem. Summuti panin nii, et võtsin vana sae oma maha ja rauast lõikasin vatsavad tükkid ja keevitasin kokkuja pärast keevitasin leegitoru juurde, panen võrri sumpsi. Leegitru vastava silindri sidemega on ära võetav poltidega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne