AMF tunnusmärk?
#1

Külastasin foorumlast jurka't (tervitus talle põdrasarvede vahele siitpoolt lahte) ja sain lisaks kokkulepitud kraamile ka paar päris lahedat uitmõtet/disainiideed. Nimelt on tema riputanud oma kauni abihoone sissekäigu kohale nii umbes 40 sentimeetri jagu mosse esiotsa. Kõlab kummaliselt, aga välja näeb väga lahe. Loodetavasti pole selline tegevus autoriõiguse kaitstud ja saan omalegi sellise maskoti üles riputada. Tulede sisse on plaan istutada 220V valgustid platsi üldvalgustuseks pidemal ajal.
Õhtul mõtlesin, et miks mitte ka ninale lisatuled sättida...
On ehk kellelgi veel selline asi tehtud ja miks mitte kujundada sellisest "disainist" omamoodi AMF tunnusmärk? Pigem vabatahtlik, aga siiski - siit põhjendused:
1. Andekas idee
2. mitte just väga keeruline teostada
3. selgelt eristuv sümbol
4. Isendi valik ja värvilahendus annavad hulgaliselt võimalusi sobitada iga mehe kinnistukompleksi värvide ja hõnguga.

Juhtute mööda kodumaad kruisima, näete sellist asja, teate kohe - ahhaa, minu kaasdiagnoosiga kodanik....

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#2

Huvitav, huvitav, et mina veel seda märganud pole. Kõik need sajad korrad sisse logimist ja mina polegi taibanud, et nn. home-pagel kuvatav logo kuulub automoto foorumile. On vast ikka lugu....Ja lugeda ma ka ju ei oska.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne