UAZ 452 massid?
#1

Tere, oskab keegi öelda akende ja istmetega variandi tühimassi? netist kuskilt ei leia.

PS.Samas, kas kellegil oleks huvi uaz bussi plekkarmatuuri vastu, milles pobi kellad?
Samuti on katuse keskele esi klaasi kohale uputatud pleki sisse mingi tuli, mida pole teistel kohanud.

Esiots ja tagatuled on ikka 452-le kohased, aga eelnimetatud asjad tundusid imelikud ja vb. kellegil vaja.

Edit: Vot tuli katuses samasugune:
http://denisovets.narod.ru/uaz/uazprototips/UAZ450A.jpg
Vasta
#2

mäletan aastate tagant, et 3741 (uuem modifikatsioon - aga siiski sama masin ju...) sinine EV tehniline pass väitis massideks ca 1800kg ja 2600kg. Kas seda uskuda, on muidugi igaühe enda otsustada Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Väike võimalus on, et tegu on väikese avarii läbi elanud 450 või 451-ga ja siis uuema tüübi nina külge saanud. Mul ei tule ühtegi 452te ette, millel selline tuli oleks katuses. Kui pobi kellad, siis võib-olla ka pobi mootor mis esimestel Uazidel peal oli. Pilti ei saa teha?
Vasta
#4

Eks ma katsun pilti teha siis. On plaanis masin vanarauda viia omanikul. Tahtsin teada saada, kas tema soovitud hind on liiga kõrge või mitte.
Vasta
#5

mossepower Kirjutas:...kas kellegil oleks huvi uaz bussi plekkarmatuuri vastu, milles pobi kellad?
Samuti on katuse keskele esi klaasi kohale uputatud pleki sisse mingi tuli, mida pole teistel kohanud.

Esiots ja tagatuled on ikka 452-le kohased, aga eelnimetatud asjad tundusid imelikud ja vb. kellegil vaja.

Edit: Vot tuli katuses samasugune:
http://denisovets.narod.ru/uaz/uazprototips/UAZ450A.jpg

Katusetuli peakski olema punaseristi sanitaartuli PF-100. Kui klaas ei ole mattvalge, punase ristiga, siis on ta asendatud millegi muu tule klaasiga nagu PF 101 (valge läbipaistev), UP-5 (punane)- tuleklaasid-kinnitusvõrud identsed.
Vasta
#6

mossepower Kirjutas:Eks ma katsun pilti teha siis. On plaanis masin vanarauda viia omanikul. Tahtsin teada saada, kas tema soovitud hind on liiga kõrge või mitte.


Kui kõrge hind on? Otsin just istmetega 452 bussi.
Vasta
#7

Taastada pole seda mõtet, kere liiga läbi. Hind on 2x odavam max. metalli hinnast. Juhul, kui me seda ise emexi ei vii, siis võin kontakti ka anda, aga ega sealt midagi võtta pole, katus ainuke plekk, mis kohati läbi ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne