roolivõimendi remont
#21

(06-02-2015, 20:58 PM)ahtos Kirjutas:  Mis imemootor sinna on paigaldatud,et ruumipuudus on?
Asi pole mootoris, sõber. Kas oled Audi 100-l rooliajamit maha kiskunud? Kui oled, siis tead... aga siis sa vist ei küsiks. Või oled nii kõva käpp.
Interneeduses kirjeldatakse seda protseduuri kui "painful". Abi pidavat olema ka pisikesest peast ja kahe küünarnukiga kätest. Nii et pole mina ainus kes kirub.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#22

Ei pea end mingiks kõvaks käpaks ja Audisid ka vähe olnud(15tk)esimese sigari ostsin 93 aastal ja praegugi 3tk õuel,aga veel pole kohanud isendit millel eelnimetatud töö ülemõistuse oleks.Vast V8ga on natuke kitsas.
Vasta
#23

Mainin, et auto nüüd nädal aega sõitnud ja veidi pikem otski tehtud. Kõik töötab ja peab õli eeskujulikult. Tänud ksf! aavule ja 41Degreele, kellest oli abi. 

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#24

Oskab ehk keegi mõnda poodi ka kätte juhatada, kus neid komplekte saada oleks? Netist suutsin leida ainult usa netipoed ja ebay, aga sealt tellides on transport teine samapalju kui see komplekt ise (või isegi rohkem).
Vasta
#25

Mina tellisin sealt:
http://www.ladu24.ee/et/info/LADU24-Blog...nternetist
Sõber on viimasel ajal samuti kõik vajamineva sealt tellinud, sest päeval on tööl ja autokauplustesse ei pääse.
Kui täpselt tead mis vaja on, siis on OK. Aega läheb umbes 3 päeva ja kui summa ületab 50 eurikut, siis on saatmine hinna sees. Mina sain igatahes õiged jupid ülejärgmisel päeval kodulähedasest pakiautomaadist kätte ja väga rahul.
Ah jaa, regama peab vist ka, vähemalt mina regasin kasutajaks. Kasuks tuleb veel sõpradega selja kokkulöömine tellimisel, siis jagab postikulu mitmeks või saab päris ilma kui summa üle 50 läheb.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#26

(23-02-2015, 13:36 PM)Basilio Kirjutas:  Mina tellisin sealt:
http://www.ladu24.ee/et/info/LADU24-Blog...nternetist
Sõber on viimasel ajal samuti kõik vajamineva sealt tellinud, sest päeval on tööl ja autokauplustesse ei pääse.
Kui täpselt tead mis vaja on, siis on OK. Aega läheb umbes 3 päeva ja kui summa ületab 50 eurikut, siis on saatmine hinna sees. Mina sain igatahes õiged jupid ülejärgmisel päeval kodulähedasest pakiautomaadist kätte ja väga rahul.
Ah jaa, regama peab vist ka, vähemalt mina regasin kasutajaks. Kasuks tuleb veel sõpradega selja kokkulöömine tellimisel, siis jagab postikulu mitmeks või saab päris ilma kui summa üle 50 läheb.
Ok. Minu autole kohalikud netipoed komplekti ei paku (97a a4), eks siis peab teiselt poolt lompi võtma. Lihtsalt infoks, et ladu24 on paljud asjad törtsu kallimad kui paljud muud kohad, ma ise olen kasutanud autokaubad24.ee, eparts.ee (siit olen saanud palju väga spetsiifilisi asju, mida tavalised (neti)poed ei paku, kasutades originaal tootekoodi otsingus) ja avaruosad.ee Kui natuke margifoorumites kolada, siis leiab osadele kohtadele ka sooduspakkumisi antud poodide poolt, ehk saab veel lisaks natuke alla.

Ei ole nende poodidega kuidagi seotud ise, aga mõtlesin et kui juba reklaamiks läks, siis kiidan kah enda kasutatavaid kohti.
Vasta
#27

(23-02-2015, 20:09 PM)ert Kirjutas:  Ei ole nende poodidega kuidagi seotud ise, aga mõtlesin et kui juba reklaamiks läks, siis kiidan kah enda kasutatavaid kohti.
Väga hea! Sellest võiks lausa eraldi teema teha, et kust juppe parem või odavam tellida. Enda kogemused, nii head kui halvad jne.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#28

Vaadates seda ladu24 poodi ei saa ma aru kes neid varuosade nimetusi seal tõlgib?! Ratta polt on ratta kruvi! Šarniir on kande-juhtliigend, õõtshoova puks on paigutus lenks, piduriklotsid on pidurikattekomplekt,  Cool -võimatu on nimetuste järgi soovitud asju leida. Kindlasti leitud keegi elukauge filoloog kes tehnikast ei jaga ööd ega mütsi. See pole ainuke kohalik netipood, sarnaste ämbritega olen kokku puutunud ka mujal.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne