Vene masinate hääled
#21

Mina mäletan oma lapsepõlvest, mismoodi pandi kas veokatel või ka "Villistel" foori taga vastavalt vajadusele edemest või teist käiku sisse. See käis ju mäletatavasti umbes kahesekundilise raginaga Smile

Kusjuures, minu jaoks on omaette teema Nõukogude autode LÕHNAD Big Grin Kahjuks ei oska Volga kohta midagi öelda, aga nii palju kui mina tean, siis nii Moskvitš, Žiguli kui ka GAZ veokad lõhnavad igaüks isemoodi ja ainulaadselt ehk Mosse ja Sigulli lõhna segi ajada on võimatu, samuti GAZide/TA-de lõhna sõiduautode omaga.
Jätame siinjuures muidugi välja kõikvõimalikud peened eurokuusepuud, mis levitavad peldikuvärskendaja haisu.
Vasta
#22

41Degree Kirjutas:Mina mäletan oma lapsepõlvest, mismoodi pandi kas veokatel või ka "Villistel" foori taga vastavalt vajadusele edemest või teist käiku sisse. See käis ju mäletatavasti umbes kahesekundilise raginaga Smile
Sellist raginat teeb meiegi Gaz 53, mäletan et umbes poolteist aastat tagasi kui tulime mööda Järvevana teed Ülemiste poole ja jäime ristmikul seisma esimeses reas. Teine käik läks sisse juba enne kui foor kollaseks läks, aga ragin oli selline et teised autod kes kõrval seisid arvasid et juba ongi roheline ja hakkasid ristmikule, sõitva veoki ette, liikuma....
Vasta
#23

ka sapikat ei tohi mainimata jätta...suht omapärane on tema mootori hääl...



Vasta
#24

Jossu Kirjutas:ka sapikat ei tohi mainimata jätta...suht omapärane on tema mootori hääl...
http://www.youtube.com/watch?v=ksQ_NIQffkA&mode=related&search= Mäletan seda kõikidele ZAZ-dele omapärast vilinat. Ise omasin ZAZ-i 1996-97a. Kahjuks mittemingeid videojäädvustusi pole,sammuti on pildimaterjaliga väga kehvad lood. Tookord lihtsalt ei mõelnud ajaloo jäädvustamisele siis...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#25

Või siis vaesest Zazist pigistati ligi 100 km/t välja... Ise kunagi maanteel näinud sapikat, vist veel vanemat kõrvadega varianti, mis möödus hinnanguliselt ka umbkaudu sajaga: ütleme nii, et põrin oli ikka päris muhe, lendas nagu rakett.

Kahju, et pole kunagi sapakaga sõitmise kogemust proovinud... ei tea, missugustel kiirustel nendega on mõistlik sõita. Ja maanteedel jääb neid iludusi ka üha vähemaks.
Vasta
#26

ZAZ-i normaalne kiirus on 80km/h. Muidu 40hj mootori korral,kui oli vähe sõitnud,120km/h polnud probleem. Ühed vennad 96a. käisid Luigelt ZAZ 968M-i ostmas ja sellel oli kap. rem. mootor,mis oli 7000km sõitnud ning kogu seltskond oli peal ja 120km/h tulid mööda ringteed Jüri poole....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#27

Natuke häält Mercedes O305 Arna`lt,Harjumaa Liinide 039 http://www.youtube.com/watch?v=fSdcozL7qVs Sellise häälega Arnad olidki. Kahju,et ei kuule neid enam.... Kahjuks 2006aasta suvel laulsid nad luigelaulu...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#28

http://youtube.com/watch?v=ODk9xzZPtR8

Päris hea video korraliku Moskvich 408 juhtimisest, kus käiguvahtus veel vanatüübiline - roolisambalt.
Vasta
#29

41Degree Kirjutas:Mina mäletan oma lapsepõlvest, mismoodi pandi kas veokatel või ka "Villistel" foori taga vastavalt vajadusele edemest või teist käiku sisse. See käis ju mäletatavasti umbes kahesekundilise raginaga Smile

Kusjuures, minu jaoks on omaette teema Nõukogude autode LÕHNAD Big Grin Kahjuks ei oska Volga kohta midagi öelda, aga nii palju kui mina tean, siis nii Moskvitš, Žiguli kui ka GAZ veokad lõhnavad igaüks isemoodi ja ainulaadselt ehk Mosse ja Sigulli lõhna segi ajada on võimatu, samuti GAZide/TA-de lõhna sõiduautode omaga.
Jätame siinjuures muidugi välja kõikvõimalikud peened eurokuusepuud, mis levitavad peldikuvärskendaja haisu.

Lõhnad olid omapärased, aga peaasjalikult sõltus see bensiinist. Etüleerimata Kaspia destillaatbensiin, vaat see lõhnas alles magusalt, kui molotov mööda veeresBig Grin
Vasta
#30

Jahah,kes minule näpuga enam näidata jõuab aga on välja pakkuda veel "ungarlase" roolivõimendi undamisest paar videot:
http://toru.ee/view/79587155e668
tühikäigul mõned loetud minutid peale käivitust http://toru.ee/view/dd2e8d1849fa
Tunneks huvi,kas videol kuulda olev päris vali undamine on Ikarusele tavaline või näitab see vähest õli süsteemis? Video tehtud Ikarusel nr 207AAP.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#31

via Kirjutas:
41Degree Kirjutas:Mina mäletan oma lapsepõlvest, mismoodi pandi kas veokatel või ka "Villistel" foori taga vastavalt vajadusele edemest või teist käiku sisse. See käis ju mäletatavasti umbes kahesekundilise raginaga Smile

Kusjuures, minu jaoks on omaette teema Nõukogude autode LÕHNAD Big Grin Kahjuks ei oska Volga kohta midagi öelda, aga nii palju kui mina tean, siis nii Moskvitš, Žiguli kui ka GAZ veokad lõhnavad igaüks isemoodi ja ainulaadselt ehk Mosse ja Sigulli lõhna segi ajada on võimatu, samuti GAZide/TA-de lõhna sõiduautode omaga.
Jätame siinjuures muidugi välja kõikvõimalikud peened eurokuusepuud, mis levitavad peldikuvärskendaja haisu.

Lõhnad olid omapärased, aga peaasjalikult sõltus see bensiinist. Etüleerimata Kaspia destillaatbensiin, vaat see lõhnas alles magusalt, kui molotov mööda veeresBig Grin

Kui autos suitsu ei tehtud, siis domineeris seal (näit.Ladad ja Moskvitšid) päris tuntavalt dermatiinist istmete ja Ladade puhul ka taga aknalaua peal olevate istmepatjade lõhn.
Pluss siis lisaks see, mis vahelduva eduga auto mootoriruumist või põhja alt ajapikku sisse imendus.
Enda lapsepõlvest mäletan, et kuna vanaisa hoidis enda VAZ 21011-t enamjaolt küünis, siis autosse imbus ajapikku lisaks dermatiinilõhnale ka küünikantud heinte lõhn.
Kokku moodustas see "bukett" veidi omapärase magushapuka kombinatsiooni.

Nõuka ajal osadel tuttavate-sugulaste autodel asusid sees kohati iiveldamaajava haisuga, musta värvi, kummist porimatid.
"Polümeer" vist veel tegi neid.
Kui nad olid juba tükk aega sees olnud, siis ei pannud seda kummilõhna eriti enam tähelegi.
Aga uuest peast poest ostetuna ja autosse asetatuna olid nad küll mõnikord eemaletõukava lõhnaga.

Volgadel on jälle hoopis isemoodi salongilõhn.
Seal on ka kohati tunda segu bensiinist, istmekatete materjalist ja veel sellest, kus ruumis see antud auto pikemat aega viibinud on.
Kui niiskes ja/või enamjaolt jahedas, siis üsna pea tõmbab ta omale kopituselõhna juurde tänu riidest istmekatetele ja see "kopitusearoom" istub sul hea jupp aega autos sees, kui sa muidugi vahepeal istmeid välja ei võta ja päikese kätte kuivama/tuulduma ei pane.
Sel suvel näiteks käisin ühte Volgat huvi pärast vaatamas, et mis ta endast kujutab ja pealtvaates kõik oli kena ja ilus. Punasest riidest salong ja punasest dermatiinist korralikud uksepolstrid.
Aga niikui sisse istusin ja see kopitusepilv nina eest läbi virvendas, siis oli küll esimene asi sõidu ajal väikese kolmnurkakna avamine.

Edit: Õigekirjavead parandatud.
Vasta
#32

Mis asi on termantiin?
Vasta
#33

stretch Kirjutas:Mis asi on termantiin?
Termantiin. Õhku läbi ei lase, sellega kaetud istmel istudes saab selja märjaks jne. Minu arvates on see üks rõve materjal.
Vasta
#34

Keelevara sellist sõna nagu "termantiin" ei tunne. Sõna "dermatiin" tähenduseks on seal märgitud "tehisnahk".
Vasta
#35

pppp Kirjutas:...Sõna "dermantiin" tähenduseks on seal märgitud "tehisnahk".

No vabandust ohvtopiku pärast, aga oleks aeg selle sõna väärkirjutus tõesti ära parandada. Ja kui juba, siis täielikult Wink
Dermatiin on sõna, mis tähendab teatud liiki kunstnahka (ja on ekslikult, vene keele mõjul, kasutusel ka kunstnaha sünonüümina, nagu ka "tosool" jahutusvedeliku üldnimetusena).

Algab D-tähega ja sõna keskel ei ole n-tähte.
Vasta
#36

Paneks siis äkki selle kah kirja, et mismoodi dermatiini teistest kunstnaha liikidest eristada - oleks antud probleem täielikult lahendatud Smile

p,
hm, mismoodi see "n" mu eelmises postituses sinna sõnasse sai - keelevaras seda ju polnud...
Vasta
#37

http://www.youtube.com/watch?v=sTyasYpVrPE
see on oige vene masina häääl
Vasta
#38

kaukesma Kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=sTyasYpVrPE
see on oige vene masina häääl

Julm suitsupilv kerkis küll korstnast...

Mäletan seda omapärast "pirinat" kui gaasi vajutati. Kas seda tegi turbo või summutaja? Just rohkem super-MAZ-idel kuulsin sellist häält ja arvasin,et seda teeb summutaja ning mõtlesin kui kunagi Ikaruse saan,aretaks sellise sumpsi külge. Hea lahe nii kulgeda...
Umbes taolist häält kuulsin kunagi tõesti ühel kaugliini Ikarusel Tallinnas kusagil sajandivahetuse paiku.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#39

EdR Kirjutas:
kaukesma Kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=sTyasYpVrPE
see on oige vene masina häääl
Kas seda tegi turbo või summutaja?

See ikka turbo hääl.
Vasta
#40

Tatikana oli meil sõbraga selline mäng, et üritasime tee ääres kinnisilmi istudes mootori hääle järgi mööduvate autode marki ära arvata. Väga raske see ei olnudki, sest eri automarke oli ju vähe ja neil kõigil oma iseloomulik hääl. Ainult sama margi (Mosse, Volga) eri mudelid kippusid segi minema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne