Omapärasemad nimesildid.
#1

Paljudel ees nimesildid,mõni aga päris huvitava nimega.Alustaks kunagisest naabrist ,tal Hingeelu,nähtud veel Roclamees,Kuivik,Sepik,Doktor,Poolik,Päss,Kiilakas,Vembu ja,ja Tembu(need kaks eraldi autot mis pea alati koos sõitsid)Paharett,Lenin.Need enamasti juhtide hüüdnimed.Hetkel rohkem ei meenu.Päris omapärased nimed,ehk weel keegi midagi huvitavat näinud. Poolakate ,tsehhide ja ungari nimed juba kirjapildilt sellised ,et teinekord raske kokku lugeda.
Vasta
#2

Oli veel näit Riksa (tuletus eesnimest), ning minu teada on ka ainult üks Petss meil linnas liiklemas.Toungue
Vasta
#3

Paides on üks Pets,Vunts,Karvane,Rääbakas.Rohkem ei tulegi meelde koheToungue
Vasta
#4

Minu töö lähedal näiteks sõidab üks veokas juhi nimesildiga "VÄIKE ILLU".

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#5

PETSS Kirjutas:Paljudel ees nimesildid,mõni aga päris huvitava nimega.Alustaks kunagisest naabrist ,tal Hingeelu,nähtud veel Roclamees,Kuivik,Sepik,Doktor,Poolik,Päss,Kiilakas,Vembu ja,ja Tembu(need kaks eraldi autot mis pea alati koos sõitsid)Paharett,Lenin.Need enamasti juhtide hüüdnimed.Hetkel rohkem ei meenu.Päris omapärased nimed,ehk weel keegi midagi huvitavat näinud. Poolakate ,tsehhide ja ungari nimed juba kirjapildilt sellised ,et teinekord raske kokku lugeda.

Kuhu sinu sõber Tika jäi ? Smile
Vasta
#6

Kuskil tuli Saabas ükskord vastu. Ei tea kas on tuntud raske jala poolest Toungue
Vasta
#7

Habe, Sarvik, Tölp meenub preegu



Vasta
#8

KURIKAEL.
Vasta
#9

Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Paljudel ees nimesildid,mõni aga päris huvitava nimega.Alustaks kunagisest naabrist ,tal Hingeelu,nähtud veel Roclamees,Kuivik,Sepik,Doktor,Poolik,Päss,Kiilakas,Vembu ja,ja Tembu(need kaks eraldi autot mis pea alati koos sõitsid)Paharett,Lenin.Need enamasti juhtide hüüdnimed.Hetkel rohkem ei meenu.Päris omapärased nimed,ehk weel keegi midagi huvitavat näinud. Poolakate ,tsehhide ja ungari nimed juba kirjapildilt sellised ,et teinekord raske kokku lugeda.

Kuhu sinu sõber Tika jäi ? Smile

mis tika õige ees nimi on ???


äkki on ants , kuid võimalik et räägime erinevatest inimsestest ja võibolla mu mälu petab mind

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#10

täna tlns sattus ette marsa-transit MÖKU 2. Number seal järel paneb arvama, et ju siis on kusagil ka möku ise Smile
Vasta
#11

k2rpman Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Paljudel ees nimesildid,mõni aga päris huvitava nimega.Alustaks kunagisest naabrist ,tal Hingeelu,nähtud veel Roclamees,Kuivik,Sepik,Doktor,Poolik,Päss,Kiilakas,Vembu ja,ja Tembu(need kaks eraldi autot mis pea alati koos sõitsid)Paharett,Lenin.Need enamasti juhtide hüüdnimed.Hetkel rohkem ei meenu.Päris omapärased nimed,ehk weel keegi midagi huvitavat näinud. Poolakate ,tsehhide ja ungari nimed juba kirjapildilt sellised ,et teinekord raske kokku lugeda.

Kuhu sinu sõber Tika jäi ? Smile

mis tika õige ees nimi on ???


äkki on ants , kuid võimalik et räägime erinevatest inimsestest ja võibolla mu mälu petab mind
Ants pole kindlasti.
Vasta
#12

Lisaks veel oma hea tuttava nimesildi MÕMMI.
Vasta
#13

aga äkki siis andres/andrus vms

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#14

k2sipidur Kirjutas:Lisaks veel oma hea tuttava nimesildi MÕMMI.
k2rpman Kirjutas:aga äkki siis andres/andrus vms
Jah.
Vasta
#15

k2sipidur Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:Lisaks veel oma hea tuttava nimesildi MÕMMI.
k2rpman Kirjutas:aga äkki siis andres/andrus vms
Jah.

eieie mina mõtlesin seda tika-t endiselt Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#16

Neid Tika nimesilti kandvaid ehk rohkem.See minu sõber TIKA hoopis Tom nimeline.
Vasta
#17

TeeTL Kirjutas:täna tlns sattus ette marsa-transit MÖKU 2. Number seal järel paneb arvama, et ju siis on kusagil ka möku ise Smile

On Möku, Möku 2 ja Möku Vend, imelik pere, kuid mis teha. Paremad nimed on juba ette loetud ja ka hetkel ei meenu ka midagi head.Kunagi sai ühele lahkumiskingiks tehtud Tampoon, kuid millegipärast ta ei kasuta seda.

Sõidame suurtega...
Vasta
#18

Eile nähtud ühel "Frenk". Esimene mõte oli, et huvitav, kas tegu ühe teise keele tõlgendusega ingliskeelsest nimest "Franck"...
Vasta
#19

must Kirjutas:
TeeTL Kirjutas:täna tlns sattus ette marsa-transit MÖKU 2. Number seal järel paneb arvama, et ju siis on kusagil ka möku ise Smile

On Möku, Möku 2 ja Möku Vend, imelik pere, kuid mis teha. Paremad nimed on juba ette loetud ja ka hetkel ei meenu ka midagi head.Kunagi sai ühele lahkumiskingiks tehtud Tampoon, kuid millegipärast ta ei kasuta seda.

Vaata nime ehk saad aru miks ta ei kasuta, aga kummast soost isik om.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#20

miniest Kirjutas:
must Kirjutas:On Möku, Möku 2 ja Möku Vend, imelik pere, kuid mis teha. Paremad nimed on juba ette loetud ja ka hetkel ei meenu ka midagi head.Kunagi sai ühele lahkumiskingiks tehtud Tampoon, kuid millegipärast ta ei kasuta seda.
Vaata nime, ehk saad aru, miks ta ei kasuta. Aga kummast soost isik on?
miniest'i väikesed kirjavead parandatud.
Minu meelest foorumlane must mõtleski, et "millegipärast" see isik antud nimesilti ei kasuta. Elik, peaks vist võrldemisi loogiline olema, et sellist silti ei taha endale edeaknale (peaaegu) keegiSmile

Kui mina valesti aru sain, siis vabandan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne