Vikatimees Emex
#1

Kas keegi Tallinnas võttis midagi ette, et Emex oma kevadise kampaania käigus midagi väärtuslikku ahju ei ajaks? Ma helistasin ise Tartus aprilli lõpus Emexisse, et uurida, kas äkki saaks vanarauda veetavad autod üle vaadata. Kuid Tartus sellist aktsiooni ei toimunidki...

Tahaks siiski loota, et kellegil Tallinnas aega jagus....

Alts
Vasta
#2

\"bom\" liigutas vahepeal oma mõtteid selles suunas (seal).
tea, kas asja kah sai?
kas keegi üldse viitsib-jaksab juba emexi-konditsioonis masinaga jännata? Ise hoiaks küll eemale - eriti, kui tegemist vähemlevinud masinaga.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Rääkisin Tallinna Emexiga, nad olid suht umbusklikud selle suhtes, et sealt midagi võiks huvi pakkuda. Aga eks ilu on vaataja silmades. Põhimõtteliselt saaks vist isegi vaatama minna Emexisse aga kõik mis kokku kogutakse läheb otse purustajasse Sad Nii et mingit autode virna, mida saaks uurida ja juppe kruvida ei ole.

B.
Vasta
#4

Tegelik idee oleks selles, et teha nagu EV-s kogu värk käib - kui ametlikult võimalust ei ole, siis selle (nende vendadega) eraviisiliselt kokku lepppida, et saaks kaasas käia. Selle juurde kuulub ka loomulikult abi vrakkide pealetirimisel (st. abi töös) ja obrok hea leiu eest.

Mestega saab tavaliselt ti kaubale ja kui vennad ütelvad, et põhimõtteliselt ei tee sellist asja, siis kiitus nende ustavusele oma tööandjale (tõeline respekt).

Ma olen näinud paari VÄGA kena ja mitte küll uunikumi alla minevat masinat, miss pressi alla läksid. Seda suurem on valu, kui mingi Eestis vähelevinud auto (kasvõi kena kerega 77 aasta Mazda 929 (? vist) universiaal) Vanematest ei räägigi...
Vasta
#5

Eile nägin,kuidas 4 masinat oma elutee lõpu poole lähenas. kaks neist täiesti romulakõlbliku volkarit, üks ussis aga kompleksne 01 ja täiesti komplesne spakas oli rekka ksti surutud ja ilmselt suht ühemõtteliselt kävasti koormarihmaga kokku tõmmatud. Sad

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne