Delta Mootor
#1

Mul endal Delta kodus olemas mis on ümpriski vanaraud, et oleks vaja teada kui palju maksab korralik delta mootor?
Vasta
#2

Ja kas minist saab võtta juppe deltale?
Vasta
#3

Kui mootori numbrid klapivad, siis saab.
Vasta
#4

On mini mootor V501M (mu omal on V50). See on vist võimalik Delta raamile panna?!?! Või üks kokku panna. Minil on veel gaasiga jama ja jalgkäiguvahetus. Kui palju peaks tolle mootori eest maksma? Pakkuge midagigi. Ma ütlesin, et kuskill tonnaga?!
Vasta
#5

Mootori saab tõsta Delta raamile, gaasi jama on siis juba karburaatoris, mitte mootoris. Kahest ühte vast ei saa kokkupanna(käigukasti osas).
Väntvõll, mootoripooled/kaaned ja stopperseibid jms peaks minema küll.
Vasta
#6

Jh, seda ma ka arvasin, et karbussis niiet ma ostan tolle ära. Mul endal olemas korralik (enam-vähem).
Vasta
#7

Tsitaat:Kahest ühte vast ei saa kokkupanna(käigukasti osas).

Kui mõlemad on käsikäigulised või jalgkäigulised ei tohiks käigukast probleem olla. Aga jah selle gaasijama pärast poel mõtet mootorit tõesti lammutada.

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#8

Asi ongi selles et mu omal on käsikäigud (mis mulle ei meeldi eriti),minil on jalgkäigud, too vähe parem. Aga kas hind 700 kr kõlbab v?
Vasta
#9

Ma lõhkusin lõpuks sis oma mootori ära.. paras vanaraud oligi... Sõitsin mäest alla, krt ei vajutanud pidurit, lõi kinni ja ma sis hakkasin vaatama milles probleem - mootor kinni kuidagi edasi ei liigu. teen ühe poole lahti seal siduri selle pealmise ära viskanud. võtan silindri ümbert ära näen et keres auk ja keps pooleks mida oli juba parantatud
Vasta
#10

Mini-Delta-Stella-Riga on üldjuhul samasuguste mootoritega. Rigadel võib esineda vanemaid S mootoreid ja stellal seda automaatkastiga varianti. Enamlevinud mootorid on V (50m,501 jne) mis on põhimõtteliselt samad.

700kr töötavast jalakäikudega mootorist on täiesti normaalne hind. Kui ikka töötab normaalselt, st ei pillu käike välja ega tee teisi trikke.

Mopeedil üldjuhul on need ''gaasi jamad'' karburaatorist. Puhasta see ära ning kontrolli kas kõik tihendid-nõelad on olemas ning omal kohal.

Mini mootor istub üks ühele delta raamile ja vastupidi (kinnitused kõik samad).
Vasta
#11

Tsitaat:keres auk ja keps pooleks mida oli juba parantatud

Lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidasmoodi see parandatud keps välja nägi? Ja katsu oma sõiduriista, olgu ta nii vanaraud kui tahes, veidigi viisakamalt suhtuda, siis õnnestub sul temaga ehk rohkem sõita ka.Smile

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#12

Neetidega on kinni pandud ja väheke ka keevitatud...
Vasta
#13

Et nagu mootor on töökorras gaasiga ple probleeme, aind käike viskab wälja... mis selle probleem võiks olla?
Vasta
#14

Täpsemalt esimene käik ei lähe sisse!? Teist pillub wälja (kui teine on ülesse)... ja muidu on küll paugupill.. Miks?
Vasta
#15

Sellel motoril on käikude fiksaator üks paras nikastus.Siin foorumis on sellest palju juttu olnud.Kasuta otsingut!
Vasta
#16

Asi nii et juhul kui mootor on korras siis hind 700 kõlab hästi.Kui aga see mootor on selline, et a la ....vajab väikest nokitsemist siis hind seda ei vääri.siis vast 500.Mootorid pm. samad.Kui jah üks on ikka jalakäikudega ja teine käsikäikudega siis ei ole mõtet käigukasti vahetama hakata.Tean et näiteks silindrid on sellised et vanematel masinatel on peal ka dekompressooni klapp.Ja käikudega selline asi et seal see fiksaator jah sitavõitu vidin.

How about a nice cup of..SHUT THE FUCK UP!
Vasta
#17

Ilma sidurita käiku vahetatud?
Vasta
#18

kui oleks ilma sidurita käiku vahetatud kas siis mitte üldse fiksaator kinni ei paks kiiluma....siis ei saa üldse käiku vahetatud.Aga nagu mina aru sain siis ainult esimene teeb selliseid vigureid.Aga kui ainult teine ongi see ja nn. kinni kiilunud siis jah..muud selgitust ,mis oleks loogilisem , ma välja pakkuda ei oska.

How about a nice cup of..SHUT THE FUCK UP!
Vasta
#19

Oh tänud ma vaatasin ja seda fiksaatori juttu küll... To äkki ongi kinni kiilunud sest kui ma selle lahti tegin siis ta ei liigunud ega tulnud wälja.... Proovisin käike ka vahetada aga ikkagi
Vasta
#20

Ma tegin siis oma mootori lahti ja ma üpriski võhik, et mai märganud et tal fiksaatorit ei ole ÜLDSE... see see probleem oligi et käigud jamasid
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne