PAnnonia T1 Õhu filter
#1

Mul selline probleem et kui bensiini kraan lahti hakkab õhufiltrist benssini sisse tilkuma ja sellest omakorda käigukastile. Kui keegi teab kuidas seda eemaldada siis palun aidake.
Vasta
#2

Tundub, et nõelklapp ei sulgu. Pead ujukiruumi lahti võtma ja vaatama, mis seal toimub.Võib-olla on ujuk uppunud või mingi sodi nõela vahel.
Vasta
#3

Aga kas keegi teab mis pidi peab ujuki nõela ots olema?
Vasta
#4

Robin Kirjutas:Aga kas keegi teab mis pidi peab ujuki nõela ots olema?

Teravik ikka ülal klapi pool Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

aga kui küünal on märg kas siis on võimalus et saab liiga palju bensiini.
Vasta
#6

Robin Kirjutas:aga kui küünal on märg kas siis on võimalus et saab liiga palju bensiini.

Jah, segu on liiga rikas, ehk bensiini palju, õhku vähe. Lahja seguga vastupidi.
Lisaks võib säde nõrk olla!
Vasta
#7

kui küünal märg, siis reguleeri segusiibri nõela allapoole ( saab vähem kätte).

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#8

Kakoi segusiibri nõela Smile
Vasta
#9

Arvestades teemaalgataja võhiklikkust soovitan siinkohal jällegi lugeda "Palu piiblit", millest peaks iga võhik põhitõed selgeks saama.
Vasta
#10

Võhik naq ma olen, sain vanaisa 30 aastat seisnud ratta mis on vägagi elu terve aga sellest "Palu piibel"- ist ei tea ma midagi, nii et on kellegil viiteid või soovitusi....
Ei tahaks masinat ***** keerata.
Vasta
#11

Tsitaat:Võhik naq ma olen, sain vanaisa 30 aastat seisnud ratta mis on vägagi elu terve aga sellest "Palu piibel"- ist ei tea ma midagi, nii et on kellegil viiteid või soovitusi....
Ei tahaks masinat ***** keerata.

A. Palu mootorrattaraamatud, olgu need siis käsiraamatud või õpikuid on mitmeis erinevate aastate väljaandeis, mida kutsutakse tihti ka Palu piibliks, võiksid lugedaWink Kui mujalt ei saa, siis raamatukogudes peaks neid ikka leiduma. Peale lugemist saad kindlasti vene rataste kohapealt targemaks.

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne