fiat 600
#1

tere..
äkki on kellegil mingit infot fiat 600 kohta ,,,
sai hiljaaegu soetud ja tahax igasugu infot selle masina kohta .. raigo
Vasta
#2

http://www.google.ee/search?q=fiat+600+s...S:official
... aga ega ma pihta küll ei saa, miks sa ei kasuta interneti abi, kus informatsiooni erinevates keeltes ja sellisel määral, et ära seedida ei jõua
Vasta
#3

nuuu jah olen need portaalid ja kõik võimalikud leheküljed läbi koland aga ega seal midagi tarka kirjas pole Smileja enamus kus on on väga võõraS KEELES Smile aga jah olex huvitaud teadmisega kas neid veel eestis on ja kus seda uurida saax.. ark ei saa seda vastust anda sealt uuritud juba ja ei paistnud neid seal olevat...ehk siis arvel pole
Vasta
#4

FIAT600 Kirjutas:nuuu jah olen need portaalid ja kõik võimalikud leheküljed läbi koland aga ega seal midagi tarka kirjas pole Smileja enamus kus on on väga võõraS KEELES Smile aga jah olex huvitaud teadmisega kas neid veel eestis on ja kus seda uurida saax.. ark ei saa seda vastust anda sealt uuritud juba ja ei paistnud neid seal olevat...ehk siis arvel pole
ARK väljastab küll infot. Maksad riigilõivu (vahest saab ka ilma) ja annad oma andmed ning saatki vastuse, ainult et omanike andmeid ei väljastata.
Ja fiat 600 on vähemalt 1 olemas juba.
Vasta
#5

Üsna mõttetu on küsida "mingit infot". Selle peale ei reageeri keegi ning ega oskakski midagi kosta.

Mina tean Tallinnas vähemalt 2 Fiat 600, neist üks on sõidukorras ja vurab vahete-vahel ringi. Teise omanikust ei tea ma midagi, kuid autot on nähtud ehitusplatsil Õismäel.

Kui Sul on konkreetseid küsimusi, võta ühendust - 1971 aasta Fiat 600S on minu käes.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne