Leegitorust tilkneb "ÕLI"(Pann T1)
#1

Mul selline probleem et mul tilgub "ÕLI" leegitoru ja sumbuti liite kohast. Kas keegi teab kust see pärineb??????
Vasta
#2

Bensiini seest ilmselt. Tegemist ju kahetaktilise mootoriga, mille kütusesegu koosneb bensiinist ning õlist. Osa õli ei põle mootoris ära vaid määrib teda ning väljub summutist. Mustaks teeb selle tahm.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Robin Kirjutas:Mul selline probleem et mul tilgub "ÕLI" leegitoru ja sumbuti liite kohast. Kas keegi teab kust see pärineb??????

Kust seesinane ollus pärineb, seda Sulle kaasfoorumlane Isandpauk juba kenasti vastas. Et säärast lekkimist/tilkumist ära hoida, pead summuti ja leegitoru ühenduskoha tegema hermeetiliseks - siis mustab see ollus väljalasketrakti vaid tagaotsast, ei mujalt. Asbestnöör vms selle jaoks abiks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne