PÄÄSTEAKTSIOON: LAZ-695E + GAZ-53 prügiauto

PETSS Kirjutas:Hell teema.Kuidas selle Mahtra LAZiga on?

Hella teema edasiarenduseks on teatada, et buss äratoomiseks valmis. Kahjuks töötavad nüüd ilmastikuolud meie vastu. Kui aga midagi äraveoga seonduvalt juba teatada on, teen seda kõigile annetajatele PT kaudu.
Vasta

Rõõm kuulda Smile Ma panen töökombe ja kindad juba valmis Smile

Aga kuda on lood "Prügikassiga"?
Vasta

Wedruhiir nagu ma oma iseloomult olen.Tahan kõike korraga,hetkel ja kohe.Gerli Padaril ka sääne laul wist olemas.Kui Tuvele sobib siis tooks bussi (minu vedamisel) juba sel näddaliwahhetusel ära.Siis oleks jälle hetkeks rahu maa peal.Loodan ,et LAZi rehvid täis ja kannatab sõitu JJ.Ainus ,mis ei meeldi mõõdasõit Paidest.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

onu mati ardus elab ja paide ümber kollitab
Vasta

PETSS Kirjutas:Wedruhiir nagu ma oma iseloomult olen.Tahan kõike korraga,hetkel ja kohe.Gerli Padaril ka sääne laul wist olemas.Kui Tuvele sobib siis tooks bussi (minu vedamisel) juba sel näddaliwahhetusel ära.Siis oleks jälle hetkeks rahu maa peal.Loodan ,et LAZi rehvid täis ja kannatab sõitu JJ.Ainus ,mis ei meeldi mõõdasõit Paidest.

Kõigepealt tänud PETSS`ile abivalmiduse eest! Tõepoolest oleks hea kui kõik asjad laabuksid kiiresti ja hästi. Paraku on ilminguid, mille vastu meist keegi ei saa. Näiteks ilm. Esmalt ei või me taluõue ära poristada. Teiseks: buss tuleb ära tuua üle karja(heina)maa. Kolmandaks: kui PETSS`i rekka ära uputame,mis siis saab? Neljandaks: kes on need uljaspead, kes istuksid ilma esiklaasideta Laz`i roolis selliste ilmadega? (ja seal üksi istumisest ka ei piisa ...) Viiendaks: varjupaigas on täpselt samasugune pori nagu igal pool mujalgi. Minu arvamus: kui nii kaua jõudsime ära oodata, jõuame kevade ka ära oodata!
Vasta

muuseumipapa Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Wedruhiir nagu ma oma iseloomult olen.Tahan kõike korraga,hetkel ja kohe.Gerli Padaril ka sääne laul wist olemas.Kui Tuvele sobib siis tooks bussi (minu vedamisel) juba sel näddaliwahhetusel ära.Siis oleks jälle hetkeks rahu maa peal.Loodan ,et LAZi rehvid täis ja kannatab sõitu JJ.Ainus ,mis ei meeldi mõõdasõit Paidest.

Kõigepealt tänud PETSS`ile abivalmiduse eest! Tõepoolest oleks hea kui kõik asjad laabuksid kiiresti ja hästi. Paraku on ilminguid, mille vastu meist keegi ei saa. Näiteks ilm. Esmalt ei või me taluõue ära poristada. Teiseks: buss tuleb ära tuua üle karja(heina)maa. Kolmandaks: kui PETSS`i rekka ära uputame,mis siis saab? Neljandaks: kes on need uljaspead, kes istuksid ilma esiklaasideta Laz`i roolis selliste ilmadega? (ja seal üksi istumisest ka ei piisa ...) Viiendaks: varjupaigas on täpselt samasugune pori nagu igal pool mujalgi. Minu arvamus: kui nii kaua jõudsime ära oodata, jõuame kevade ka ära oodata!

Kas seda LAZi jäiga lüliga pukseerida ei võiks ?
Oleks muret palju vähem.
Samas ega kiirus pukseerimisel nii suur ei ole, et seal roolis olla ei kannataks Wink


a.

P.S.
ilm on juba külmem, maa tahedam, ja ilmateade lubab sellise olukorra jätkumist lähema nädalavahetuse lõpuni.

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja
Vasta

Andres_k Kirjutas:P.S.
ilm on juba külmem, maa tahedam, ja ilmateade lubab sellise olukorra jätkumist lähema nädalavahetuse lõpuni.

Ei paar külmemat päeva veel maad oluliselt ära kahuta. Ärgem unustagem, et me oma hobiga tegeledes ei tohi ju teise inimese maad/maastikku segi mudrada. See viimane, muide, taastub alles aastakümnetega. Buss ei ole sõiduauto, mis jätab sellised pisikesed rööpad, ta on ikka väga raske asi.

Seega soovitan siiski järgida Tuve nõuannet kevadeni oodata.

Kahtlejatel soovitan uurida-vaadata, milline nägi välja Konsu järve kallas ja metsaalune pärast seda, kui hr Sedunov koos sõpradega sealt T-34 tanki välja sikutas. Ja milline ta näeb välja praegu ligi 8 aastat pärast päästeoperatsiooni...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Paidest saab ju ka eemalt mööduda, nagu SK-4ga Tammsaare radadel sai käidud.
Oleneb muidugi, kuidas tee olukord on.
Vasta

Kõigepealt head sõbrapäeva! Ja tänud Valdole olukorra veelkordse ilmestamise eest. Mõistan, et paljud muretsevad väga omapärase eksponaadi kiire jõudmise pärast varjupaika, aga seda tuleb teha siiski nii, et võimalikult vähe kahjustusi ümbruskonnale tekitaksime. Seda nii omaniku õuele kui varjupaigale. Sellest süüst ei ole prii kahjuks aga paar foorumlastki ... (Sõbrapäeva puhul jätame nimed nimetamata ja loodame, et tulevikus nad end parandavad) Lohutuseks võin öelda veel niipalju, et äratoomine on asjatundjatega läbi arutatud ja muretsemiseks pole põhjust. Ainult, et "... iga asi omal ajal või naaatukese hiljem!"
Vasta

41Degree Kirjutas:Rõõm kuulda Smile Ma panen töökombe ja kindad juba valmis Smile

Aga kuda on lood "Prügikassiga"?

Aitäh, 41Degree, uuele eksponaadile väga tabava hellitusnime väljamõtlemise eest! Seis selline, et äratoomine seisab meie taga, kuna puksiirauto on remondis. Aga äkki leidub foorumlaste hulgas abipakkujaid, kes Peipsi ääres nõus ära käima?
Vasta

See massin peaks olema siis vähemalt selline,mis suudaks kiisut vedada või nii?
Vasta

Äkki võiks mõne helikopterimehega rääkida ja diili teha, saaks ka tulevikus, esiteks hea ülevaate vanatehnika paiknemisest Eestimaal ja teiseks saaks ilma igasugu liikluseeskirja eiramisteta ja kamara rikkumiseta eksponaadi kohe õigesse kohta tõsta.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta

tuleks oma äktrosega, aga kuna sadulveok, siis pole kuskile haakida Sad
Vasta

muuseumipapa Kirjutas:Aitäh, 41Degree, uuele eksponaadile väga tabava hellitusnime väljamõtlemise eest! Seis selline, et äratoomine seisab meie taga, kuna puksiirauto on remondis. Aga äkki leidub foorumlaste hulgas abipakkujaid, kes Peipsi ääres nõus ära käima?
Õigluse huvides olen (kahjuks) sunnitud sellest aust loobuma, sest vähemalt kasutaja mrali ütles selle veel varem välja, kui isegi mitte keegi teine enne teda.

Aga sellel pole tähtsust, kes mõtles, peaasi et nimi hüva sai Smile Minu meelest vähemalt.
Vasta

Ootame siis kuivemat aega ja kui ma tahedam on. Praegu vist veits riskantne küll .Ainult kas siis aprillis ,mais omalt poolt aidata suudan?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Regardman Kirjutas:Paidest saab ju ka eemalt mööduda, nagu SK-4ga Tammsaare radadel sai käidud.
Oleneb muidugi, kuidas tee olukord on.
Oma aruga pidasin kõige tõenäolisemaks teekonda Mahtra- Juuru-Piiumetsa-Väätsa-Paide kaudu. Siis saaks ka toda 07 ja weel mõnda sõidukit üle kaeda.Wõimalus ka sõita üle Kose -Alawere- Jäneda kaudu.Sealtkaudu minnes väldis kruusateid aga ring tuleks vist pikem.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kõigile annetajatele esmalt tänusõnad annetuste ja kannatlikkuse eest; kevad nüüd käes ja värskeim info selline - lähipäevil jõuab, kui kõik hästi läheb, prügiauto oma uude koju. Kogu selle sõiduki soetamise lugu on olnud väga sündmusterohke, kuid täpsemalt võib toimunust kõnelda siis, kui masin käes.
Täpsema toomise info saamiseks palun pöörduda annetajail privaatselt muuseumipapa poole.
Vasta

pisut OT aga paremat kohta küsimiseks ei leidnud.
Nägin Kadrina kandis üht suuremat (ilmselt) LAZ bussi, peal oli veel õhuvõtu küür. On nagu meelde jäänud, et sellist asja otsiti tikutulega taga. Kas varjupaigaga seotud tegelased on konkreetsest isendist teadlikud?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Kadrina kandi isendist kuulsin ka alles eile ühelt teiselt kaasfoorumlaselt (kes oli sest ka suht värskelt kuulnud). Lähemalt pole minu teada keegi seda vaatamas käinud, samuti pole ka pilte.

Mis puudutab aktsioonitatavat LAZi siis see on ka tagumise õhukoguriga Wink ja kaubad on ammu koos, asi ootab vaid paremat ilma ja tahedamat maad.
Vasta

isandpauk Kirjutas:pisut OT aga paremat kohta küsimiseks ei leidnud.
Nägin Kadrina kandis üht suuremat (ilmselt) LAZ bussi, peal oli veel õhuvõtu küür. On nagu meelde jäänud, et sellist asja otsiti tikutulega taga. Kas varjupaigaga seotud tegelased on konkreetsest isendist teadlikud?
Aga ehk osaksid täpsustada ,määne buss.Kas voltuste või Turist variant.Oleks tuhandest tänulik kui asjasse rohkem selgust saaks.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne