PÄÄSTEAKTSIOON: LAZ-695E + GAZ-53 prügiauto
#41

Hind on muidugi nagujah, arvestades ka seda, et sama hinnaga on "soojas" veel mh liikuv Autosan.
Selles olen aga küll 100% kindel, et sellises seisus enamvähem komplektset kumerat LAZ-i siinmail rohkem ei leia.
Arvestades eeltoodut, tuleks siiski püüda 10k-ga asi muretseda, rohkema eest pole küll mõtet.
Vasta
#42

mrali Kirjutas:... tuleks siiski püüda 10k-ga asi muretseda, rohkema eest pole küll mõtet.

Kordan väljaöeldut, et minu väikese panusega võite seejärel arvestada, kui on täpselt ja konkreetselt kokku lepitud isendi varjupaigale soetamise tingimused ja eelkõige hind.

Muidu tekib olukord, kus kogume millegi jaoks raha, seda midagit tegelikult ei saagi ning siis tuleb raha ühe isendi pealt teisele ringi kantida - kellele seda liigset asjaajamist vaja...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#43

muuseumipapa Kirjutas:
41Degree Kirjutas:Paar piiska vett juba merre voolanud, kas keegi on kommunikeerunud omanikega?

Pole küll kokku lugenud, mitmel korral omanik asja teokstegemist edasi lükanud, aga täna lisandus veel üks kord ... Ehk siis järgmine ühendusevõtt on jällegi kuu aja pärast. Aga andis lootust, et enne lund saab asi teoks! Hinnast : esimene hinnasoov oli 12T. Aga mõistliku arutelu järel langes 10T-le. Täna veelkord alandamist soovides, ei läinud kahjuks enam õnneks. Mida kaaslased arvavad?
Ja selgubki tõsiasi ,et sellest LAZ ist võib ainult und näha.Inimene ei suuda otsustada mida teha ja ei julge ka awalikult ei öelda,väga tüüpiline käitumine praegusel ajal.Ise loodan ,et asja siiski toimima saab.
Vasta
#44

PETSS Kirjutas:Ja selgubki tõsiasi ,et sellest LAZ ist võib ainult und näha.Inimene ei suuda otsustada mida teha ja ei julge ka awalikult ei öelda,väga tüüpiline käitumine praegusel ajal.Ise loodan ,et asja siiski toimima saab.

Olles olukorraga veidi tuttav, loodan ma parimat. Mees väga hõivatud (suur töökoormus, majaehitus pooleli jne.) ja seetõttu pole aega bussi seest tühjaks teha, aastatega sinna kogunenud materjalidest. Väitis üsna veenvalt, et buss meile broneeritud. Elame, näeme!
Vasta
#45

Ae, minge vaadake see Rapla isend üle (loodetavasti on alles) , jumalauda - see seisab külili ja pole teda kellelegi vaja!!!Paar klaasi on katki, aga vaevalt et selle eest 10 k küsitakse ja kui küsitakse, siis vähemalt saab selle kätte!! Tants ümber aurukatla....

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#46

peeterpaul Kirjutas:Ae, minge vaadake see Rapla isend üle (loodetavasti on alles) , jumalauda - see seisab külili ja pole teda kellelegi vaja!!!Paar klaasi on katki, aga vaevalt et selle eest 10 k küsitakse ja kui küsitakse, siis vähemalt saab selle kätte!! Tants ümber aurukatla....


Siit aga küsimus - kas on tegu sellise kumera tagaotsa ja õhukoguriga mudeliga?!?
Vasta
#47

Kahjuks mitte, tegemist teise punases raamatus asuva LAZ-ga. 699R.
Parem pool muna kui tühi koor...

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#48

Pole aega olnud aga tundub, et peab ära käima, eriti, kui 699.
Vasta
#49

Kui buss seest kolu täis võime ju äratoomisaktsiooni käigus abistada ka selle tühjendamisel-puhastamisel,meid on ju hulgem ja töö läheks võrdlemisi kiirelt.Või ei soovita oma õuele sellist karja matse tegutsema?
Vasta
#50

Miskit LAZi moodi esiotsaga bussi nägin loetud päevad tagasi seismas Jõgeval Virtuse spordihoone ning tuletõrjemaja vahel asuva hoonekompleksi hoovis. Mis mudeliga tegu ei tea, võibolla mõni Jõgeva püsielanik saab mõne pildi? Ehk on mõni punase raamatu LAZidest...

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#51

Sull7 Kirjutas:Kui buss seest kolu täis võime ju äratoomisaktsiooni käigus abistada ka selle tühjendamisel-puhastamisel,meid on ju hulgem ja töö läheks võrdlemisi kiirelt.Või ei soovita oma õuele sellist karja matse tegutsema?

Ülalpool nimetati seda kolu materjalideks ja varuosadeks, millel omaniku silmis kindlasti veel väärtus on. Mina küll ei tahaks, et keegi minu varuosaladu tühendama-puhastama tuleks...
Vasta
#52

isandpauk Kirjutas:Miskit LAZi moodi esiotsaga bussi nägin loetud päevad tagasi seismas Jõgeval Virtuse spordihoone ning tuletõrjemaja vahel asuva hoonekompleksi hoovis. Mis mudeliga tegu ei tea, võibolla mõni Jõgeva püsielanik saab mõne pildi? Ehk on mõni punase raamatu LAZidest...

Käisin kevadel Jõgeval ja ka mulle jäi silma ühel territooriumil (kaitsevägi?) üks huvitavate tuledega LAZ, lõõtsustega. Tegin sest tookord ka läbi võrkaia kaugelt pildi. See siin on sellest omakorda töötlus, kvaliteet pole kiita, kuid saab vastuse, kas see on see LAZ?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#53

Albu Kirjutas:Käisin kevadel Jõgeval ja ka mulle jäi silma ühel territooriumil (kaitsevägi?) üks huvitavate tuledega LAZ, lõõtsustega. Tegin sest tookord ka läbi võrkaia kaugelt pildi. See siin on sellest omakorda töötlus, kvaliteet pole kiita, kuid saab vastuse, kas see on see LAZ?

Mul on karvane (ja turske) tunne, et see on vast siiski Autosan - vaata tulesid. Väliselt on Autosan ja LAZ eemalt ja esmapilgul (ja võhikule) üsnagi sarnased. Poolas ringi sõites  (kuis Autosane sõidab hordide kaupa ringi igal pool) tekkis ikka esmatunne, et LAZ, kuigi teadsin, et Autosan...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#54

Albu Kirjutas:
isandpauk Kirjutas:Miskit LAZi moodi esiotsaga bussi nägin loetud päevad tagasi seismas Jõgeval Virtuse spordihoone ning tuletõrjemaja vahel asuva hoonekompleksi hoovis. Mis mudeliga tegu ei tea, võibolla mõni Jõgeva püsielanik saab mõne pildi? Ehk on mõni punase raamatu LAZidest...

Käisin kevadel Jõgeval ja ka mulle jäi silma ühel territooriumil (kaitsevägi?) üks huvitavate tuledega LAZ, lõõtsustega. Tegin sest tookord ka läbi võrkaia kaugelt pildi. See siin on sellest omakorda töötlus, kvaliteet pole kiita, kuid saab vastuse, kas see on see LAZ?


Vastupidiselt Valdo arvamusele, pakuks, et tegemist siiski LAZ'iga (suunatuled ees, Laz'i märk jms Wink)

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#55

Täiesti puhas LAZ, samodelkin tulede suhtes.
Vasta
#56

Regardman Kirjutas:Täiesti puhas LAZ, samodelkin tulede suhtes.

Ma arvasingi, et on omaaretus. Mõtlesin, et äkki on Ikaruse tuled? Rolleyes
Vasta
#57

Kui see LAZ siin sellist tagasisidet on toonud, panen ka tagaotsa pildi (muus osas oli niikuinii veok ees), et oleks sellega rahu. See siis näiteks ühest olemasolevat LAZist (mille kohta küll rohkem teavet pole), mida vast siis 'isandpauk' ka mõtles?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#58

Kuna LAZi teema on taas jututeemaasse kerkinud, on minulgi põhjust tihedmalt kontosid kontrollida:

PETSS: 1000.-
isandpauk: 200.-
Aksel73: 200.-
mrali: 300.-
pokk10: 50.-
heiki12: 250.-
EdR: 300.-
Martti: 350.-
sull7: 300.-
aberwarum: 200.-
41Degree: 100.-
Mehhanisaator: 200.-
Haarald: 350.-
väikevend: 200.-
Volli: 222,22
Tomm7: 150.-
ingermann: 100.-
taruvaras: 500.-
hqs: 100.-
Mister X: 100.-
reymo1995: 100.-
Sulev Kuiv: 100.-
Sillu: 200.-
Tõnu Meerits: 200.-
roosteuss: 200.-
K700 jääk: 1016.-
Kuusetaat: 250.-
Inc1: 200.-
alvarez: 695.-
XTA: 111,78
kris: 205.-
Paf: 100.-
Alts: 200.-

Kokku:8750.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#59

kris Kirjutas:Kokku:8750.-

Läks ülejäänud teele, aga, kuna õhtusel tunnil on raskusi matemaatikaga, siis jääb 100,- puudu Smile
Vasta
#60

Ei ole enam puudu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne