PÄÄSTEAKTSIOON: LAZ-695E + GAZ-53 prügiauto
#61

Nonii. Esimene etapp võiks nüüd nagu läbi olla. Eks muuseumipapa pajatab edasi, kui ülejäänud osas edusamme näha Smile
Vasta
#62

Pangad on lõpuks peale nädalavahetuse hangumisperioodi tööle hakanud ja mul on suurepärane võimalus ümmargust, loodetavasti lõplikku, summat näidata:

PETSS: 1000.-
isandpauk: 200.-
Aksel73: 200.-
mrali: 300.-
pokk10: 50.-
heiki12: 250.-
EdR: 300.-
Martti: 350.-
sull7: 300.-
aberwarum: 200.-
41Degree: 100.-
Mehhanisaator: 200.-
Haarald: 350.-
väikevend: 200.-
Volli: 222,22
Tomm7: 150.-
ingermann: 100.-
taruvaras: 500.-
hqs: 100.-
Mister X: 100.-
reymo1995: 100.-
Sulev Kuiv: 100.-
Sillu: 200.-
Tõnu Meerits: 200.-
roosteuss: 200.-
K700 jääk: 1016.-
Kuusetaat: 250.-
Inc1: 200.-
alvarez: 695.-
XTA: 111,78
kris: 205.-
Paf: 100.-
Alts: 200.-
Style: 1150.-
hellrix: 100.-

Kokku:10000.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#63

Timm Kirjutas:
kris Kirjutas:Pangad on lõpuks peale nädalavahetuse hangumisperioodi tööle hakanud ja mul on suurepärane võimalus ümmargust, loodetavasti lõplikku, summat näidata:

PETSS: 1000.-
isandpauk: 200.-
Aksel73: 200.-
mrali: 300.-
pokk10: 50.-
heiki12: 250.-
EdR: 300.-
Martti: 350.-
sull7: 300.-
aberwarum: 200.-
41Degree: 100.-
Mehhanisaator: 200.-
Haarald: 350.-
väikevend: 200.-
Volli: 222,22
Tomm7: 150.-
ingermann: 100.-
taruvaras: 500.-
hqs: 100.-
Mister X: 100.-
reymo1995: 100.-
Sulev Kuiv: 100.-
Sillu: 200.-
Tõnu Meerits: 200.-
roosteuss: 200.-
K700 jääk: 1016.-
Kuusetaat: 250.-
Inc1: 200.-
alvarez: 695.-
XTA: 111,78
kris: 205.-
Paf: 100.-
Alts: 200.-
Style: 1150.-
hellrix: 100.-

Kokku:10000.-

rahad koos, bussi pole. On's edusamme ka tehtud?
Küll see kõik siin täpsemalt tuleb! Ega see pole lihtne värk, kodanik Timm.
Vasta
#64

Loodetavasti juhtub see veel selle aasta sees.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#65

Viimase kontakti ajal lubas omanik, et enne lund teeme ära, aga ka seekord ei länud lubadus täide, kuna täna meil juba lund sajab ...
Vasta
#66

Asja käimalöömisest hulk vett merre voolanud aga tulemust pole .Talve nähud ka Tallinnas kogetud.Ja tunne sääne ,et see LAZ jäigi helesiniseks unistuseks.Aga mõtteid ju veel ehk suunaks selle summa siis mujale?
Vasta
#67

Ehk saab tulev nädal rohkemat aimu (nii selle kui ka Õru Autosani kohta). Igatahes on see LAZ praegu üks muuseumipapa kindlaid prioriteete.
Vasta
#68

Täna omanikuga vesteldes sain teavet ettevõtmise viibimisest. Tegu inimlikult mõistetava põhjusega, mida siinkohal pole mõtet publitseerida. Küll aga kordas omanik üle mitmeid kordi antud lubadust, et " ...selle bussi te saate!" Väitis, et on juba asunud bussi kraamist tühjendama, aga paar nädalavahetust läheb veel. Mul küll piinlik kõigi aktsioonis osalejate ees, aga kahjuks ise ei oska midagi rohkemat ette võtta ...
Vasta
#69

Pole vist erilist vajadust vabandamiseks. Kui kinnitati bussi saamist, siis järelikult veidi varem või hiljem see Laz ikka muuseumisse jõuab. Ning juhtubki projekt mingil põhjusel "ära kukkuma", on alati ju võimalus osaliste rahad annetajate eeldataval nõusolekul nihutada mõne teise projekti poole.
Vasta
#70

Kuna LAZ-i teema on teatavatel põhjustel hetkel venimas, siis vahepeal on koorunud välja selline asi: Nimelt on saadaval Ida-Virumaal üks GAZ-53 baasil prügiveok, põhimõtteliselt täiskomplektne ja selline keretüüp on vägagi haruldane (spravotšnike piltide järgi sarnaneb kõige enam loomsete jäätmete veo kallurfurgoonile 3510). Omanik (üks vallavalitsus) on selle nõus varjupaigale võõrandama hinnaga 5000 EEK. Kuna asjaga on üsna kiire, küsin sellist rahva arvamust: mis oleks rahva arvamus sellele, kui võtta 5000 EEK LAZ-i fondist selle GAZ-i soetamiseks ning jätkata LAZ-i korjandust siis, kui omanikult on tulnud lõplik kinnitus asjale (huvilsed võivad ka muidugi kogu aeg raha lisada)?

Lisaks ka üks antud GAZ-i pilt:

[Pilt: img07011at4.th.jpg]

PS: ise toetan antud eraldust.
Vasta
#71

mrali Kirjutas:... mis oleks rahva arvamus sellele, kui võtta 5000 EEK LAZ-i fondist selle GAZ-i soetamiseks ning jätkata LAZ-i korjandust siis, kui omanikult on tulnud lõplik kinnitus asjale (huvilsed võivad ka muidugi kogu aeg raha lisada)?

Minu arvates mõistlik otsus.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#72

Minu tagasihoidliku koidula võib ka liigutada prügiauto alla. Ma mõttes meenutasin, kuidas lapsepõlves sai maja aknast IGA kord, kui prügiauto maja ette tuli, ammulisui vahitud seda. Kui see isend Varjupaika jõuab, siis panen LAZile uue sajase teele.
Vasta
#73

mrali Kirjutas:...küsin sellist rahva arvamust: mis oleks rahva arvamus sellele, kui võtta 5000 EEK LAZ-i fondist selle GAZ-i soetamiseks...
Minu arvates praeguses olukorras ÄÄRMISELT mõistlik otsus!

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#74

Teeme ära. Annan oma LAZ-i osa,s.t. 300EEK-u.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#75

nõus. minu kahesajakroonine võib minna kiisu soetamiseks

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#76

Mina sain mrali postitusest aru, et ettepanek oli võtta LAZi fondist kiirkorras see 5000.- GAZi jaoks (ja pärast koguda uuesti, kui saab täiesti kindlaks, et me selle LAZi saame). Kuna asjaga (prügiautoga) pidi kiire olema, siis võib-olla pole aega oodata, kuni üksikkorras "ümberannetustena" see summa kokku tuleb...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#77

Et asi segaseks ei läheks teeme ühise aktsiooni LAZi ja prügiauto tarvis, mille eesmärk on 15000 krooni ja jätkame kogumist sealt, kus LAZiga lõpetasime ehk 10 kilo juurest. Mrali'l palun ka veidi täiendada käesoleva teema pealkirja lisades sinna kõnealuse prügiauto.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#78

Muutsin pealkirja ära.
Esmane minu idee oli jah - eraldada 5k EEK GAZ-ile. Seda tuleb tõesti peagi teha, kuna vastav võõrandamisotsus on omaniku poolt tegelikult juba tehtud.
Paralleelselt võib ka LAZ-i heaks lisa koguda.
Vasta
#79

Ma ei ole sellesse aktsiooni veel investeerinud aga Detsembris teen siiski tagasihoidliku panuse. Toetan prügiauto toomist kahe käega.  LAZ-i muidugi ka. Loodan, et asi laabub plaanipäraselt. Kevadeks saame LAZ-i jaoks kindlasti summa jälle kokku. Wink
Vasta
#80

Minagi nõus oma 100 kr GAZ-i jaoks andmaSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne