Ei saa druZpast aru
#1

Sai kardile peale pandud druspa 4 mis peale kontaktide puhastust läks enam vähem matsust tööle aga siis juhtus õnnetus kiil loksutas väntvõlli  kiilupesa suuremaks ning druzpa oligi p****sSad. Siis sain aga uue millel polnud süütemängu asedasin vana süütemängu ja asi tundus korras olevat aga käima ei läinud, säde oli väga hea sest sai pooli juurde keritud ja teine pool juurde pandud aga ei käivitunud ja siis viskas mul lõpuks üle ja ehitus jäi seisma (druzpa kah).Nüüd aasta hiljem mõtlesin et äkki läheb käima aga mida pole on säde kõik on just kui korras kontaktid puhtad,juhtmed korras, vahe süütepool korras, kondekas sai vahetatud mis peale säde mõneks ajaks ilmnes aga kadus jälle ehk saate aidata tahaks leida sädet.
Ja seda ma juba tean et druzba on apzurd kuid tahaks teda käima saada.
Vasta
#2

Druzba.
Vasta
#3

Puhasta karpa ära ja pane üks imeväike sorts PUHAST bensiini (umb pudelikorgi täis) otse silindrisse ja siis proovi.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#4

jh aga sõdet ei ole
Vasta
#5

võta mähis maha vii tuppa praeahju 10 min ja siis vala mähise osa mingi liimiga yle ja siis saad sädeme
Vasta
#6

Vaevalt....druzba ikkagi nii loll pill, tuleb ümber nurga sellele juurde hiilida ja siis midagi ajuvaba teha et selle sädame saab Big Grin .. osta minu täiesti korras druzba ära. Mootor töödanud päev või paar. Kolb ja kolvirõngad vahetatud. Hinda küsin 300.- aga annab ka tingida! Vahetusvõimalused samuti teretulnud. Big Grin Kui huvi pakub siis minu MSN on: Tauri.Noot.001@mail.ee

Fiat 127 0.9l
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne