Poed Tartus
#1

Vabandust et küsin, tean et neid kirju on palju aga ma pole leidnud.....Sad Niiet vaja teada kus asuvad motopoed Tartus. Ma tean Raadil, Turul ja Kastani.
Vasta
#2

No ja palju sul neid veel vaja on?
Vasta
#3

Eem nagu nendes poodides ei olnud neid juppe mis mul vajaSad. Mul on vaja 17 hammasratast ketile (Jawa kett) ja tagasillale ka. Muraveile
Vasta
#4

Diesel Znake Kirjutas:Eem nagu nendes poodides ei olnud neid juppe mis mul vajaSad. Mul on vaja 17 hammasratast ketile (Jawa kett) ja tagasillale ka. Muraveile

Kui nendes poodides ei ole siis helista kloostrimetsa motopoodi ja telli. Loogiline on et ALATI kui üks soovija poodi lendab ei ole seal kõiki juppe.
Tuleb tõdeda, et tegu ikka 20aastat vana masinaga. Teisalt isegi uute masinatele peab juppe sisse tellima. Seega tee ise oma järeldused.

ise hellaks kloostrimetsa uuriks sealt telliks, õhtuks cargoga kohal...
edu...

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#5

Esiteks see kloostrimetsa on minuteada tallinnas ja mina küsisin tartus. Teiseks siia tellimine on liialt kallis.
Vasta
#6

Diesel Znake Kirjutas:Esiteks see kloostrimetsa on minuteada tallinnas ja mina küsisin tartus. Teiseks siia tellimine on liialt kallis.

ahnii.
Kulla inimene võta teadmiseks, et raadi kaudud saab tellida ka otse Tallinnast otse ilma saatmiskuludeta ja samade hindadega. (Muidu tellimine maksab cargoga 0-5kg 65eeki. Ja see ei ole ju tappev....)
Teiseks tunnen sulle kaasa. Kui oled ohmu siis ole edasi väheke tuleb ka mõelda. Saa aru Tartus ei teha juppe ja enamik poode on edasimüüjaid. See, kas sa tellid brauerist ja saad juurdehindlusega (pood peab ju kasumit teenima) või maksad saatmiskulud kinni cargoga - mis seal vahet on. Peaasi et jupp käes on lõppudelõpuks.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#7

Ma sain oma jupid kätte... Aga mulle öeldi et Jawa kett sobib muravei hammasratastele. kodus proovisin järgi. Alguse osa oli hea aga kui pool hammasratast oli ära kaetud siis kett enam ei sobinud. See siis tähendab et kett ei sobi?!
Vasta
#8

Kui kett uus on, siis on see liiga pika sammuga. Kui aga vana, siis on kett veninud.
Vasta
#9

Ma käisin Bauermotos ja seal öeldi et see on hammasratta viga, et selliseid probleeme on varem ka olnud. Et see hammasratas on Vene Crap. Esimene sobib aga tagumine ei sobi Sad Pean tagumise välja vahetama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne