Saiamuravei
#1

Palju sellise eluka eest müümise korral ka raha võiks küsida? Dokumente tal pole.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Feimi saad rohkem kui sulli teistelt, kui selle annetad/deponeerid varjupaika. See on kindel fakt !
Seal üks temasugune juba olemas - piletimüügi kiosk vms.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

Teada-tuntud tõde on see, et üsnagi paljud vanatehnika ostjad soetavad oma kauba odavalt ja saadavad selle siis vanarauda, et raha tagasi teenida. Taastajaid eriti palju ei ole. Seega pooldan ma seda, kui sihuke riistapuu varjupaika saab, kus ta arvatavasti ilusti korda tehasse. Seega- ei ole mõtet seda niisama maha müüa. Ainult juhul, kui uus omanik selle algseisu taastab ja pärast Sulle endale ette näitab (seda selleks, et kindel oleks et tüüp ära taastas).
Vasta
#4

rallitaja Kirjutas:Teada-tuntud tõde on see, et üsnagi paljud vanatehnika ostjad soetavad oma kauba odavalt ja saadavad selle siis vanarauda, et raha tagasi teenida.

Sa ise ikka usud mida räägid või on jutt su omadest kogemustest?
Vasta
#5

Oh, see on selline masin, mida ma lapsepõlves raamatust "Mootorrattad ja motorollerid" lk: 11 kadestades vaatasin. Kunagine unistus endale sellist soetada.. Toungue
Aga no 8000.- oleks minu arust täitsa õiglane hind sellise uunikumi jaoks.

Fiat 127 0.9l
Vasta
#6

oldmoped Kirjutas:
rallitaja Kirjutas:Teada-tuntud tõde on see, et üsnagi paljud vanatehnika ostjad soetavad oma kauba odavalt ja saadavad selle siis vanarauda, et raha tagasi teenida.

Sa ise ikka usud mida räägid või on jutt su omadest kogemustest?

Ma olen neid emeksivedajaid küllaga näinud. Üks ilus, korralik Gaz-51 kadus ja läksid ja paljud M 407/403 keredetailid, mis kellelgi jalus olid ja odavalt ära anti. Otsa on lõppenud tänu sellisele tegevusele ka peaaegu originaal VAZ-2101... See ei ole küll supervana isend, kuid oli väga heas konditsioonis ja teisi muutusi peale võõraste velgede ja tagumise summuti püti ei olnud tehtud. Kahju oli seda autot näha veoauto kastis, teel vanarauahunnikusse.

Muidugi... Taastajaid on, aga sellele vaatamata on mitu masinat hukatud. Ei tea nüüd, kui teada-tuntud see jutt on, kuid olen lõhkujatega kokku puutunud küll. Näiteks see planeta, mida oman... Oli originaal, kui see eelmise omaniku kätte sai. Kahekesi lõhuti masin ära ja nüüd on ta minu käes... Pole originaal küljekarpe, paaki. Porilaudu ei leitud. elektrisüsteemis oli kaks juhet, üks süütepooli ja teine massi. No ja mina nüüd tasapisi seda ehitan, otsides jõudumööda originaaljuppe, et masin ikka õige välimuse saaks...

Pooldan vanade masinate taastamist. Ja kui raha leidub, võtan vist endale kah mingi vanema liikuri, et see üles lüüa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne