Adenauer Mercedes Tallinnas.
#1

Tere,

nii nagu öeldakse, nõela kotis ei varja, sai täna Tallinnas tuvastatud minu poolt koguni kaks korda üks haruldane vanasõiduk, nimelt Mercedes 300 "Adenauer"
Kas kellelgil foorumist on mingi seos antud masinaga?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#2

Täpsustaks, et auto värvuseks on must. Isegi sai seda mõni aeg tagasi treileri peal nähtud, kahjuks fotot ei jõudnud teha.
Vasta
#3

Kui ma ei eksi,siis sama masinat nägin mina 2-3 nädalat tagasi Laagris, ühe vist autoremondiga tegeleva ettevõtte esisel platsil

Sain masinast ka telefoniga pildi tehtud (kahjuks ainult ühe,sest enamaks ei olnud telefoni aku suuteline)

Kuna mul ei õnnestu pilti kuidagi photoshopiga lahti teha,et ta piisavalt väikseks teha,et siia üles laadida. siis minupoolt jääb pilt siia riputamata, kuid kindlasti on siin piisavalt kasutajaid,kelle mõistus sellest probleemist üle käib,seega olen valmis selle pildi saatma kellegile,kes ta üles riputakas Big Grin kole keeruliseks läks jälle
Vasta
#4

heiki12 Kirjutas:Kui ma ei eksi,siis sama masinat nägin mina 2-3 nädalat tagasi Laagris, ühe vist autoremondiga tegeleva ettevõtte esisel platsil

Sain masinast ka telefoniga pildi tehtud (kahjuks ainult ühe,sest enamaks ei olnud telefoni aku suuteline)

Kuna mul ei õnnestu pilti kuidagi photoshopiga lahti teha,et ta piisavalt väikseks teha,et siia üles laadida. siis minupoolt jääb pilt siia riputamata, kuid kindlasti on siin piisavalt kasutajaid,kelle mõistus sellest probleemist üle käib,seega olen valmis selle pildi saatma kellegile,kes ta üles riputakas Big Grin kole keeruliseks läks jälle

Saada info@tamgarage.com, sätin parajaks

Tehtud!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#5

No küll omanik ise räägib autost lähemalt kui tahab.
Aga pildid on netis olemas ju.
Vasta
#6

tähelepanu köidab asjaolu, et tegemist on varasema põlvkonna Adenauer Mersuga

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#7

Eile tuli ilmselt sama auto mulle Pirita tee lõputus liiklusummikus vastu, nüüd olid juba mustad numbrid küljes.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#8

krt mina vaatasin on need mustad numbrid ikka väga vähe, igatahes selle auto number oli alla 20...ja teine asi et paljud, eriti ameeriklaste omanikud ei viitsi ka selle numbri taotlema.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#9

Sellest masinast on ka mersuklubis juttu
Vasta
#10

Seda masinat oli võimalik lähemalt kaeda ka viimasel lustisõidul, sai kapoti allagi piilutud.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#11

heikson Kirjutas:Seda masinat oli võimalik lähemalt kaeda ka viimasel lustisõidul, sai kapoti allagi piilutud.

Nii ta oli jah,sai isegi sisse istuda ja see masin on ka esimene auto mis sai mustad nr. uue hindamissüsteemi alusel.
Autoomanik on paadunud venetehnika Fänn ja Taastaja.
Vasta
#12

Vabandust, aga mis on uus hindamissüsteem? Kas tingimused on veel karmemad?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne