Audi 100 2,3 R5 87a
#1

Sai siis selline limu ostetud ja nüüd sooviksin teada saada Teie kogemusi kellel taoline olemas on ja mis kõige rohkem jupsib, mida üle vaadata jne. Kõik soovitused ja jutud oodatud.
Vasta
#2

Olen sõitnud sellise sõidukiga 3 kuud väga positiivse mulje jättis, ainult et käiguhoovastik andis soovida (ei tahtnud kiireid käiguvahetusi lubada) aga muidu oli ponks

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#3

Täitsa hea turvaline sõiduk. Kiirenduses ei ole küll mingi eriline püss, kuid pikemaid otsi maanteel on hea sõita. Olen proovinud nii vana sigarit ´89 aasta, kui ka juba uuema kerega aparaati, vist oli 92. Kui vedrustus korras, siis ainult vajuta. Pisivigu on ikka, kuid kui keegi ütleb, et tema niivana masin on täiesti korras, siis ta küll pluffib Toungue
Vasta
#4

Kogemus autoga Audi 100 CC \'83. Käigukastiga oli palju probleeme.
Vasta
#5

Endal olemas Audi 100 R5 2.1L quattro avant 86a. Üldiselt pole eriti nagu probleeme olnud vahetusse aastate jooksul läinud tagumised kettad ja mõned puksid aga ainuke jama on see et vahepeal raskelt liikvel olnud pask bensiin on pritsungi jaoturi pisut ära rikkunud. kerel pole erilist häda midagi ainult porikatel on esimesi rooste täppe koopas ilmuma hakanud. Käikude vahetamisel erilist kiirust küll näidata ei saa aga masinal on siiskid pika minekuga käigud. Igatsugustes teeoludes on quattro ikkagi parim kui sama masin esisilla veoga, enda masinal kesk ja tagadiffri lukk ka olemas. Minu arvates on Audi eesti oludesse päris hea masin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne