GAZ 52-le hüdropumba paigaldamine
#1

Huvitaks võimalused paigaldada vana tüübi GAZ 51 käigukastile hüdropumba ajam, 53 oma sinna ei sobi... Ei ole juhtunud nägema sellist ajamit isiklikult. GAZ-93e oma vist enam ei pruugi leida?
Vabandan,kui küsimus eriti tobe on,aga seni pole erilist kokkupuudet vanemate vene veokatega olnud...
Tänud ette!
Vasta
#2

Vaata aga ennem mis kast sul all on.Mul sama teema oli kevadel päevakorras ja siis kuulsin sellist varianti,et 51 on see hammasratas mis annab jõu üle väljavõtu kohale sirgete hammastega aga 52 pidi olema kaldus hammastega. Mul oli sirgete hammastega.53 väljavõte ei sobi.
Vasta
#3

agaa Kirjutas:Vaata aga ennem mis kast sul all on.Mul sama teema oli kevadel päevakorras ja siis kuulsin sellist varianti,et 51 on see hammasratas mis annab jõu üle väljavõtu kohale sirgete hammastega aga 52 pidi olema kaldus hammastega. Mul oli sirgete hammastega.53 väljavõte ei sobi.

Mulgi samasugune kast. Reduktorigi leidsin.
Aga garaazis kolades jäi näppu auto konditsioneeri kompressor,mille pumbaosa kinni jooksnud ja katki,aga elektriliselt lülituv sidur täiesti korras. Tekkis mõte moodustada kooslus sellest sidurist ja sobivast vene hüdropumbast. Nii saaks sidurist sõltumatu hüdrosüsteemi,kui see väntvõllilt rihmaga vedama panna.
Oleks tarvis leida andmed (olen kunagi mingis raamatus isegi sellist tabelit erinevate pumpade võimsustarbe ja muude andmetega näinud) väiksemate vene hüdropumpade poolt tarbitava võimsuse kohta.
Ega kellegil vastavat tabelit või muud sellist infot käepärast pole?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne