Vanatehnika näitus MÕISAKÜLAS
#1

Kutsun teid siis Mõisakülla. Kus toimub kodukandipäevade raames vanatehnika näitus. Soov oleks siis Mõisaküla rahvale ja külalistele näidata silmailu. Minu mäletamist järgi pole vähemalt 12 aastat Mõisakülas selliseid asju korraldatud. Osavõtjatele pakub Mõisaküla linn suppi ja tasuta pääset Apelsini kontserdile suveaias. Loomulikult on võimalus telkida ja grillida, mitte kaugel suveaiast. Niiet kui teil pole 4 augustiks plaane tehtud, tulge ja näidake end väikelinna rahvale. Ja ma arvan, et ka teil on mida vaatada ja millest osavõtta (muusem, näitused, oksjon, kiiking jt). Täpne kava Mõisaküla koduleheküljel/www.moisakyla.ee/
Näitus algab kell 12.00 kesklinnas. Koguneme 11.00-12.00 Mõisaküla linna alguses (täpse koha märgib teeääres seisev moskvits 407) sealt sõidame kolonniga kesklinna parklasse kus paneme tehnika ilusti ritta. Väljanäituseks sobib kõik vanatehnikaga seonduv (autod, mootorrattad, jalgrattad, mootorid jne).

Parimate soovidega Ilmar.
Info: 5172448
Vasta
#2

Hinkus Kirjutas:Kutsun teid siis Mõisakülla...

Linna võrgulehel näen, et
"Vanade MOTIKATE NÄITUS (tuletõrje ees)"

... millest tekib küsimus, kas muud asjad sinna ei lähegi?
Vasta
#3

Pealkirjaks pidi saama Vanatehnika näitus.Ma ei tea miks sinna sai motikate näitus.Pealkiri pealkirjaks,ärge laske ennast segada.Praegu kindel,et tulevad ka autod kohale.
Vasta
#4

Hinkus Kirjutas:Pealkirjaks pidi saama Vanatehnika näitus.Ma ei tea miks sinna sai motikate näitus.Pealkiri pealkirjaks,ärge laske ennast segada.Praegu kindel,et tulevad ka autod kohale.

Ok, pisut norida ikka võib Toungue. Kui kõik ootuspäraselt läheb, jõuab kohale 1956. aasta Cadillac Series 62.
Vasta
#5

Kui on võimalik,siis olen kohal GAZ-24-ga
Vasta
#6

Tänud korraldajatele! Tore üritus oli. Üllatavalt palju rahvast sellise väikse koha kohta! Kahjuks pidime õhtul juba teele asuma, et hommikul Mellistes olla. Natuke keeruliseks see sõit kujunes, kuna mõningad tehnilised probleemid vaevasid- lekkiv tagumine rehv ja purunenud siduritross-, kuid siiski saime ilusti omal jalal ka lõpuks koju (175 oli küll kärupeal, kuna rehv sai lõplikult otsa!).

Mõned fotosüüdistused ka: http://unicman.planet.ee/le.html

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#7

olevtoom Kirjutas:Kui kõik ootuspäraselt läheb, jõuab kohale 1956. aasta Cadillac Series 62.
Mustanahaline leedi palub hilinemise pärast vabandust ja tänab Mõisaküla rahvast ning nende lõunanaabreid sooja vastuvõtu eest.
Vasta
#8

Suured tänud abilistele ja osavõtjatele.Ilma teieta poleks toimunud ju midagi.Tänud Taaravainule kes tuli kõige kaugemalt.
  Minuni jõudnud info põhjal jäi rahvas väga rahule ,mis on sellise ürituse juures minu arust kõige olulisem.Veelkord tänud kõigile.

  Siin ka mõned pildid:< http://nagi.ee/photos/hinkus/sets/28707/ >
Vasta
#9

Kiidusõnad Janekile Võhmasse,et ühendas enda ürituse Mõisakülaga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne