Mootori välimus
#1

Tere jälle. Sai siis täna kätte võetud ja hakatud Kavrovetšit vaikselt restaureerima hakatud. Kõik on juba laiali võetud (peale raami-kiige, eelmine teema) ja praegu on nad puhastusjärgus. Mootor on ka nagu selline... tuhm või nii, pole enam seda läiget. Oskab keegi öelda mida teha, et jälle oleks selle uue mootori välimus tal. Lihvida või värvida ehk?
Ma alles peale lahtivõtmist mõtlesin, et oleks võinud pilte teha, kaasfoorumlastel oleks ka ehk huvitav vaadata olnud. Homme teen paar klõpsu ka siis.
Et siis jah, see mootori välimus just, ehk teadjamad mehed oskavad aidata.

SK Jõumees
Vasta
#2

Uue välimuse annab alumiiniumile klaaskuuliprits. Stihli Capritegemise jutus kuskil ilusad pildid ka miskitest sellistest osadest, mis sedasi pritsitud.

loll on loll olla.
Vasta
#3

Ma tahaks oma planeta silindri ilusaks teha ja hetkel on vaid haavlipritsi võimalus. Põhieesmärk on p*sk ribide vahelt eemaldada ja pind puhtaks saada. Kas haavlipritsu all jääb enamvähem tulemus või ei maksa jännata?
Vasta
#4

haavliprits keerab al. detailid ikka täiest p****e nii et seda viga ma küll ei teeks. Al. jaoks ikka klaaskuulprits.

militaarmootorrattur
Vasta
#5

jep klaaskuulprits on alumiinium osadele ikkagi kõige ohutum, ja jätab parima kvaliteedi kah.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#6

Selge. Eks ma siis ütlen odavast pakkumisest ära.
Vasta
#7

Tänud, ehk saadan siis mootori pritsi alla.

SK Jõumees
Vasta
#8

rallitaja Kirjutas:Põhieesmärk on p*sk ribide vahelt eemaldada ja pind puhtaks saada.

Klaaskuuli puhul tuleb siiski meeles pidada, et detailid oleksid enne pritsimist puhastatud, sest hermeetiku, paksu õli-tolmu kihi jne peal klaaskuul ei toimi ja tulemus on selline nagu lisatud pildil (pritsist tulnud silindripead kus õline mustusekiht ribide vahel endiselt alles).

fredo


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#9

Teemast välja kuid enne kui hakkate hoogsalt mootoreid poleerima ja ilusaks tegema veenduge et mootor oleks töökorras või et te selle ikka tööle saate. Muidu nagu naabrimehel kes nägi hirmasat vaeva et emmi mootor ilusti läikimasaada aga pärast pani ikka emmile teise mootori kuna ilusat mootorit ei saadudki käima.

Ise olen puhastanud mootoreid spets puhastusvahendiga üle pihustada ja siis survega puhtaks, tulemus jäänud üldjuhul vägagi hea ning pole leidnud et oleks mõtet värvida veel (samas värvitud ikkagi ilusam).

Survega mootorit pestes katke hoolikalt kinni karburaator, õhupuhastaja ja et süütesüsteem vett eisaaks, muidu käimasaada suht jama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne