Päästaks Pobeda?
#1

Sattusin juhuslikult vanaraua laoplatsi lähedale ja silmasin seal ühte Pobedat. Seda oli kunagi remonditud (osa keredetaile olid krunditud), kuid siis oli asi pooleli jäänud. Juhipoolne esiporitiib oli päris läbi roostetanud ja tagumist stanget polnud, uksed kiivas, mõned vidinad puudu, aga muidu suhteliselt komplektne 3. seeria masin. Platsi peremehega juttu ajades selgus, et omanik tahab auto eest 20 tuhat saada. Hind on ilmselgelt üle paisutatud, kuid paistab, et sealt saab alla. Ka dokumendid pidid olemas olema (neid eraldi ära ei müüda!) ja mootor veel originaalne.
Käin nüüd ringi ja mõtlen, mida teha. Kahju oleks suhteliselt korralikku masinat lihtsalt puruks peksta lasta, teisest küljest pole mul mingit ruumi, kus seda hoida ja rahaga ei tahaks kah hetkel väga lehvitada, sest plaanin töökoha vahetust.
Äkki on foorumis mõni inimene, kelle jaoks oleks selline Pobeda just kauaoodatud Armastus?
Vasta
#2

Selle raha eest unusta ära, las peksab puruks. Sellise isendi ostuhind on maksimaalselt 6 krooni kilo, platsi omanik ostis nagunii 2-ga, nii et kasu on kordades.

Dad.
Vasta
#3

Räägitakse, et armastus röövib aru ja nii läkski - ma ei saanud öösiti enam korralikult magada, lõpuks läksin täna hommikul romulasse ja tõin selle Pobi ära.
Hinna jagasime enne sõbralikult kahega. Loomulikult on ka see veel liiga palju makstud, aga oma üllatuseks sain kaubikutäie juppe veel pealekauba. Ja muidugi dokumendid. Sünniaasta on 1954 ja ID kood 104350.
Peitsin oma uue salaarmastuse ühte garaazhiboksi ära, nüüd peab hakkama raha otsima, et "kõrvalehüpe" kinni maksta.
Mingit kiiret projekti siit ei tule, lasen autol kindlasti aasta või paar seista, pean aru (ja loodetavasti) kogun raha. Oma vaimusilmas näen seda taastatuna (vähemalt väliselt) võimalikult originaalilähedasena nii-öelda silmailuks, igapäevasõitudeks või linna vahel poosetamiseks ma seda küll ei plaani.
Pilte lähiajal ei luba, aga kunagi ikka.
Vasta
#4

Kui keegi sellisele masinale mootorit soovib, siis on kannis ehe asi pakkuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne