Kontaktivaba süütepool
#1

Oleks vaja siis kontaktivaba süütepoolt hädastiRolleyes
Vasta
#2

Äkki paned siia möne pildi kontaktidega süütepoolist-ma pole veel kunagi säherdust elukat näinud.

Üldiselt,mida sul vaja on,kui süütepooli tahad osta siis postita see Turuplatsi alla vöi siis mine osta esimesest autopoest vöi minu poolest ka lammutusest.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#3

http://www.carrating.org/car.php?10416 Räägi nüüd. Vot selle on vaja kontakti vaba süütepoolt. Või äkki oskad rääkida midagi sellise süütepoolest, kuna tal see katki.Toungue
Vasta
#4

Oehh...kontaktid asuvad JAGAJAS vöi siis,nagu töenäoliselt siklitel ja ka su mopeedautol,kuskil süütemängu küljes.Süütepoolis ei asu mingeid kontakte,niiet köik süütepoolid on kontaktivabad.Oled sa ise muidu üldse aru saanud,mida sul vaja on?

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#5

kontaktivaba süütepool on sama müiste nagu rosinatega auto Toungue ehk tee omale selgeks, mida ikka vaja on, süütepoolik viitaks nagu süütevedelikule, mis poolese viina pudelis on?
Vasta
#6

Transistor süüte(kommutaator) puhul peaks vähemalt teoreetiliselt olema teine süütepool kui kontakt süütega. Samas kõige mõistlikum romulast osta mõni golfi süütepool. Tollel 15 klemm süüte + ja - lülitab kommukas massi. Loodetavasti on vanal poolil ka mingid märgid peal ntks + ja või 15. Kui märke peal pole vanal poolil võta sellelt juhtmed lahti see mille + pinge on läheb 15 ja teine teisele klemmile.
Vasta
#7

Nii teema lukku. Tegelane aitasSmile ole sa tänatud.
Vasta
#8

badass Kirjutas:Äkki paned siia möne pildi kontaktidega süütepoolist-ma pole veel kunagi säherdust elukat näinud.

OT:
ei viitsi minna graazi pildistama, aga vana Fordson'i "pabina süüte" puukestaga süütepoolid on küljes asuva iseseisva "väreleva" kontaktipaariga ning pool annab niikaua järjest sädemeid, kuni pinge peal on


edit:
leidsin asja kohta väikese lingi kah:
http://www.ytmag.com/articles/artint90.htm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne