AMF sügisene kokkusaamine 2007.

Nagu Muuseumipapa ütles (pole üldse tähtis, mitu korda oled tänanud – täna üks kord veel)
Tänan lahket pererahvast meie vastuvõtmise ja väljakannatamise eest.

Gaz m20 Pobeda
Vasta

Tänud ka minu poolt toreda ürituse eest.
Vasta

Ja sama ka minupooltSmile!
Vasta

Väga tore oli!
Tänud ka minu poolt sellise ürituse korraldamise eest!Loodan et varsti toimub jälle midagi sarnastSmile''Tanki' ja ''Willisega'' sõit oli eriti laheToungue
Pilte tegin ka
Ja siin minu esimesed pildid Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga masinatest:
http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/sets/216841

PS!Kes tahtis Sellest bussistsuuremat pilti?
Vasta

Tänud ka minu poolt toreda ürituse eest. Kahjuks piirdus minu ühiskondlikult kasulik osa seekord vaid hommikul trolli põranda pühkimisega. Loodan, et saan end välja vabandada sellega, et viibisin varjupaigas esimest korda ja huvi pakkus seekord rohkem eksponaatide uurimine ja uudistamine. Aga loodetavasti ei jäänud see üritus viimaseks ja järgmistel kordadel loodan oma vea parandada.
Vasta

oxygen Kirjutas:... Tallinnast rongiga saabunud seltskonna pühapäeval veidi ekstreemsetes oludes Aegviitu tagasi vedamise.

Millest käib jutt, kui mainitakse ekstreemseid olusid? Ise lahkusin ajapuuduse tõttu (kiired tegemata tööd) 9 ajal oma ratastega...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Suured tänud sellise ürituse eest Smile.
Vasta

Tänud ka minu poolt,eriti Ikarusega kolmveerandtunnine sõit! Ja ausalt üeldes oli mind küll Ikarustest raske eemale saada.
Paraku pidin ka kl. 18 paiku lahkuma. Järgmine kord üritan jälle tulla.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Jäin minagi rahule. Mõnus ja sõbralik seltskond oli koos. Wink Mõni pilt ka: http://www.album.ee/album/30027659/50078415
Vasta

Pole nagu üldse tähtis kuidas seda kokkusaamist nimetada,peaasi et korda läks. Mulle tundub et ka Ilmataat on foorumis oma kasutaja teinud või vähemalt pole autondus talle võõras. Kuidas muidu seletada niisuguse suurepärase ilmaga trehvamist. Töötegemisega oli nagu oli. Eks igaüks andis oma panuse nii nagu oskas, tahtis, suutis või tervis lubas. Mina sain igatahes naha märjaks. Ja muidugi roomikmasinaga sõit oli lausa suurepärane, kordi parem kui Tivoli. Tundsin end kui väike poisike kes suurest vaimustusest tahtis koha peal hüppama hakata ja karjuda: VEEL,VEEL!  Kinoõhtu oli samuti huvitav. Millal siis AMF ametliku logo kõrvale ilmub seitsme kuradikese naerunäod? Ih-hii! Olin sunnitud kahjuks pimeduses kodutee rataste alla võtma, aga sellegi poolest Jaanuse, Jarlise ja Heiros-Jaanuse poolt suured tänud sellise ürituse korraldajatele ja jõudu edaspidiseks.
Terv.Jaanus
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne