AMF sügisene kokkusaamine 2007.
#21

Niikuinii ei jõua kõik ühel ajal kohale.Ja kui esmased saabjad hakkawad aeda panema ei jää ka hilisematel saabujatel muud üle  kui neid abistama hakata.Vastupidiselt jääme aga ootama kõiki ,et siis 256 mõni ring teha.Ja seal bussis tehakse ju nii mõngi väiksem ring ja aiapanek wõibki aia taha minna.
Vasta
#22

Aiapanek ei lähe kohe kindlasti aiataha, kui nii peaks minema, siis tuleb loobuda mõnest asjast. Olete ju suured rääkijad küll, teha ka vaja midagi!!
Vasta
#23

Wabandust ,et kõige suuremat( igal alal) tegijat sai häiritud.
Vasta
#24

PETSS Kirjutas:Wabandust ,et kõige suuremat( igal alal) tegijat sai häiritud.
No aga see on ju nii. Loodan aga parimat.
Vasta
#25

Et kodanik Regardman rahule jääks siis esitan oma plaani korrektselt.Teeks selle aia enne walmis ja alles siis naudiks sõitu 256 ja muid hüvesid seal JJ.
Vasta
#26

Tegelikult ütleb juba vanasõna, et enne töö, pärast lõbu.
Vasta
#27

Oleksin ka käpp osalemas.
Vasta
#28

Töögraafik on selline, et ei või kunagi kindel olla... aga oleks võimalusel tulija ja siis saaks ka kuni kuus huvilist Tartust kaasa korjata.
Vasta
#29

Kui enda masinavalmis saan, siis võib näha üritusel osalemas ka miilitsat!
Ja peale selle on võimalus ka paar inimest võrust-tartust peale korjata...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#30

Kuulan teie ettepanekuid.
See eelnev "äge" sõnavahetus on klaaritud.
Vasta
#31

On's mingi kindel kuupäev kah juba paika pandud? Eespoolt ei jäänd nagu silma või jäi kahe silma vahele. Oleks kah ehk tulija. Smile

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#32

"muuseumipapale" sobilik kuupäev oli 6. oktoober. Ise olen ka tulija praeguse seisuga.
Vasta
#33

Kui aeg jääb laupäeva, 6. oktoobri peale, siis püüan ka läbi astuda... vähemalt loodan, et mu tihedas ajagraafikus selle jaoks vaba moment leidub Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#34

Üritan igal juhul tulija olla,kui Tallinnast saab Ikarus 260-ga!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#35

Ikaruse hind 190 eek/ tund + 7.30 km.Mõelge ja otsustage,kas sobib?
Vasta
#36

See läheb 2000-2500EEK edasi-tagasi. Kui tulijaid oleks 15-25 ringis,saaks veel ära teha.
Aga selle varjupaiga 256-ga tahan kindlasti sõita.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#37

Kui palju Ikarusega tulijaid oleks praegu juba? Tahaks sellist orienteeruvat numbrit teada.
Mina, EdR, Regardman, PETSS...
Vasta
#38

Tuleks tulijate nimekiri ära koostada ja siis vaadata,mis edasi saab. Liiga väheste osavõtjate korral võib see lõbu meile päris kalliks minna mis tähendab seda,et Ikarusega minemise varjant jääb ära.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#39

Midagi sellist ma siin teha üritasingi. Ma ei usu et keegi meist oleks nõus selle eest 500-600 kulli välja laduma.
Vasta
#40

Bussi peab ka siis vähemalt nädal ette kindlalt ära tellima,usaldaks selle Regardmanile,tema tegijam.Enda kohta weel ei tea,käsi oleks vist küll.Ja bussis minu teada vaid 22 istekohta ,seisma ei taheta ja vist ei tohigi võtta.Ja juhiga pidi ka probleem olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne