AMF sügisene kokkusaamine 2007.
#61

PETSS Kirjutas:Kuidas sobiks selline idee?Tolleks vaja kaasfoorumlste Eno1 või peeterpauli nõusolekut.Kõik teawad ,et neil olemas wäärt bussid TA6-1 ja PAZ 672 .Lahe oleks ju nendega sinna kokkutulekule sõita.Arvan ,et kamba peale suudaks me nende kulud hüvitada küll?Mis arvate sellest hullust ideest?

Ma olen meelitatud.Cool
Aga seoses uue maamaja ehitusega kannab hetkel minu suurim kullake aktiivse iseliikuva garderoobi rolli ja kardetavasti ei räägi talle küll auku pähe.Toungue

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#62

XTA Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Nii utoopiat ei tasu ka ajada.
See 256 pidi ise tip-top korras olema, sealt see küsimus tekkiski.
Vabandan hr. EW teenelise ühistransporditeadlase ees,edaspidi sääraseid lolle küsimusi ei esita.
Minu sõnavõtt ei puuduta küll karvavõrdki AMF-i kokkutulekut, vaid seda üleolevat suhtumist kaasfoorumlastesse, mida siin-seal teemades päris tihti kohata võib!
Ei ole päris nii, et olen vaid mina ja minu (ainuõiged) mõtted, vaid lubatud peaks olema ka teised arvamused! Keegi meist ei tea kõigest kõiki, kõik meist eksivad vahel, aga ega seepärast pole mõtet kedagi veel rumalaks pidada! Foorumi mõte selles ju ongi, et mõtleme, arutame, küsime, kui ise ei tea, pakume omalt poolt variante j.n.e. Aga ei ole mõtet siit kedagi tema mõtete pärast eemale peletada ("nii utoopiat ei tasu ka ajada" stiilis)!
Olgem tolerantsemad, austagem nii ennast, kui ka teisi!
Lugupidamisega...kõigisse, kes viitsisid mu jutu mõttega läbi lugeda Smile
Vasta
#63

On juba midagi rohkem selgunud??
Peaks juba pühapäeval Hiiumaale tagasi minemaSad ja külastades H-liinide kodulehte(ja küsides ka regardmanilt)oleks vaja saada laupäeval(pühapäeva hommikul) tagasi et pääseks nö.  õhtusele leavale....
Vasta
#64

Palju nüüdseks Tallinnast rendibussiga (kui see üldse tuleb) tulijaid on koos?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#65

Paganama kahju, et see tore üritus just sellele nädalavahetusele on sattunud, kus laupäeval toimub Saku offroad ning pühapäeval Kurtna laat... Seega teatan kurbusega, et ei saa kohe kuidagi üritusest osa võtta, kuigi väga tahaks.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#66

EdR Kirjutas:Palju nüüdseks Tallinnast rendibussiga (kui see üldse tuleb) tulijaid on koos?

Praeguseks on asi suhteliselt nii, et Tallinnast ei välu HETKE SEISUGA ükski rendibuss. Täpsemalt järgmise nädala algul, kus täpsem ajakava.
Vasta
#67

reymo1995 Kirjutas:On juba midagi rohkem selgunud??
Peaks juba pühapäeval Hiiumaale tagasi minemaSad ja külastades H-liinide kodulehte(ja küsides ka regardmanilt)oleks vaja saada laupäeval(pühapäeva hommikul) tagasi et pääseks nö. õhtusele leavale....

Laupäeva õhtul ega pühapäeva hommikul Tallinna suunas Järva-Jaanist miski ei liigu. Niiet reymo, aidata ei oska.
Vasta
#68

Regardman Kirjutas:Laupäeva õhtul ega pühapäeva hommikul Tallinna suunas Järva-Jaanist miski ei liigu. Niiet reymo, aidata ei oska.
Agaa eespool oli juttu selle rendibussi tagasi minekust(kui buss ikka läheb),kas sellega ei saaks tagasi?

..................................
Aga nimekirjast ärge mind ära võtkeCool,ehk suudan midagi korda ajada(seda siis selle pühapäeva õhtul toimuva liini suhtes,korda ajada selles mõttes et on ÕHKÕRN võimalus et ma kohale ilmumatta jään) Big Grin
Vasta
#69

reymo1995 Kirjutas:Agaa eespool oli juttu selle rendibussi tagasi minekust(kui buss ikka läheb),kas sellega ei saaks tagasi?

Regardman Kirjutas:Praeguseks on asi suhteliselt nii, et Tallinnast ei välju HETKE SEISUGA ükski rendibuss.
Vasta
#70

Kui on vilets ilm siis tulen autoga ja saab ka minuga laupäeva õhtul või pühapäeva hommikul Tallinna poole tagasi kuna plaan ka Tagadi laadale minna.Ilusa ilma korral plaan tsikliga tulla,siis ei mängi vist reisija pealevõtmine välja.
Vasta
#71

Niimoodi siis, kes süüa õhtul soovib, siis andke endast teada, palju teid tuleb.
Anti aga teada, et PAREM OLEKS, kui kõik võtaks sama toidu. Saab kiiremini ja ooteaeg väheneb.
Menüü siin, kopitud "muuseumipapa" kevadisest postist, kui on hinnad muutunud, anna teada Smile

Menüü :
Seljanka 20.-/15.-
Friiner 30.-
Friikartul 25.-
Lastepraad (viiner,kanafilee) 27.-
Pelmeenid 20.-
Omlett 31.-
Sealiha sibula-koore kastmes 75.-/45.-
Šnitsel 70.-/40.-
Šnitsel juustuga 75.-/45.-
Kiievi kotlett 75.-/45.-
Kanafilee 55.-/20.-
Jäätisekokteil 30.-/20.-
Jäätis 10.-
Pannkook 15.-

Söömise kellaaja paneks ka paika, kuulan arvamusi.
Hea oleks, kui kusagil esmaspäevaks teie soovid kätte saan!
Vasta
#72

kuidas sealkandis ööbimisega oleks, tuleks laup. aga pühp. tahaks sealt otse tagadile põrutada...autos ei tahaks ööbida...



Vasta
#73

Ööbimine kultuuritöötaja "muuseumipapa" juhitavas kultuurimajas magamiskottidega.
Vasta
#74

Tomm7 Tartust tuleb laupäeval ja läheb pühapäeval(kel soovi siis paar kohta suunal Tartu-JärvaJaani-Tartu saadaval).Kui minnakse "restorani " sööma siis midagi sealihaga näiteks Šnitsel 70.-.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#75

Olen tulija! Juustu ja jäätise sõbrana võtan shnitsli juustuga (75.-) ja jäätisekokteili (30.-) Loodan, et  sööjaid ikka on, sest kolme inimese pärast pole asi küll orgunnimist väärt. Wink
Vasta
#76

Kui buss ei lähe ei saa kahjuks tullaSadSadSadSadSadSadSadSadSad....Sad
'O_O'
Vasta
#77

Ise oleks ka sööja ja ühineks enamusega hetkel ehk võtaks ka siis šnitsli.
Vasta
#78

reymo1995 Kirjutas:Kui buss ei lähe ei saa kahjuks tullaSadSadSadSadSadSadSadSadSad....Sad
'O_O'
Kas tõesti mõni Tallinnast tulija ei saa Sind peale võtta?! Hommikul saad kiirbussiga linna. See jõuab umbes 12.00 Tallinna.  Tallinnast tulijad - aidake siis noort tehnikahuvilist! Wink
Vasta
#79

Esialgne tulekuplaan kahjuks kolinal kokku kukkus... Päeval tööalane seminar, õhtul v hea sõbra sünnipäev. Kahju küllSad
Vasta
#80

Sama siin. Lasin auto käigukasti juppideks. Smile Oma lollus.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne