AMF sügisene kokkusaamine 2007.
#81

Õhtuni on aega täpsustada teil toitu. Ise vaatasin ka Šnitsli poole.

Sm. Poljakov, mis kiirbussi te mainite?

Aga kõik soovijad siis, kes tulevad ilma autota:

Laupäeval 6. oktoobril 12:10 elektrirongiga Balti Jaamast Aegviitu (soodus 13,- ; täis 20,-).
Sealt juba edasi näete ise.
Vasta
#82

Omal plaanis end varustada portatiivse grilliga, millel saab sobiliku ilma korral ise süüa valmistada... Liituda võivad ka paar kiiremat foorumlast Big Grin
Ise Reymot aidata ei saa, kuigi tulen Tallinnast ja suure autoga, milles olen üksi... Paraku on juhiiste hetkel ka ainus, mis autos eksisteerib, samuti pole polstreid sees. Loodan, et liiklusinspektoritega probleemi ei tuleWink
Vasta
#83

Tuleku plaanid tänu sm.Poljakovile uuesti olemasToungue
Ma võtaks friikartulid ja jäätisekokteili,vanaema võtaks ka friikartulid.
Vasta
#84

[quote=Regardman]


Sm. Poljakov, mis kiirbussi te mainite?

Tavaline kiirliini buss. Neid tuleb kokku 3-4 tükki päevas Hiiumaalt otse Tallinna. Kui midagi muutund pole.
Vasta
#85

Regardman Kirjutas:Aga kõik soovijad siis, kes tulevad ilma autota:

Laupäeval 6. oktoobril 12:10 elektrirongiga Balti Jaamast Aegviitu (soodus 13,- ; täis 20,-).
Sealt juba edasi näete ise.

Nii jõuab alles õhtu kohale. Kas paremat alternatiivi pole? Varasemad bussid?
Tahan ise sama kuupäeva sees ka koju tagasi jõuda.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#86

EdR Kirjutas:Nii jõuab alles õhtu kohale. Kas paremat alternatiivi pole? Varasemad bussid?
Tahan ise sama kuupäeva sees ka koju tagasi jõuda.
Ega sealt Aegviidust jala minema ei hakata
Vasta
#87

Elva poolt võtaks teekonna rataste alla foorumlased Jaanus ja Jarlis + veel üks noor tehnikahuviline. Kuna mina kõige vanem siis ka hoian neil silma peal. Toidu suhtes valivad ei ole, sööme seda mida enamus eelistab. Autos hetkel kaks vaba kohta kes Tartu poolt ilma ratasteta või vanuse poolest ei oma lubasi võtke aga julgelt ühendust. Kas foorumi kaudu või traadita kõnetraat 56623571.
Terv.Jaanus
Vasta
#88

oxygen Kirjutas:
EdR Kirjutas:Nii jõuab alles õhtu kohale. Kas paremat alternatiivi pole? Varasemad bussid?
Tahan ise sama kuupäeva sees ka koju tagasi jõuda.
Ega sealt Aegviidust jala minema ei hakata

No seda küll,aga kui kl 12.10 hakkad Baltist minema,enne poolt kahte oled Aegviidus ja sealki annab bussiga paras aeg minna... Kl 15 paiku oled kohal. Ei sobi mulle...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#89

muuseumipapa Kirjutas:Peremehele sobib, isegi väga sobib! Ainult, et kujunemas on olukord, kus teatud seltskond foorumlasi koguneb - justkui varjupaiga klubi. Seegi on väga tore asi! Ainult, et äkki sooviksid teisedki koguneda?! Pean silmas näiteks meie oponente. Andkem neilegi võimalus kokku saada! See mõttemõlgutus ei ole mingilgi määral ajendatud plaanist sügisest kokkusaamist meie juures mitte läbi viia, ausõna! Hoopis vastupidi : meiega ühtmoodi mõtlevad, tegutsevad ja asja edasi viia soovivad kaaslased on siia alati oodatud! Kui vaekauss meie kasuks kaldub, siis kokkutulek võiks toimuda näiteks L 6.oktoobril.

Annan teada, et eelnev tsitaat on jõus. Küll ainult selle mööndusega, et tulen ise alles laupäeva hommikul Petrogradist, kus terve nädal veedetud ... Aga siinkohal on heameel teatada, et kaasfoorumlane Regardman on lubanud varjupaiga klubi kokkutuleku ettevalmistusi koordineerida. Tänud talle! Tänud ka Lokuta meestele, kes juba kunagi ammu nõustusid 6.okt. asju kohapeal korraldama seni, kuni ise kohale jõuan. Täpsustav küsimus : kuipalju oleks Aegviidust rongi pealt tulijaid, et tasuks Ikarus 256-ga vastu tulla? Nimelt läbis buss edukalt ülevaatuse ja ka liikluskindlustus on tehtud, aga tõenäoliselt on ebaotstarbekas vaid mõnele huvilisele vastu tulla. Selle asemel võiksime päeva mingil hetkel teha varjupaigast väljasõidu, millele ka teistest suundadest tulijad saaksid tulla.
Kahjuks väga napi ettevalmistusaja tõttu, saab ka seekordne kokkusaamine olema tavapärane (mille muidugi võime ise omapäraseks muuta ...) Ja nagu ikka, on kultuurimaja väikese saali põrandapind Teile ööbimiseks olemas, eeldusel, et oma magamisvarustuse ise kaasa võtate.
Vasta
#90

sm.Poljakov Kirjutas:[quote=Regardman]


Sm. Poljakov, mis kiirbussi te mainite?

Tavaline kiirliini buss. Neid tuleb kokku 3-4 tükki päevas Hiiumaalt otse Tallinna. Kui midagi muutund pole.
Seda küll, vabandan.
Vasta
#91

muuseumipapa Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Peremehele sobib, isegi väga sobib! Ainult, et kujunemas on olukord, kus teatud seltskond foorumlasi koguneb - justkui varjupaiga klubi. Seegi on väga tore asi! Ainult, et äkki sooviksid teisedki koguneda?! Pean silmas näiteks meie oponente. Andkem neilegi võimalus kokku saada! See mõttemõlgutus ei ole mingilgi määral ajendatud plaanist sügisest kokkusaamist meie juures mitte läbi viia, ausõna! Hoopis vastupidi : meiega ühtmoodi mõtlevad, tegutsevad ja asja edasi viia soovivad kaaslased on siia alati oodatud! Kui vaekauss meie kasuks kaldub, siis kokkutulek võiks toimuda näiteks L 6.oktoobril.

Annan teada, et eelnev tsitaat on jõus. Küll ainult selle mööndusega, et tulen ise alles laupäeva hommikul Petrogradist, kus terve nädal veedetud ... Aga siinkohal on heameel teatada, et kaasfoorumlane Regardman on lubanud varjupaiga klubi kokkutuleku ettevalmistusi koordineerida. Tänud talle! Tänud ka Lokuta meestele, kes juba kunagi ammu nõustusid 6.okt. asju kohapeal korraldama seni, kuni ise kohale jõuan. Täpsustav küsimus : kuipalju oleks Aegviidust rongi pealt tulijaid, et tasuks Ikarus 256-ga vastu tulla? Nimelt läbis buss edukalt ülevaatuse ja ka liikluskindlustus on tehtud, aga tõenäoliselt on ebaotstarbekas vaid mõnele huvilisele vastu tulla. Selle asemel võiksime päeva mingil hetkel teha varjupaigast väljasõidu, millele ka teistest suundadest tulijad saaksid tulla.
Kahjuks väga napi ettevalmistusaja tõttu, saab ka seekordne kokkusaamine olema tavapärane (mille muidugi võime ise omapäraseks muuta ...) Ja nagu ikka, on kultuurimaja väikese saali põrandapind Teile ööbimiseks olemas, eeldusel, et oma magamisvarustuse ise kaasa võtate.

Need sõbrad on jõus:

Regardman
EdR
Oxygen
Geooon
6631
martinmannik
k2sipidur
kukkurkurat
Innars ( täpsustab )
Vasta
#92

Ise tahaks igaljuhul tulla,aga see ühistranspordiga seiklemine raiskab ilmatult aega. Muidu oleksin üks tulija.
Pane siis mind ka kirja.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#93

Ikarus 256ga oleks jah otstarbekam teha Varjupaigast mingi ring, et ka muudest suundadest tulijad sellega sõita saaksid.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#94

Küsin praktilise ja paljude tegevustega viimasel ajal (väga) hõivatud inimesena:

a) Mis kell Järva-Jaanis laupäeval nimetet üritus algab? Ja mis on ürituse ligikaudne päevakava kellaaegadega (juhul kui ma saan võõrustada üritust kahjuks vaid osa ajast)?

b) Kas ja millisel määral on üritusel osavõtumaks? Või maksab vaid söögi tarvtamine kohapeal (ise eelistan kanafileed, kuid olen vajadusel kõigesööja ja valmis tasuma kõik kulud).

Tahan lihtsalt oma laupäevase päeva esimest poolt veidi planeerida.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#95

Veidi hiljaks jäänud aga olen samuti sööja ja võtan ka snitsli juustuga,paistab et sobib enamusele.
Vasta
#96

No mulle sobiks siis 1/2 seljankat ja 1/2 juustušnitslit. (Üksvahe oli töö juures sööklas selline kord, et järgmise päeva söögi pidi eelmisel päeval ära tellima ja ausalt öeda oli sellega pidevalt IGAVENE JAMARolleyes )

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#97

Mina sain arstilt soovituse millalgi veepäev teha et organismust puhastada. Leian selle kokkutuleku päeva sobiva olevat. Seega mind palun arvata sööjate hulgast välja. Mismoodi see päev üle elatakse ei kujuta ette, aga käsk on käsk. Eks ma varusta end rammusate piimatoodetega Toungue
Vasta
#98

Ka mind arvake sööjate hulgast välja.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#99

Valdo : miskit osavõtu tasu otseselt pole, kuid sapakat tasuks toita küll - see teeb tasa.
Kuna saabumine rongil Aegviitu on 13:18, siis sellele liita veel sõit JJ ja oleksi nagu ürituse algus olemas. Nii 14:00.
Sööjate arvuKs olen praegu arvestanud nii 15 inimest. Šnitsel on põhiroog, mis peale läheb nagu näha ja parem ongi, kui kõigil pmst SAMA. Homme läheb täpsustus toidukohta.

Ja ootan siiani ka sobiliku kellaaega söömiseks ... mõtlen praegu, kuidas see võiks olla. Alguses aiatalgud ja siis söök aga kas nii kell 6 ?
Vasta

Kella 18.00 ja 19.00 vahel sobiks õhtusöök minu arust hästi. Kui kõik plaanipäraselt läheb oleme mina ja reymo1995 kohal umbes 13.30 paiku.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne