AMF sügisene kokkusaamine 2007.

Tere.

Kui pidu, siis pidu - kaks "kõige kõvemat fooruminägu" tuleb juurde:
- Priit Peljo
- North

Sööme ka ikka: juustusnitslit ja seljanka suppi (siis kahele elemendile).
Mis kõige hullem on see, et need kaks isendit soovivad ka ööseks jääda.

Proovime kella kaheks kohale tulla Järva-Jaani, aga kuhu: paar/kolm aastat tagasi kohtusime rahvamaja juures, aga seekord?

Kas kinufilmi saab ka ? - "seitse kuradit" oleks soovi looks

Kuna liikurmasinas on arvatavalt paar vaba kohta, siis saab mõne päälinna elaniku laupää ühes võtta ja kui jumal tervist ning jaksu annab, siis pühadepäeva hommiku-lõuna poole Revalisse tagasi toimetada.

Nii et ette tänades ja kaunit nädalavahetust ootama jäädes...

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta

Olen ka tulija ja süüa tahan ka - Šnitsel juustuga x 1 + seljanka x 1


Kohtumiseni!
Vasta

Aga kuhu jäi Tomm7?

Gaz m20 Pobeda
Vasta

Tomm7 | terve
Andres22 | terve
Priit Peljo | terve
North | terve
Session | terve?
K2sipidur | terve
6631 | terve
Valdo | terve
Regardman terve
Innar | pool
Reymo1995 + 1 | pool + pool
Sm. Poljakov | terve
Jaanus + 1 | terve + pool
Jarlis | pool
Sillu | terve
Sull7 | terve
Unicman | terve
muuseumipapa |
kukkurkurat | terve
XTA | terve

_
EDIT: Vabandan, kes söömata jäi. Antud juhul tekkis viga, kuid täpsustamine ei ole mõttekas ja kõik on ju siiski korras. Ehk saab heastada kuidagi kunagi ?

Need siis lõplikud sööjad, kes välja jäi võib pasundada.
Arv peaks jääma 20 raami, muidu läheb lõhki. Sünnipäevaliste tõttu siis.
Vasta

Kui ilm lubab nädalavahetusel kahel rattal kulgeda, siis olen ka tulija! Tean küll, et pole kehva ilma on kehv varustus, kuid siiski... Söön sama mis enamus!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Mind panna ka sööjate nimekirja. Snitsel sobib küll.
Vasta

Sõbrad, kuna tegu hinnatud kohaga ja samal ajal pidi ka sünnipäevalaud olema, siis pandi mind fakti alla, et ainus asi, mida saaks, oleks valitud toit (so Šnitsel juustuga) ja prae suuruse peate ka ära ütlema. Muidu on see taktika, et tehakse kõik suured ja maksate rohkem või vastupidi. Seda taktikat, et keegi muud tahab, see tehtaks alles pärast seda suurt partiid Šnitslit ja siis läheks ilmatuma kaua aega. Joogiga aga seda muret pole.
Kellaajaks võtsin 18:15.
Vasta

Me ka siis võtame snitšliSmile

PS!Kui suur see kõige suurem praad on?Tahaks ''keskmist''
Vasta

reymo1995 Kirjutas:Me ka siis võtame snitšliSmile

PS!Kui suur see kõige suurem praad on?Tahaks ''keskmist''
No Šnitsli ainult saadki. Ise valid nüüd ja ütled kas tervevõi pool.
Vasta

Regardman Kirjutas:
reymo1995 Kirjutas:Me ka siis võtame snitšliSmile

PS!Kui suur see kõige suurem praad on?Tahaks ''keskmist''
No Šnitsli ainult saadki. Ise valid nüüd ja ütled kas tervevõi pool.
Mina võtan pool,millise vanaema võtab ütlen ca.2tunni pärastCool

EDIT:2poolikut
Vasta

terve

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

Ikka suure snitsli.
Vasta

Tere jälle va kokkutulejad!

Võtan vast Priidu eest ka suu sõna täis.

Regardman uuris-muretses:
Priit Peljo | terve?
North | terve?

Muidu oleme terved jah. Aitähh, et meie tervise pärast muret tunned.
Aaa... see käis vist söögiportsiooni kohta või?
Terves kehas terve vaim - muidugi terved.

Edu soovides ja nägudeni

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta

Meie toidusoovid järgmised:
Jaanus-terve
Jarlis-pool
Kuna kaasa tuleb veel ka üks minu nooremates poegadest, siis paluks temale ka pool praadi kirja panna.
Ette tänades Jaanus
Vasta

Terve ports minule.
Vasta

No mulle siis ka "igaks juhuks" terve!

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Sööjate nimekiri kinni. 20 täis ja pealegi.
Eks näeb, mis saab. Vajadusel loobun ise toidust.
Vasta

Üks küsimus veel. Kas pühapäevahommikune laialiminek on ka kuidagi planeeritud? Kas siis ka midagi "toimub" või on nii, et igaüks ärkab siis, kui ärkab, ja iga roju oma koju? Minu meelest võiks näiteks kella 2-3-ni veel Varjupaigas "asjatada". Ma küll arvan, et ega härra Muuseomipapa ei pahanda, kui mõni meist eraalgatuslikult seal veel midagi nokitseb, aga seltsis ju ikse segasemSmile
Vasta

Kindlad plaanid puuduvad.
Vasta

41Degree Kirjutas:Üks küsimus veel. Kas pühapäevahommikune laialiminek on ka kuidagi planeeritud? Kas siis ka midagi "toimub" või on nii, et igaüks ärkab siis, kui ärkab, ja iga roju oma koju? Minu meelest võiks näiteks kella 2-3-ni veel Varjupaigas "asjatada". Ma küll arvan, et ega härra Muuseomipapa ei pahanda, kui mõni meist eraalgatuslikult seal veel midagi nokitseb, aga seltsis ju ikse segasemSmile

Pühapäeval toimub ju Kurtna laat (sorry, Tagari restauraatorite päev). Ja kõik tõsiteaduslikud huvilised on kui üks mees kell 8.00 seal kohal.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne