Mis on saanud unicwebi lehest?
#1

Kui teema juba läbi käinud, siis vabandan, aga juba mitmed päevad ei avane unicwebi leht. Mis asjast arvatakse?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#2

|-|4xX0r-id vast jälle külas käinud?
Vasta
#3

Juba nädal otsa olen proovinud, vastuseks on alati:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#4

Tere!

Tekkisid probleemid php-nuke tarkvaraga (vabavaraga). Vaja teha uuendused, seniks lehekülg suletud. Loodan järgmise nädala jooksul asja korda saada. Tahaks ära kaotada hunniku mõttetuid mooduleid ja vidinaid. Esialgu jääks alles ainult pildigalerii, projektilehekülg ja foorum. Samuti taastuvad eag.unicweb.ee vvm.unicweb.ee ja autorestauraator.unicweb.ee.

Hannes

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#5

Äkki tasuks mingi lihtne HTML fail sinna üles visata a la "Leht uuendamisel, loodetavasti jälle tagasi"?
Vasta
#6

Kas ongi leht hingusele läinud? kuu aega on möödas ja mingit uut infot pole tulnud.
Vasta
#7

keegi pole asjapulkadest infot jaganud. Pidi Unicweb saama vanatehnika portaali Aja O-ks. Kuid kahe kuuga pole juhtunud midagi, varsti ununeb kõigil antud aadress ja hea materjal mis seal oli on või läheb prügikasti.
Vasta
#8

nymmik Kirjutas:keegi pole asjapulkadest infot jaganud. Pidi Unicweb saama vanatehnika portaali Aja O-ks. Kuid kahe kuuga pole juhtunud midagi, varsti ununeb kõigil antud aadress ja hea materjal mis seal oli on või läheb prügikasti.


kas ma olen loll või mis viga on ? Minul leht avaneb .

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#9

fic Kirjutas:
nymmik Kirjutas:keegi pole asjapulkadest infot jaganud. Pidi Unicweb saama vanatehnika portaali Aja O-ks. Kuid kahe kuuga pole juhtunud midagi, varsti ununeb kõigil antud aadress ja hea materjal mis seal oli on või läheb prügikasti.


kas ma olen loll või mis viga on ? Minul leht avaneb .

http://www.unicweb.ee/
Ega see siis nüüd õige leht pole. See ikka oli asjalik sait.
Vasta
#10

Rahu, ainult rahu.
Loodetavasti varsti Unicweb tagasi ja siis ehk juba uue ja paremana kui enne.

Valts@telgitagustelt

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#11

Unicweb nüüd jälle paistab käimasolevat!



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne