ühe tehnikavideo tausta-muusikapala
#1

zyndapp666 Kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=kssNi-N_1IA
P.S. See traktor oleks peaaegu ka maa-alla jäänud kuna jäi kinni keset 150 ha suurust raba. Päästehetke (3 päeva peale kinnijäämist) siit kahjuks ei paista kuid selleks oli vaja lisaks kopale veel rabatanki...

Taustalugu olnd väga vahvasti valitud!!!

loll on loll olla.
Vasta
#2

Timm Kirjutas:Taustalugu olnd väga vahvasti valitud!!!

njah..seda lugu tahaks endalegiSad

Eesti klassikat nii naljalt enam ei leia..
[/quote]

Lugu oli veel aasta tagasi LimeWire's jm vabalt kättesaadav...

Sorry, et offtopic.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Timm Kirjutas:
valdo Kirjutas:Lugu oli veel aasta tagasi LimeWire's jm vabalt kättesaadav...
Sorry, et offtopic.

hmm.proovin otsida. mis nimi?

samuti vabandust OT pärast, kuna muusika kohta see teema päris vist ei käi..aga pisut abi ma vähemalt loodan, et ei tee austatud moderaatoritele meelehärmi.

Nn "napsterite" ajastul on see lugu olnud pealkirjastatud a la "Eesti mehed - Rohelised niidud".

Loo tegelik esitaja on 1960ndatel aastatel ülipopulaarne olnud Eesti Raadio meeskvartett (Eri Klas, Kalju Terasmaa, Uno Loop, Arved Haug). Kui mu mälu mind ei peta, on tegu 1961. või 1962. aasta plaadistusega.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Ma ei tea kuidas kaasfoorumlased piraatlusesse suhtuvad. Minul muidu on see laul olemas ja kui on soovi ja mujal ei leia, siis kindlasti leiame võimaluse seda jagada.
Vasta
#5

oxygen Kirjutas:Ma ei tea kuidas kaasfoorumlased piraatlusesse suhtuvad.

Ei suhtu hästi - soovitan osta plaat - http://www.lasering.ee/index.php?make=item_show&toote_id=17549

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

valdo Kirjutas:njah..seda lugu tahaks endalegiSad
Eesti klassikat nii naljalt enam ei leia..
Ei suhtu (piraatlusse) hästi - soovitan osta plaat - http://www.lasering.ee/index.php?make=it...e_id=17549

Võttis natuke kukalt sügama - kuidas seda naljalt ei leia, kui ise käid lingi ka välja, kus just seda osta saab?

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#7

peeterpaul Kirjutas:Võttis natuke kukalt sügama - kuidas seda naljalt ei leia, kui ise käid lingi ka välja, kus just seda osta saab?

See oli kaasfoorumlane Timm, kes ütles, et Eesti klassikat naljalt ei leia. Mina seepeale esmalt mainisin et asi senini gnutella võrgus saadaval ning veidi hiljem postitasin ka viite ametlikule plaadile Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne