KamAZ 53215+KO-415 ehk prügiauto
#1
Question 

kustutatud
Vasta
#2

Sõitsid jah üksvahe Kamaz prügiveoautod. 90-tel aastatel sai ka Jüris sellist näha kuid nüüdseks pole seda juba paljuid aastaid....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Võrus on praegu üks selline masin, kuulub Võru Onkelile. Oli kunagi teine samasugune, kuid see kadus mõned aastad tagasi.
Vasta
#4

Paar, kolm aastat tagasi Tapal selline rohelist värvi masin ringi sõitmas.
Vasta
#5

Tapa oma pole enam näinud,tolle hüdraulikast jooksis mahla välja igalt poolt(veel rohkem kui minu kunagisest FL7st).See küll veits mitte teemasse aga KaMAZi baasil olid vähemalt Tallinnas 2-4 Soome päritolu Hamsteri ja Panteri.Sõitsid lühikest aega kunagise SPETS-Baasi all.
Vasta
#6

See Tapa oma on võib-olla veel alles, igatahes ühte rohelist värvi isendit nägin eelmine nädal Tamsalu ligidal.
Vasta
#7

Ka mitte just päris Kamazi kohta, aga... Veel 1999. aasta kevadel sai Riia linnas nähtud üht liikuvat prügiveokit, mille baasmudel kujutas endast vana 500seeriase MAZi veokit. Juba tollal oli seda päris imelik vaadata, kuna vähemalt siinmail pole ma kohanud taolist kombinatsiooni. Ehk on keegi teine.
Vasta
#8

Meil Rapla kandis üks selline töid teostav masin veel täiesti liikvel.

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#9

Inc1 Kirjutas:Meil Rapla kandis üks selline töid teostav masin veel täiesti liikvel.
RESKi pill täiesti elus või ?
Vasta
#10

Võru oma oli ka veel mai lõpus liikvel, vast on praegugi. Talvel sai seda ikka mitu korda nädala jooksul näha.
Vasta
#11

andres22 Kirjutas:See Tapa oma on võib-olla veel alles, igatahes ühte rohelist värvi isendit nägin eelmine nädal Tamsalu ligidal.
Pilt(kahjuks küll kehva nurga alt):
http://www.automoto.ee/galerii/view_phot...d=IMG_5840
Vasta
#12

Eilse seisuga on Võru masin ka alles, seisab ikka sellise koha peal et pilti teha ei saa.
Vasta
#13

võ[võrus on prügiveo kamaz igapäev töös ja kuulub firmale oü võru onkel -krt väga hea frma nimi muideks. Kuna firma lõpetab uuest aastast tegevuse[/font] viiakse kamazid vanarauaks ilmselt . Vähemalt kohalik ajaleht nii väitis.
Vasta
#14

Mister X Kirjutas:Ka mitte just päris Kamazi kohta, aga... Veel 1999. aasta kevadel sai Riia linnas nähtud üht liikuvat prügiveokit, mille baasmudel kujutas endast vana 500seeriase MAZi veokit. Juba tollal oli seda päris imelik vaadata, kuna vähemalt siinmail pole ma kohanud taolist kombinatsiooni. Ehk on keegi teine.

MAZ Norba.

[Pilt: maz5335norbase3.th.jpg]
Vasta
#15

Seoses selle Võru Kamaz-iga ,see prügiveofirma Võru Onkel paneb lõpu peale ,sest firma ei suuda tagada prügi sorteerimis nõudeid . Ja firma omaniku sõnul lähevad masinad ilmselt vanarauada .
http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&h=2007/12/13 lähemalt sellest lingist .
Vasta
#16

Kas neid Kamaze on siis mitu? gmp jutus on jutt Kamazidest ja artiklis on jutt masinapargist.
Vasta
#17

Kah masinapark neil. Kõnealune Kamaz, siis GAZ 53, millega prügikoteinereid vahetati, rohkem ma küll ei tea.
Vasta
#18

Kas see 53 võis seista vähemalt juunis teedevalitsuse vastas oleval territooriumil? See 53 on ka küllaltki haruldane, hetkeseisuga sealne on ainuke, mida tean.
Vasta
#19

Timm Kirjutas:
Mister X Kirjutas:Ka mitte just päris Kamazi kohta, aga... Veel 1999. aasta kevadel sai Riia linnas nähtud üht liikuvat prügiveokit, mille baasmudel kujutas endast vana 500seeriase MAZi veokit. Juba tollal oli seda päris imelik vaadata, kuna vähemalt siinmail pole ma kohanud taolist kombinatsiooni. Ehk on keegi teine.

MAZ Norba.

[Pilt: maz5335norbase3.th.jpg]
MAZ 503 baasil olid Norba prügiautod Tallinnas küll 70 lõpul.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#20

Rakvere kandis oli ka üks selline kamza 3-5a tagasi liikvel OÜ Leegeveri kasutuses. Võib-olla on see sama, mida Tapa ja Tamsalu kandis on nähtud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne