Mis juhtus
#1

Ma loodan, et ma ei ole ainuke autosõber/foorumlane, kes imestas forum.automoto.ee poolepäevase maasoleku üle.Mis siis ikkagi juhtus?
Vasta
#2

Millal ta siis maas oli? Mina sain täna ligi kella 16 ajal, kell 1830 ja ka õhtul...
Vasta
#3

Oli maas jah. Päris põneva lehe peale suunati mind sellel ajal Toungue
Vasta
#4

oxygen Kirjutas:Oli maas jah. Päris põneva lehe peale suunati mind sellel ajal Toungue

Minule andis nii forum.automoto.ee kui ka www.automoto.ee ainult blank'i ette.
Ma ei mäleta, mis kell see juhtus, aga viimaseks foorumikülastuseks näitab mull 18:16.

Edit: Hämmastaval kombel pole seekord vahepealsed postitused "kaotsi" läinud. Tavaliselt kui foorum maas on, siis läheb "külastus" ikkagi kirja ja minu eelmise külastuse ja foorumi mahamineku vahelisel ajal tehtud postitused ei ilmu "Vaata uusi postitusi" lingi alt.
Vasta
#5

Oli jah maas,pildialbumeid ei saand ka vaadata ja automoto ei olnd ainuke foorum mis maas oli.
Mind suunati sellisele leheküljele:
   
Vasta
#6

Tundub, et DNS-id said pihta, foorum ise oli korras.

Dad.
Vasta
#7

Nagu mina aru sain, oli foorum maas piirkonniti! Mõned said sisse, mõned mitte, sest selle aja jooksul, mil mina foorumit ei näinud, oli sinna tehtud uusi postitusi!
Vasta
#8

Hm, minul funkas foorum terve eilse päeva jooksul korralikult (Tallinnas Mustamäel ja Pelgulinnas).
Vasta
#9

mrali Kirjutas:Hm, minul funkas foorum terve eilse päeva jooksul korralikult (Tallinnas Mustamäel ja Pelgulinnas).
Aga samas Nõmmel ma foorumisse ei pääsenud Sad
Vasta
#10

Sama välismaakeelne sait oli ka meile ees. Sama saatus ka 4x4.ee-l.
Pahalased?


Vasta
#11

Ohh teid netisõltlasi küll... Asi nüüd, mille pärast paanikat tekitada...
Tegelege vahel millegi muuga ka kui hommikust õhtuni ainult foorumi(te) vahtimisega.

Ülaltoodu ei käi Dad'i kohta

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#12

Volli Kirjutas:
mrali Kirjutas:Hm, minul funkas foorum terve eilse päeva jooksul korralikult (Tallinnas Mustamäel ja Pelgulinnas).
Aga samas Nõmmel ma foorumisse ei pääsenud Sad
Ei tea kuidas mujjal Õismäel aga eile õhtul ei pääsenud mina ka sisse. Tänu sellele saigi lõpuks raamatu "1945 ühe asta lugu" läbi loetud.
Vasta
#13

härrased, uskugem admini juttu. Ma küll peale ei sattunud, aga usun:
dad Kirjutas:Tundub, et DNS-id said pihta, foorum ise oli korras.
...seega Eesti geograafilisteks piirkondadeks jaotamine ei oma mõtet - küll aga operaatoriti ja/või kasutatavate DNS-serverite järgi. Ning kui oli DNS-jama, siis peitus probleem just operaatori(te) serveri(te)s, mis ei andnud teie arvutile õiget vastust automoto asukoha kohta vaid suunas te arvuti kusagilt mujalt pilti kuvama.

kes ei tea, misasi on DNS - aga soovib seda teada - siis on hea hetk lugeda ka asju väljastpoolt automotot: http://en.wikipedia.org/wiki/Dns

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#14

XTA Kirjutas:Ohh teid netisõltlasi küll... Asi nüüd, mille pärast paanikat tekitada...
Tegelege vahel millegi muuga ka kui hommikust õhtuni ainult foorumi(te) vahtimisega.

Ülaltoodu ei käi Dad'i kohta

Õige jutt. Juhtus mis juhtus, AMF ei ole ju teie hingamisaparaat. Nautige õhku, milles on veel suvist tooni veidikene .

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne