Veoauto kindlustuse hind tõusnud 2x?!
#21

taavi Kirjutas:lihtsalt, kui toetusi tahad saada oma elukohajärgseid, siis on soovitav ennast registrisse panna (seesama odavam kindlustus, laste igasugused toetused, odavam praamisõit vms), aga kohustust pole.
aga mille järgi määratakse siis see, kuhu su maksuraha läheb? Ca pool tulumaksu - see on nt keskmise palga juures juba ca 150k*(0,26/2)=ca 20keek aastas. Mina olen maksumaksjana küll huvitatud sellest, et mu raha läheks minu kodukandi arendamiseks. Seda enam, et ma olen oma valla arenguga väga rahul.
ärgem ikka mõelgem nii palju sellele, mida on omavalitsusel meile pakkuda - pigem hoolitsegem selle, eest, et omavalitsuse rahakott oleks võimalikult heal järjel.

Teet,
teab tegelikult ka mitut (keskmisest jõukamat) naabervalla uudiselamurajooni elanikku, kellele nende uus koduvald on pettumuse valmistanud - ning kes seetõttu teadlikult oma maksuraha sellele vallale ei anna...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#22

Romka Kirjutas:Järgneva aasta makse tervelt 1259.- krooni! Pole kuskilt meediast kuulnud kahekordset kindlustuse hinnatõusu aga ometigi see on toimunud! Kuidas see meie seljataga ära tehti?
tean omast kogemusest, et Ergo tegi (ilmselt aasta alguses) sammu eri regioonide kindlustusmaksete ühtlustamiseks - ning mul oli kevadine Ida-Virumaale registreeritud sõiduauto kindlustuse hind ca 30..40% suurem, kui 3 kuud varem. Niiet käesolevas teemas õpetatav "kavaldamine" hakkab vähemalt selle seltsi puhul otsa saama.
Ehk on põhjus analoogne?
Vasta
#23

13piisab Kirjutas:tean omast kogemusest, et Ergo tegi (ilmselt aasta alguses) sammu eri regioonide kindlustusmaksete ühtlustamiseks - ning mul oli kevadine Ida-Virumaale registreeritud sõiduauto kindlustuse hind ca 30..40% suurem, kui 3 kuud varem. Niiet käesolevas teemas õpetatav "kavaldamine" hakkab vähemalt selle seltsi puhul otsa saama.
Ehk on põhjus analoogne?

pigem on põhjuseks needsamad kavalpead, kes kapa-kohilasse autot registreerides sellesama kapa-kohila kindlustusmakse üles ajavad. ehk siis seesamane "kavalus" hakkab ringiga tagasi tulema.
Vasta
#24

No jumalast normaalne et ringiga tagasi tuleb. Idiootne olukord ju, kui mingi tehnilise passi rea järgi saavad eri inimesed täpselt sama teenust mitmekordse hinnavahega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne