kui tark on ment ?
#21

olen kuulnud et ei saadud midagi aru kui delta raamil oli moskva 3 käiguline mootor ei usu et minski ära tunnevad kui korralikult käitud ja mootori nii kinnitad et alla toru ei keevita aga jah sajaga vahele jäädes... ütled et kõrge oktaani arvuga benz we
Vasta
#22

mendid on liiga targad nad võtavad abipolitseinikud appi eraautodega et saada ilmalubadeta sõitjaid kätte. Aga mul selline tore lugu: Sõitsin oma minskaga ja järsku vaatan punase autoga ment(mul on mendi autod pähe õpitud)hyppasin maha ja libistasin sidurit ning temale jäi arusaam (vist) et ma lükkan seda. :smug
ja nii ta sõitis edasi mina panin igaksjuhux minska poolex tunniks seisma.
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: harley
Aga mina sõidan mõnikord jalgrattaga üle 50 km/h (mäkke alla ntx)..ega see siis mootorrattaks tee...või mis siis saab ?


nali naljaks, kusi kaljaks, aga mina sain trahvi sellise asja eest. nii lollid nad nyyd pole, et mootorrattaks söimama hakkavad, aga karistuseta ei jää. tartus riia tänavat pidi kytsin maantee-rattaga linna poole 55 km/h ja litsusin veelgi juurde seal natsa enne mäge mis kaupsi poole langema hakkab, et enne punast yle saada. vilkuva rohelisega sain yle ja onu politsei möötis 65 km/h ja natuke kaubeldes tegi 600.- trahvi. mudu hirmutas 2500\'ga ... vötke syy omaks, kui midagi sellist juhtub!

u.
/enam ei kihuta rattaga/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#24

Mina sõidan jalgrattaga 70km/h bussi taga ..........kas ma saan nyyd trahvi ? Toungue
ykskord politseinik ähvardas mind et ma ei tohi nii kiirelt sõita ja saan trahvi ...ma naersin talle näkku ja ytlesin ,et jalgrattale ei ole ettenähtud spidomeetrid järelikult mina ei pea kiiruse piirangutest kinni hoidma .....ning kysisin veel juurde ,et miks te bussijuhti ei trahvind ..ma ju sõitsin tema taga ja tema sõitis sama kiirusega....selle peale muigas ja ytles ,teine kord saad trahvi ning siis läks minema :lol


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: harley
Aga mina sõidan mõnikord jalgrattaga üle 50 km/h (mäkke alla ntx)..ega see siis mootorrattaks tee...või mis siis saab ?

[quote]Niimoodi kirjutas: Aspelund
Illegaalselt küll. Aga kõik, mis on suurem kui 50cc või liigub kiiremini kui 50 KM/h, loetakse automaatselt mootorrattaks ja sellega kaasneb ka vajadus omada mootorrattalube.

Asp

Vasta
#25

Mul oli aastaid tagasi selline juhus,et sõitsin Riga võrriga,oli täiesti originaalkorras,ainult väntade asemel oli suvaline pulk.Pidas siis ment kinni ja hakkas seletama,et peab kiiver olema.Ma tahtsin välja keerutada,ütlesin talle,et see on mootorjalgratas ja jalgrattaga sõites ei ole kiiver kohustuslik.Selle peale vastas ment,et kuna ma olen vändad ära võtnud,on tegu mopeediga,oleks vändad alles,oleks see abimootoriga jalgratas ja kõik oleks ok.Point selles,et kui näiteks 125cm/3 le mingid pedaalid aretada,siis ju pole jalgratas.
Vasta
#26

jah proovime veel mõnele uralile väntasid panna:loläkki saab mendi ära rääkida:lol:lol
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
jah proovime veel mõnele uralile väntasid panna:loläkki saab mendi ära rääkida:lol:lol
:lolBig Grinhea mõte!!:lol
Vasta
#28

Ma usun, et politsei valdav enamus tunneb
125 ccm mootoreid. Samas on ülimalt kahtlane,
kas ta tunneb ära vanemaid haruldasemaid
sõiduriistu.

1. Sachs\'i 98 ccm mootor, millega 1930tel
käisid paljud kergmootorrattad. Reeglina
olid need pedaalidega ja kahe ketiga rattad
(kickstarteriga tehti vähe isendeid), mis
meenutavad veidi suuremat punnvõrri. 1940tel
valmistas kiievlase tehas sama idendit K-1-B
mudeli all.

Tänavapildist kadusid need isendid 1960tel
(lõplikult 1970tel), saada ei olnud ei
mootorijuppe ega ka rehve. Seda hoolimata,
et 1930-40tel olid need ülilevinud.

2. Suuremad kui 50 ccm jalgratta abimootorid.
Kinnitatakse reeglina jalgrattaraami külge.
Nii esiratta rummuga ühes tükis ÖWA, MAW ja
paljud teised 1930-50te mootorid on säärased.

Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#29

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits

ykskord politseinik ähvardas mind et ma ei tohi nii kiirelt sõita ja saan trahvi ...ma naersin talle näkku ja ytlesin ,et jalgrattale ei ole ettenähtud spidomeetrid järelikult mina ei pea kiiruse piirangutest kinni hoidma .....
Arusaamine, et linnas võib jalgrattaga 90-ga sõita, sest velole ei ole spidomeetrit ette nähtud, on väär.
Kui sa liikled liikluseks avatud teedel/aladel on sul kohustus ka seal kehtestatud piirangutest kinni pidada. Sealhulgas kiiruspiirangutest. Kuidas sa oma jalgratta liikumiskiirust määrad - on sinu enda asi. Tahad, paned spidoka peale, ei taha (oled nii äge vend, et määrad silma järgi ära), ei pane. See, et \"mul kiirusemõõtjat pole ette nähtud ja kui tahan, siis lendan\" kisub rullnokluse poole ja ei vii kaugele mitte...
p.s. Mitte nüüd moraalitsemise pärast Wink
Vasta
#30

kuskil on targalt öeldud, et seaduste mittetundmine ei vabasta nende täitmisest!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne