K: Palju kaalub gaz52 pikap
#1

Oleks vaja teada....kuigi ma ei tea kas see on õige koht selle küsimiseks..Smile
Vasta
#2

Pole enne kuulnud sellisest mudelist. GAZ 52 on minuteada tavaline veoauto ja selle juhtimiseks on vaja C-kat juhiluba.
Mis on pikap? Kui selle all mõeldi auto keretüüpi siis võtke teadmiseks,et see on sõiduauto või maasturi baasil tehtud väike veoauto,millel on kast taga. Näitena võib tuua kasvõi IZ 27151.
Tihtipeale nimetatakse pikap`iks autot,mis on tegelikult kerega nimetusega UNIVERSAAL. Näitena võib universaalist tuua Moskvits 427,gaz 24-02 Volga või VAZ 2102. Ärge neid kahte erinevat keretüüpe segamini ajage.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Ilmselt on siin mõeldud topeltkabiiniga isendit Wink
Vasta
#4

Innars Kirjutas:Ilmselt on siin mõeldud topeltkabiiniga isendit Wink
Tava 52-04 kaalub tehnilise passi järgi 2520kg tühjalt,täismass 5020kg.
Vaevalt topeltkabiiniga isendki oluliselt tühikaalult erineb. Kast lühem ja seejagu kergem,see eest kabiini "pikendus" koos lisadega kaalub ka omajagu...
Ja lubatud täismass peaks sama olema...
Vasta
#5

my bad..Smile
..ma ei oska seda veoautot muudmoodi nimet.
Koguaeg on olnud pikap....
Ju siis on termineid igausguseid..Smile
aga aitäh vastamast...Smile
Vasta
#6

GAZ-52 peaks minuteada madel olema...
Vasta
#7

Tractorist01 Kirjutas:GAZ-52 peaks minuteada madel olema...

Madel tähendab liikumatu kastiga veoautot,52 võib vabalt olla ka kallur,furgoon,eriotstarbeline...
Kunagi nägin sõitmas ühte pika kabiniga 52,millel kallutav kast ja kasti ja kabiini vahel tõstuk... Sellist kohe madeliks ei nimetaks.
Vasta
#8

Tsitaat:Kunagi nägin sõitmas ühte pika kabiniga 52,millel kallutav kast ja kasti ja kabiini vahel tõstuk... Sellist kohe madeliks ei nimetaks.


Ma nägin ka sellist kunagi... aga see võeti koost ja kere läks Kuusakoskisse ning tõstuk läks kuskile kellegile kellel seda vaja oli.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne