Teema on suletud

Küsimus
#41

Õli väljalaske auk on ka suurem, kui too fiksaatori bolt aga too ei tee midagi kui too liiga suur on fiksaator? mul hetkel mootor lahti, et saaksin panna teistmoodi aga kas see on üldse stellale mõeldud, vast liiga suur!
#42

Kui fiksaator alt boldist läbi ei lähe siis see ei sobi mulle v ? Ja kas fiksaator ja vedru on üksteise küljes kinni või on eraldi?
Aga kui midagi juhtub fiksaatoriga või vedru peaks katki minema siis see kompott läheb kõik mootorisse ja võib silindri juurde pääseda või jääb sinna kohapeale?

TänanSmile
#43

Audi Kirjutas:... kui midagi juhtub fiksaatoriga või vedru peaks katki minema siis see kompott läheb kõik mootorisse ja võib silindri juurde pääseda või jääb sinna kohapeale?

Palun loe mingit üldharivat kirjandust (a la Palu "motopiibel"), enne kui hakkad nii rumalaid küsimusi siin esitama!

Valdaval enamikel kahetaktilistel mootorratta- ja mopeedimootoritel on puhkonstruktiivse lihtsuse ja mugavuse tõttu paigutatud käigukast ja mootorikarter ühiste poolte vahele. Ehk siis kui Sa soovid väntvõlli karteripoolte vahelt kätte saada, tuleb lahti võtta ka käigukast ja vastupidi.

Muud ühist käigukastil ja karteril (kahetaktilisel oleks õigem öelda - kolvialusel ruumil) pole. Ja loomulikult pole need ruumid omavahel ühenduses! Seal on sein vahel ja lausa tihendatud. Kui kolvialune ruum oleks kahetaktilisel vabas ühenduses käigukastiga, siis ei saaks selline mootor  töötadagi - teatavasti toimub sellel mootoril kütusesegu sisselase just sedakaudu...

Jällegi - kirjandus abiks, kus on puust ja punaseks kirjas kahetaktilise mootori tööprotsess. Näiteks http://science.howstuffworks.com/two-stroke1.htm

Loomulikult - kui sellisel mootoril käigukastis midagi suure hoo/kiiruse pealt puruneb, ei ole välistatud, et ta purustab muuhulgas ka karteripoole vaheseina ja satub tõesti väntvõlli juurde... Aga see on ÜLIharv juhus.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#44

Selge sain jälle targemaks aga tekkis uus probleem, pakun, et mulle anti poest vale fiksaator :S.
Ühesõnaga fiksaator pole selline nagu on antud pildil näidatud
http://dark-master.pri.ee/audi/junnwn2.jpg
Et mul ei ole fiksaatoril teises otsas vedru kinnitus kohta nagu pildil näidatud aga kui ma hakkan sõitma siis vedru lendab minema, et seda ei hoia miskit kinni, järelikult pole fiksaator Stella v*501(M) oma?
#45

Audi Kirjutas:Et mul ei ole fiksaatoril teises otsas vedru kinnitus kohta nagu pildil näidatud aga kui ma hakkan sõitma siis vedru lendab minema, et seda ei hoia miskit kinni, järelikult pole fiksaator Stella v*501(M) oma?

Kuna profiili ei ole sünniaastat siiani tekkinud, mis näitaks, et teema autor on 10-12 aastane ja selline totaalne lollus oleks selletõttu mõistetav ja inimene vajaks tehnilistes küsimustes lihtsalt abistamist, siis tuleb eeldada, et keegi lihtsalt mängib kaasfoorumlaste kulul lolli IQ30 nalja.

Ainus, mis sellise teemaarenduse peale soovitada on, on Statoili stardipakett, ehk siis bensiin ja tikud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne