Millised pildid tuleb teha kui tahate auto müüa
#1

Väike kommentaar. Need vennad kes panevad siin oma autode müügikuulutused ning ei viitsi peale kahe lause ja tikutopsi suuruse pildi midagi panna võiksid vaadata selle linki. Enda arvamusest üks hea näide sellest kuidas võib ka piltidel selgeks teha auto seisukorra, seda vähemalt kere ja salongi osas. Jõudu siis.


http://lara.bio.ee/gall/main.php?g2_itemId=581

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#2

Oli vist sellest asjast juttu juulikuu Auto Bild-s, aga ma vöin ka eksida siin juures.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#3

Ei mõtle seda pahasti kuid see kõlab natuke naiivselt, rääkides pisikestest piltidest ja paarist lausest tuleb vaadata ka mis autoga selle pildi taga tegu on. Ma tahaks näha müügimeest või kasutatud auto müüjat kes teeb roostetäpilisest stangest pilti või sigareti täpist istmel(kuulutuselt on kiri autos pole suitsetatud) Big Grin
Siin tulevad tasemete vahed või auto taastamise kvaliteedi tasemed mängu ...
Autol pildil on mida näidata, nagu naisel kellel on midagi näidata, ja seda ka vaatatakse.
Mõne 90 a. Toyota roostes perset ei taha keegi näha...võrdlust naisele ei hakka välja tooma.
Tegemist on meesterahva vaatevinkliga, kui mõni roostes stangega naine peaks vaatama siis ehk ei löö väga valusalt
Vasta
#4

inc Kirjutas:Ma tahaks näha müügimeest või kasutatud auto müüjat kes teeb roostetäpilisest stangest pilti või sigareti täpist istmel(kuulutuselt on kiri autos pole suitsetatud)
Kas siis tõesti on tänapäeval üldlevinud hoiak vanasõna järgi - Tam gde sovest bõl, tuda hui võras.
No müüd seda, mida müüd. Kui paremat pole, siis tuleks näidata seda, mis on. Ka mittestandardse tagumikuga naised saavad mehele. Tihtilugu on mittestandardse kehaosa varjus väga soe süda ja silikonrinnad vajuvad ka ükskord nabani. Parem ikka teada, mis tegelikkus on.
Olen ka vahel vaadanud müügikuulutuste pilte, kus pildistatud ainult auto ühte nurka (küll iga kandi pealt). Vägisi tekib mõte, et mis siis nende teiste nurkadega juhtunud on.
Kokkuvõttes Denis'iga täitsa nõus.
Vasta
#5

Ma olen nõus selle jutuga mis Auto Bildis kirjutas, aga kui keegi sellise pildi seeria 92 aasta Corollast teeks jääks küll imelik mulje Smile IMO need Caddy pildid rohkem reidikad- "näe mis mul on" mitte kui müügipildid. Mitte ühtegi üldvaadet, taguistmest pole ühtegi pilti, salongist üldvaadet kah mitte. Ainult fotograaf näitab lihtsalt milliseid vaateid ta leida oskab.

Ei, selliseid müügipilte pole küll vaja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne