Parkimiskunstnikud
#61

(12-08-2014, 17:37 PM)KOLLA Kirjutas:  Hea nali on veel see, et kui soovid liikumispuude puhul vääriti mõistetud trahvi vaidlustada, pead Harju tn. ametnike juurde ennast sebima, mis asub viiendal korrusel ilma liftita majas!!! Kord jooksin kolm korda parkimiskella keerama, sest neil olid arvutid segi ja minu dokumenti ei leitud kohe ülesToungue
No siin jälle näide,et abivajaja saab mööda päid ja jalgu. Seadusetreialid võiks siinkohal küll seisatada ja hakata oma ajusid teritama. Teinekord olen ka ise kogenud,et maru raudne tervis peab ikka sandil olema...Big Grin
Vasta
#62

(12-08-2014, 17:37 PM)KOLLA Kirjutas:  Kord jooksin kolm korda parkimiskella keerama, sest neil olid arvutid segi ja minu dokumenti ei leitud kohe ülesToungue

Võin paari euri eest müüa patareidega toimiva parkimiskella mis ise end edasi kerib... Jooksmist vähem järgmine kord. Sain ka kunagi kingituseks terve hunniku selliseid Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#63

Kohtasin täna sellist "toredat" tegelast Tallinnas XXL säästuka parklas. [Pilt: PWZyaWnl.jpg] Tulin just poest välja kui nemad parkisid. Väljusid ~45+ aastased mees (roolis) ja naine. Kui julgesin mainida "Vabandage aga see on invakoht" vastati "Kas tahad ise sinna parkida"! Ma loll veel arvasin et kuulsin valesti või nemad ei kuulnud mind esimesel korral ja kordasin lauset aga vastuse sain täpselt sama ning "virtuaalarbuus" mehu kaenla all läks veelgi suuremaks. 
Ilmselt BMW on nii suure ülalpidamiskuluga et 5 lisameetrit käimist, esimene "tavaline" vaba parkimiskoht, oleks läbi kingakulumi eelarve miinusesse viinud.  Sad
Vasta
#64

(03-11-2014, 19:25 PM)Rokikas Kirjutas:  Ilmselt BMW on nii suure ülalpidamiskuluga et 5 lisameetrit käimist, esimene "tavaline" vaba parkimiskoht, oleks läbi kingakulumi eelarve miinusesse viinud.  Sad
Tegemist on amatööriga, proff pargiks risti peaukse ette. Sa soovita teine kord...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#65

(03-11-2014, 19:25 PM)Rokikas Kirjutas:  Kohtasin täna sellist "toredat" tegelast Tallinnas XXL säästuka parklas. [Pilt: PWZyaWnl.jpg] Tulin just poest välja kui nemad parkisid. Väljusid ~45+ aastased mees (roolis) ja naine. Kui julgesin mainida "Vabandage aga see on invakoht" vastati "Kas tahad ise sinna parkida"! Ma loll veel arvasin et kuulsin valesti või nemad ei kuulnud mind esimesel korral ja kordasin lauset aga vastuse sain täpselt sama ning "virtuaalarbuus" mehu kaenla all läks veelgi suuremaks. 
Ilmselt BMW on nii suure ülalpidamiskuluga et 5 lisameetrit käimist, esimene "tavaline" vaba parkimiskoht, oleks läbi kingakulumi eelarve miinusesse viinud.  Sad
Kas siis ajuinvaliid ei olegi invaliid? Big Grin
Vasta
#66

Oli juhus kui samamoodi parkija käest küsisin, et miks sa oma autot korralikult joonte vahele ei pargi (tegemist oli A-8 tüüpi autoga. mis parkis ennast Maxima ette), siis sain sealt vastuseks:
 "Tead, see auto on nii kallis ja suur ning kui ma ta korralikult joonte vahele pargin siis kõrvaleparkijad taovad uksed mõlki ja tead kui kallis on remont."

Aquila captas non muscas.
Vasta
#67

(04-11-2014, 08:49 AM)Daff Kirjutas:  Oli juhus kui samamoodi parkija käest küsisin, et miks sa oma autot korralikult joonte vahele ei pargi (tegemist oli A-8 tüüpi autoga. mis parkis ennast Maxima ette), siis sain sealt vastuseks:
 "Tead, see auto on nii kallis ja suur ning kui ma ta korralikult joonte vahele pargin siis kõrvaleparkijad taovad uksed mõlki ja tead kui kallis on remont."

Tegelikult täiesti aus ja siiras vastus. Nagu eespool juba mainiti, võiks enne ärritumist korra arutleda, miks autojuht nii või teisiti käitus.

Pargin oma töökoha parklas teistest pisut eemale, sest leidub ka minu kollektiivis(tunnen kõiki 60 inimest nimepidi ja suhtlen igapäevaselt) juhte/reisijaid, kes autoustega hoolimatult ümber käivad. Julged teha, julge tunnistada.
Vasta
#68

Siis tuleb ajuinvaliidiks olemise asemel parkida kaugesse nurka, kust keegi ei viitsi poeni jalutada. See küll pole alati kindel kuid parem ikka kui end avalikult idioodiks tunnistada invakohal lebotamisega.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#69

(03-11-2014, 19:25 PM)Rokikas Kirjutas:  Kohtasin täna sellist "toredat" tegelast Tallinnas XXL säästuka parklas.
Ilmselt BMW on nii suure ülalpidamiskuluga et 5 lisameetrit käimist, esimene "tavaline" vaba parkimiskoht, oleks läbi kingakulumi eelarve miinusesse viinud.  Sad

Olen töötanud ise ühes kaupluses ja asja teiselt poolt näinud.
Nad sõidaksid poodi sisse, kui paari trepiastet ees poleks. Mõni parkis nii, et ta ise pärast oma (ehitus)kaubaga enam kuigi hästi poeuksest välja ei mahtunud!
Ma ei tea, millest see tuleb. Selline pilt oli juba paarkümmend aastat tagasi. Siis ei sõltunud automargistki...
Vasta
#70

samasse teemasse

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fo...d=70082909
Vasta
#71

(04-11-2014, 14:53 PM)samodelkin Kirjutas:  Nad sõidaksid poodi sisse, kui paari trepiastet ees poleks. 
Siit äriidee poekettidele - tehke drive in osakond! Jämeda kaela ja kuldketiga bemmivendadele pole väga suurt kaubavalikut tarviski, segaks ainult. Sixpack õlunaadi, Laudaviin ja kondoomid käivad küll! Võiks juba ära ka pakkida ja Brežnevi pakikese nime all autoaknast sisse pista. Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#72

Või siis vähemalt kohe trepi kõrvale, miks mitte ka tiba esimesele astmele ulatuv, selgelt eristuv punaseks värvitud parkimiskoht suurte kirjadega "PERSEVESTI PESA". 
Saab kohe rahu maja.  Igal "huvigrupil" oma selge koht! 
Vasta
#73

Haakub kenasti:

http://m.delfi.ee/teemalehed/parkimine/
Vasta
#74

(05-11-2014, 07:34 AM)Rokikas Kirjutas:   Igal "huvigrupil" oma selge koht! 
Nii vä?
   
Edit: seinal oleva sildi sisu nooremale põlvkonnale igaks juhuks maakeelde ümberpanduna:
"Parkimine ebatraditsioonilise (seksuaalse)orientatsiooniga isikutele"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#75

Nii jah aga .... pagan kui palju erinevaid silte tuleb vorpida! Pärast seikle parklas oma "tõutunnistust" otsides nagu ...
Vasta
#76

 Ja läheb Delfi foorumiks ära Smile. Aga naljakas vaadata kuidas täismehed lähevad parkimispiltide peale käima...
Vasta
#77

Sõidan juba 15 aastat Jumperiga. Buss on lai, pole mõtet salata. Parkimiskohad, mis on poeuksele lähemal, on mõeldud koduperenaistele, kes enamjaolt seilavad keskklassi autodega ja need mahuvad kenasti joonte vahele. Laiematele masinatele, tõttöelda, on kohad natuke kaugemal, tavaliselt parklate servades. Noh, mina tavaliselt pargin ikka uksele lähemale, sõidan suht täpselt ja nii, et ise pääsen uksest välja ja kõrvalseisvatele jääks samuti ruumi.
 Kord ühes parklas juhtus sama stoori. Poest aga väljudes ootas mind keegi mees, kes ligi astudes andis mõista, et minu mõtlemisega on midagi lahti, sest tema ei saanud oma autosse sisse...tavapärasest juhiuksest. Kõrvalistuja uksest ta aga sisse polevat tahtnud ronida. Ja nii ta ootas mind ära, selleks, et öelda märkus minu parkimise kohta. Mnjah, minu viga, oleks pidanud mitte trügima sellele kohale... aga samas oli selli enda masin pargitud mitte(noh, ütleme, täpselt)  joonte vahele, vaid vasaku joone lähedale. Takseerisin veel oma bussi...ja ma tõdesin veelkord, et täpsemini poleks enam saanud parkida. Ma ei hakanud mehega jagelema, vabandasin ning sõitsin minema. Mehe ideest mind ära oodata ma päris hästi aru ei saanud. Ise oleksin kõrvalistuja uksest sisse roninud ja asi korras. Tema aga, ootas, näe...oma paarkümmend minutit. Et näha...geeniust! Big Grin Big Grin


Vasta
#78

Tänases(või siis eilses) ADAC ajakirjas just kah juttu et vanad parkimismajad ei vasta enam autode laiustele ja nemad nüüd hakkavad väljastma mingit märgist autodele mõeldud parkimismajadele Big Grin Eks eestis kah see probleem et sama standardi mis 70.datel välja töötati siiani kasutusel.
Vasta
#79

Olen ma ka "risti" poe ukse ette parkinud, kuid mitte poes käigu eesmärgil, vaid kiiresti automaadist sularaha printimise eesmärgil.  Visake nüüd kirvestega kui tahate aga ma ei näe mõtet mõnekümne sekundilise liigutuse pärast parkimis rituaale läbima hakata.  Naine mul pargib hea meelega parklate kaugematesse aladesse ja õieti teeb. Kui kindel pole et sa sinna mahud siis ära trügi. Nende trügijate tõttu on mul paseo esi stange kaks korda puru sõidetud.
Vasta
#80

(06-11-2014, 22:59 PM)moto-onu Kirjutas:  Olen ma ka "risti" poe ukse ette parkinud, kuid mitte poes käigu eesmärgil, vaid kiiresti automaadist sularaha printimise eesmärgil.  Visake nüüd kirvestega kui tahate aga ma ei näe mõtet mõnekümne sekundilise liigutuse pärast parkimis rituaale läbima hakata.  Naine mul pargib hea meelega parklate kaugematesse aladesse ja õieti teeb. Kui kindel pole et sa sinna mahud siis ära trügi. Nende trügijate tõttu on mul paseo esi stange kaks korda puru sõidetud.

Parkimiskohad on jahh poekülastajatele, raha väljavõtmiseks pole muidugi mõttet rooli kulutada Big Grin   Tegelikult võib auto lausa keset teed jätta ja käigu kaa sisse, kaugele ta ikka selle ajaga veereb Big Grin  Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne