Mille tuli ...
#1

...see on?
Pilt 2
Pilt 3

Lisaks on üle mõningad tuleklaasid.

Klaasihuvilised vastavad privasse kuna müüja pole mina. Arutelu tule päritolu kohta aga avalikku foorumisse.

Tänan tähelepanu eest Smile
Vasta
#2

Esimene on tõenäoliselt Fordson traktorilt. Sama tuli, aga ilma kirjata Ford, oli GAZ-AA/MM/M1.

Kolmandal pildil ülemised kollane/punane: suur hulk vene veokaid.

Alumine suurem: vana Gaz-51/Zis-150 jne. Teine: Laz-695/RAF-977 jne. Peamiselt bussid siiski.

Kõige alumine valge klaas: vene veoauto tagatuli, numbrivalgustusega korpuse numbritule klaas.

Asp




Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

paremal valge kolmnurkne on Pobeda numbrituli, selle all peaks olema vist gaz 51A/52/69 numbritule klaas. Pobeda klaasi kohal võib olla Gaz 12 numbritule klaas aga mõõte teadmata ja lähedalt nägemata ei saa kindlalt väita.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#4

Klaasid siis:
See kumer peaks olema veoauto numbritule klaas mis käib eraldi ära.
Valgeltaustal klaasid siis need kaks oranz ja punane on kah veokaomad, enda almal taga sellised olid oranzid.
Ja siis see heledampunane on samuti veokaoma aga n-ö vanema varjandi oma.
Vasta
#5

Minu arust see keskmine valge pole siiski Pobeda..Pobedal oli see sisuliselt sile..minu jaoks on aga see keskmine kumera pinnaga..pigem ehk mõne muu masina oma.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Keskmine valge on just Pobeda numbrituleklaas,mis ongi natuke kumer ja keskelt täpilise mustriga.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#7

Soojendan vana teemat sihukese tulega.

Klaasil on kirjas:
AUTOPAL
08-9342.93-94
Made in Czechoslovakia

Mis aparaadile see kunagi kuulunud on?

PS. Kui keegi peaks seda tuld omale soovima, siis võin ära anda.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#8

Selline eesmine gabariidi-suunatuli oli kasutusel mitmetel sotsialistliku Tšehhoslovakkia veoautodel ja bussidel, vististi ka trollidel.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne