Uunikute Talveralli 2008: verbaalne eelmäng. Lõplik regamine omaette teemas

BlackMamba Kirjutas:Kas kuskilt saaks ka mingit täpsustavat infot stardi aegade ja korralduse kohte. Ma seekord esimest korda ja teeks enne ikka selgeks asjad. Kus numbri ja nii edasi, millal starti ja kõik see.
kui keegi annab infot olen tänulik.

Siin teemas on kirjas, kus ja mis kell start on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=22766

Klepsujagamise infi ootavad veel kõik. Smile
Vasta

wax Kirjutas:Klepsujagamise infi ootavad veel kõik. Smile
just.

aga sellest ei taha ma rääkida - täna õhkjahutusega kulgedes meenus mulle (teatavatel põhjustel), et kui ikka ehedat sõitu teha tahta, on õigesti näitav odomeeter vajalik. Meenutan seda siis ka kaasvõitlejaile.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Näpunäide:
kui hakkate numbrikleepsu kleepima siis ärge nühkige õhumulle mingi plastlabida või asjaga välja. Kasutage ainult oma pehmeid sõrmi. Klepsu värvi on tugevama asjaga kerge vigastada. Nii siis juhtus minul.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta

wax Kirjutas:
BlackMamba Kirjutas:Kas kuskilt saaks ka mingit täpsustavat infot stardi aegade ja korralduse kohte. Ma seekord esimest korda ja teeks enne ikka selgeks asjad. Kus numbri ja nii edasi, millal starti ja kõik see.
kui keegi annab infot olen tänulik.

Siin teemas on kirjas, kus ja mis kell start on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=22766

Klepsujagamise infi ootavad veel kõik. Smile

Osavõtu nr.kleepse jägati ju eileõhtul alates kella 19,00-st kuni ...... Alfredi pubis Tallinnas.
Vasta

Kellega peaks ühendust võtma, et ma ka oma BlackMambale numbri külge saaks?
Vasta

Meie ekipaaz tuleb Mõisakülast,nii et suht keeruline on tulla Tallinna numbri järgi,mõni päev enne starti.Ma eeldan ,et saan kleepsu ka enne starti kätte.
Vasta

Küsimus järgmine, et kui nüüd tekib soov ööbida siis kas ja kui palju tuleb juurde maksta? Ja kas saab ka kohapeal seda teha?

HONDA GL 1000-1976
Vasta

madheix Kirjutas:Küsimus järgmine, et kui nüüd tekib soov ööbida siis kas ja kui palju tuleb juurde maksta? Ja kas saab ka kohapeal seda teha?

Priit lubas lähipäevil ööbimise teemat uuesti kajastada.Aga ööbimise eest saab tasuda kohapeal Roosta Puhkekülas.Jälgige foorumit.
Vasta

Reglement väljas ja paar küsimust korraldajatele:
- Kas kella nullitakse igas AKP-s või jookseb aeg järjestikuste AKP-de peale kokku? Et kui pärast AKP-1 lisakatset pole ja lastakse kohe AKP-2 peale edasi ja nt. hilinen AKP-1 ühe minuti ja saan ühe miinuse, kas siis
a) tuleks see minut AKP-1 -> AKP-2 tagasi sõita, et saada AKP-2 nulliga;
b) hilineda ka AKP-2 ühe minuti ideaalajast ja hoida AKP-1 -> AKP-2 ettenähtud keskmist kiirust, et saada APK-2 nulliga?

- Kas ristsõnadega lehe ja küsimustega lehe võib Road Book'ist välja tõmmata ammu enne finiðit (et oleks mugav täita ja ei peaks kogu aeg kapsast lappama)?
Vasta

Vastused:

AKP-AKP aeg algab Ajakaardile märgitud kellaajast. Hilined või jõuad varem, saad sellest AKP'st laksu kätte aga järgmise AKP aeg algab siis vastavalt kas varem või hiljem.

Kuid millega peate arvestama: KOHTUNIKEL on iga auto peale aega 55 sekundit ja kui hilinetakse ja juba on niigi järjekord ees, saad üha rohkem trahve. Seekord kirjutab kohtunik selle kellaaja, milall tema kätte füüsiliselt ajakaart ulatatakse. Ehk hoides kenasti 1-minutilist pikivahet, peaks eelmine auto juba AKP'st lahkuma, kui järgmine kohale jõuab.

Ja mis veel: see aasta ei lase päeva teisele osale suvalises järjekorras peale. Kuni lõpuni jääb sama järjekord. Et Kullamaal on suhteliselt kitsas olla, siis esimesed saavad autod parkida Osa 2 stardile lähemale. Söövad ära, lähevad õuele inimestele omi jõuvankreid tutvustama ja ISE arvutavad pealelõunasesse esimesse AKP'sse sisenemise aja. Mina juba ootan seal... ja vajadusel "laon" trahve.
Vasta

Kuidas tanklatega lood on? Sealkandis vist polegi eriti, niiet igaksjuhuks kanistriga varu kaasa?
Vasta

Tanklatega on lood kehvad. 101 km peale starti on raja ääres tankla ja see on ka Legendis märgitud. Peale seda ei ole ühtegi tanklat tee ääres, egas me mööda maanteid sõida Big Grin Peale rallit saavad tõelised hädalised ennast tankida Dirhami sadamas, kuhu on Roostalt täpselt 6 km või siis koju sõites Linnamäel, kuhu on 25 km. Kuid ma eeldan, et 250 km peaks iga vähegi riistapuu oma paagitäiega ära sõitma...
Vasta

Mu riistapuu kindlasti 250km paagiga ei söida-paak on nimelt u16l, kütusekulu u13l/sajale. Aga pole lugu, kanistreid mahub kasti palju, lihtsalt tankida tuleb tihti.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Mul selline mure, et meie ekipaazi üks liige on sunnitud pühapäeva varahommikul tagasi Tallinnas tööpostil olema... Kas meie hulgas leidub keegi, kes ei jää Roostale ööbima, vaid tuleb tagasi Tallinna, ning võtaks ka mu kamraadi kaasa?

Ette tänades,
allan
Vasta

Meie tiim tuleb kindlasti öösel tagasi ja autos peaks ruumi ka olema
Vasta

Tammevana Kirjutas:Meie tiim tuleb kindlasti öösel tagasi ja autos peaks ruumi ka olema

OK, Meelis, võtan sul siis homme millalgi nööbist kinni Smile
Vasta

Pakun rallil osalevatele tsiklimeestele kiivrisiseste sidevahendite laenutamise võimalust. Hea kaardilugejaga suhelda, kui too korvis on. Soolomeestele vajadusel ka kuni 500m sidega jublakad. Samuti võin laenutada talvesõidu varustust n. elektrisoendusega püksid, sõidukindaid (nahast labakud, talvesõidu special), pätimaske jne. Kogu pull tasuta aga mõningate asjade puhul küsin tagatisraha. huvilistel ühenduda numbril 5 1 1 4 2 3 8

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Kiire kontroll... saan ma õigesti asjast aru... 1. katse... 60min aega... jõuan 62minutiga... 2.katse 45min aega. Kuna jäin enne 2min hiljaks, pean selle katse läbima 43minutiga, et saada uuesti ideaal aega? Sel juhul saan esimese katse eest 2p trahvi, teisel katsel 0p trahvi kui jõuan 43min sõidetud
Vasta

PlyVal64 Kirjutas:AKP-AKP aeg algab Ajakaardile märgitud kellaajast. Hilined või jõuad varem, saad sellest AKP'st laksu kätte aga järgmise AKP aeg algab siis vastavalt kas varem või hiljem.
Minu meelest täiesti üheselt arusaadav ju.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Kui mulle oleks see olnud üheselt mõistetav, poleks ma seda küsinud... Aga tundub, et ma sain õigesti aru?!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne