Salastatud isikuandmed.
#1

Lugedes rubriiki"Turuplats" torkab silma üha enam ja enam tõsiasi,et müüja või ostja pole avaldanud oma tel. numbrit.Kuna oleme kõik ühtviisi "haiged" AM. foorumi külastajad,siis tekib küsimus,et kelle eest me seda varjame?!Leian, et kui tahetakse midagi müüa või osta peaks info levima kiiresti.Paraku priva ja mail süsteem käivitab bürokraatiamasina mis sageli ei viigi soovitud tulemuseni st.kas ei sobi kaup hind vms.Mina olen vana kooli inimene ja harjunud asju ajama telefoni teel.St näen huvitavat kaupa või ostusoovi-helistan,küsin hinda,teen oma pakkumise,ajakulu 5min ja asi korras.
Vasta
#2

Müüja valib millist kontakteerumise vormi ta enim soovib. Mulle sobib algne kirjalik enam. Ei taha päeval kuskil koosolekul punast klahvi painata või liikluses või poes või trennis telefoni haarata. Kui juba kirjalikult asjad jooksma hakkavad, siis saab ka helistatud. Õhtul arvuti ees olen meelestatud vastavalt ja tegelen vastamisega.
Vasta
#3

Eks igaüks avaldab enda privaatsusest just nii palju kui ta seda vajalikuks peab. Sundida ei saa kahjuks kedagi. Demokraatia ju Smile
Vasta
#4

Mulle tundub, et kui müüja ei pane tel. numbrit, siis ta tegelikult ei tahagi midagi müüa. Sama puudutab ka ostjaid.
Ta tahab näha, et ta on kusagile teinud postituse; tahab lugeda, mitu inimest seda loevad ning oletada, kas seda asja tõepoolest võiks mingi 25 eeguga ehk ka kunagi müüa...
Vasta
#5

Üks näide ostu/müügikuulutusele tel.nr mitte lisamisest.

Töötan aeg-ajalt välisriigis ehitusel (palkmajad) ja töö on selline, et päev otsa pead ringi rassima, katustel ronima ja suure osa ajast suht rasked asju tõstma. Tööpäevad kah pikamad kui tavaliselt.
Sellises olukorras ei ole ma küll huvitatud, et kusagil seina peal palgiga turnides või kõrgel katust tehes hakkaks järsku kusagil sügaval-sügaval talveriiete all mingi asi pinisema. Urgitse seda siis sealt välja või oota kuniks vait jääb.
Esiteks võib see tekitada ohuolukordi, teiseks tegelen ma töö ajal ikkagi tööga ja kolmandaks on ka suur oht see telefon koos taskuga kuhugi alla või vahele jätta.
Samuti on mul välisriigis kõne vastuvõtmine mitte kõige odavam lõbu. (ok, selles olen ise süüdi et paremat operaatorit või paketti ei vali)

Nii ma ei võtagi hommikul telefoni üldse tööle kaasa.
Hoopis mugavam on õhtul netist pakutu üle vaadata ja siis juba edasi toimetada.

Just my 2 cents!

Vallo

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#6

Sekundeerin sellega, et kuna käin vahetustega tööl, siis hommikul öövahetusest tulles ja magama minnes lükkan telefoni reeglina välja ning eelistan seetõttu meili teel suhtlemist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne