Bussihuvilistele midagi...
#1

Käite niisama ringi, õhtuti laisklete kodus ning kirjutate bussinumbreid üles.
Selle asemel ostke endale kamba peale ntx selline asi:

[Pilt: lcvtelecom_01.jpg]

Masin on müüa auto24-s:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Masin on juba Eestis ja isegi üle värvitud (üks suurimaid kulusid, teatavasti).
Ostjale jääb ainult nokitsemine.
Leidke kaheksa meest, tehke TÜ ning iga mats annab 1250.- eeki ja asi on käes. Koos saate korda teha ning koos saate ka pärast mööda vanatehnikaüritusi käia.
Sihukesega isegi saksamaale sõit maksab, kamba peale, ma kujutan ette, et mitte midagi. Üks on roolis ja ülejäänud seitse joovad õlut ja funi kuipalju.

P.S. Idee ei ole, loomulikult minu originaal. Mööda vanatehnikaüritusi nii Soomes, saksas kui Inglismaal on igal pool näinud selliseid lõbusaid selle, eks kambakesi elu naudivad ja vanaaegse bussiga mööda ilma liiguvad.
Vasta
#2

stihl Kirjutas:Selle asemel ostke endale kamba peale ntx selline asi:
Masin on müüa auto24-s:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Väärt idee. Mõni punt võiks vedu võtta küll, oleks millega Järva-Jaanis või Kurtnas käia või miks ka mitte kasvõi suvel Sinsheimi põrutada. Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#3

Noh, bussimehed, miks ei kuule kommentaare...?

( a la stihl on madalalaubaline, osta ise omale puss jne )
Vasta
#4

See on liiga väike ja sellel ei ole ju GPS-iToungue
Vasta
#5

Aga Gepsu saab ju peale osta...
Ja nüüd ohvtopik: ei taha küll millelegi neg. reklaami teha, aga olen gepsusid päris palju näppind, ja minuarust siiani on parimad garmini tooted, tomtommid ja sonyd on nende kõrval vöileivad...
(Äkki keegi, kes gpsu osta tahab näeb)

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#6

Eks iga ühistranspordihuviline räägib enda eest ja eks iga mees vaatab ka oma mätta otsast. Minule isiklikult väljapakutud idee meeldib ja endal umbes sarnane idee mõlgub mõtteis juba mitu pikka aastat, aga kuna prioriteedid on teised (minu unistustes täidab väikebussi kohta RAF2203), siis ei paku antud variant erilist pinget. Teiseks jälle minul isiklikult ei ole sellise asjaga tegelemine mitmel põhjusel võimalik. Kool tahab lõpetamist ja ei too ma oma tegevusega erilist sissetulekut ka. Kõik ideed kanduvad tulevikku.

Mis aga puudutab igasuguseid iroonilisi lausejuppe ja kommentaare bussihuviliste aadressil, siis mina aru ei saa mis värk on. Räägin jälle enda eest. Minule isiklikult ei paku mitte mingit huvi mootorrattad, võrrid või ükskõik millised muud kaherattalised mootorsõidukid. Aga mina ei ole mitte kuskil hakanud motohuvilisi selle pärast mõnitama või nende tegevust ajuvabaks pidama/nimetama, et teatud inimgrupile see huvi pakub. Mootorrataste alafoorumisse ma oma nina ei pista ja kuskil mujal ka kisa ei tõsta. Kellele motikas, kellele autobuss. Peaks ju saama sõbralikult kõrvuti edasi elada?
Vasta
#7

oxygen Kirjutas:Mis aga puudutab igasuguseid iroonilisi lausejuppe ja kommentaare bussihuviliste aadressil, siis mina aru ei saa mis värk on. Räägin jälle enda eest. Minule isiklikult ei paku mitte mingit huvi mootorrattad, võrrid või ükskõik millised muud kaherattalised mootorsõidukid. Aga mina ei ole mitte kuskil hakanud motohuvilisi selle pärast mõnitama või nende tegevust ajuvabaks pidama/nimetama, et teatud inimgrupile see huvi pakub. Mootorrataste alafoorumisse ma oma nina ei pista ja kuskil mujal ka kisa ei tõsta. Kellele motikas, kellele autobuss. Peaks ju saama sõbralikult kõrvuti edasi elada?
See on Jesperi bussivastane propagandamasin, mille käivitamisega alustas ta juba üle poole aasta tagasi. Nagu näha siis see läks hästi käima.
Jesper propagandaministriks!!
Vasta
#8

Las noored loendavad neid busse kui tahavad. Pea-asi , et ei joo , suitseta või süsti õhtuti kuskil pargipingil.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#9

ma ei ole kellegiga mestis ega tea mis teema teil on aga mind huvitab isiklikult-mis mõte on nende bussinumbrite loendamisel. et see buss sõitis seal ja mitte seal. tak-i omad naeravad kui loevad ja saadavad meelega busse teistele liinidele et teil oleks kirjutada midagi.....
Vasta
#10

stihl Kirjutas:Käite niisama ringi, õhtuti laisklete kodus ning kirjutate bussinumbreid üles.
Selle asemel ostke endale kamba peale ntx selline asi:

[Pilt: lcvtelecom_01.jpg]

Masin on müüa auto24-s:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Masin on juba Eestis ja isegi üle värvitud (üks suurimaid kulusid, teatavasti).
Ostjale jääb ainult nokitsemine.
Leidke kaheksa meest, tehke TÜ ning iga mats annab 1250.- eeki ja asi on käes. Koos saate korda teha ning koos saate ka pärast mööda vanatehnikaüritusi käia.
Sihukesega isegi saksamaale sõit maksab, kamba peale, ma kujutan ette, et mitte midagi. Üks on roolis ja ülejäänud seitse joovad õlut ja funi kuipalju.

P.S. Idee ei ole, loomulikult minu originaal. Mööda vanatehnikaüritusi nii Soomes, saksas kui Inglismaal on igal pool näinud selliseid lõbusaid selle, eks kambakesi elu naudivad ja vanaaegse bussiga mööda ilma liiguvad.


see ei ole ju müügi enamSadRolleyes
Vasta
#11

Vaata ka eelmise postituse kuupäeva, üle 3 kuu tagasi, loomulikult ei ole müügil enam.
Vasta
#12

Mind huvitab, kas keegi on ostnud endale ikarus bussi ka, mis nende hinnad võivad olla?

Transpordi spetsialist
Vasta
#13

Kuna hr EdR ise praegusel hetkel tõenäoliselt magab Big Grin, siis pead siit lugema.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=22935
Vasta
#14

Tegelikult sõber otsib ja tahab teada restaureeritut isendite kohta...seepärast ka selline küsimus

Transpordi spetsialist
Vasta
#15

PargiJumal Kirjutas:Mind huvitab, kas keegi on ostnud endale ikarus bussi ka, mis nende hinnad võivad olla?

Oleneb,mis põlvkonna Ikarust silmas pead,LUX,620 või "akvaarium"(250-280). Minukäes on 250. Hiljuti oli (või on praegugi) Tartus T-Team Transi Ikarus-255 müügis 50 000EEK-ga ja pidi korralik isend olema. Ostku ära enne kui Venemaale või kuhugi mujale piiritaha läheb!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne